[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Netradicionālas makšķerēšanas metodes » Samu kvokošana (Viss par sama piemānīšanu ar kvoku)
Samu kvokošana
parcopiDatums: Svētdiena, 25.07.2010, 22:54 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 9493278.jpg (35.9 Kb)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 25.07.2010, 22:59 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Te divas bildes no manas pirmās pieredzes samu piemānīšana ar kvoku:
Vairāk bildes un pats copes apraksts - šeit!

Pielikumi: 5486896.jpg (122.2 Kb) · 1782311.jpg (174.4 Kb)
 
BriedisDatums: Svētdiena, 22.08.2010, 13:53 | Ziņa # 3
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Par samiem interesants - rakstiņš! ja
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 09.03.2011, 19:14 | Ziņa # 4
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kāds pazīst kādu kvoku meistaru? Varbūt varētu iedod kādas koordinātes? Gribētos vasarā pamēģināt Daugavā kādu samu noķert, bet negribas uz dullo veikalā kvoku pirkt :)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 24.03.2011, 12:46 | Ziņa # 5
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (kreisais)
Kāds pazīst kādu kvoku meistaru? Varbūt varētu iedod kādas koordinātes? Gribētos vasarā pamēģināt Daugavā kādu samu noķert, bet negribas uz dullo veikalā kvoku pirkt

doma


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
Johnny_BravoDatums: Ceturtdiena, 24.03.2011, 13:15 | Ziņa # 6
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Tukumā esot vairāki meistari uz šo lietu. Starp citu, daudzos copes veikalos var nopirkt vietējo darinājumus. Labāk gan būtu personīgi pazīt kādu meistaru, jo tad var paņemt uz copi vairākus un nopirkt to, kas labāk patīk. Veikalos tāda opcija nepastāv :(
Bet vispār nesaprotu kā var koka lāpstiņa maksāt sākot ar padsmit latiem un uz augšu? doma Varētu padomāt, ka tur nez kāds darbs ielikts :)


johnny bravo
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 24.03.2011, 13:26 | Ziņa # 7
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Johnny_Bravo)
Labāk gan būtu personīgi pazīt kādu meistaru, jo tad var paņemt uz copi vairākus un nopirkt to, kas labāk patīk. Veikalos tāda opcija nepastāv

Tieši tā! Tāpēc jau prasu :)
Nu a cenas pie mums visam ir uzpūstas :(


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
TukliitisDatums: Ceturtdiena, 24.03.2011, 14:11 | Ziņa # 8
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
esat kaut ko taisījuši no koka? :)

ja taisa rūpnieciski, tad sanāk lēti daudz materiālu iepirkt un bliezt detaļas vienu pēc otras, pēc šabloniem frēzē utt...sanāk lētāk!

bet ja taisa ar rokām un bik tehniku kādu tad sanāk atgriezumi, maz materiāla jāpērk kas nebūtu tik izdevīgi kā tonnu iepirkt, tad par elektrību jāpierēķina utt!!! jo ir kvkoki arī līmētie kas jau bik padara čakaru lielāku! :)
un ja pērk veikalā tad noteikti veikals uzliek kaut kādu uzcenojumu :)



Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)


Ziņojumu laboja Tukliitis - Ceturtdiena, 24.03.2011, 14:12
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 24.03.2011, 23:44 | Ziņa # 9
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pats esmu darbojies metālapstrādē uz darbgaldiem, ar koku un rokas instrumentiem nav bijis sakars. Bet vienu es zinu - neko, ko pats būtu uztaisījis un ieliecis tur savu darbu, par velti atdod negribētu! nene
Padsmit lati par kvoku ir normāla cena, bet esmu redzējis arī tādus pa 40-50ls, piedevām rūpnieciski taisītus. Visticamāk jāmaksā par brendu. Es gan pats ar koku esmu uz jūs, bet domāju, ka izdevīgāk ir pašam mēģināt taisīt kvokus, ja tā lieta nopietni aizrauj. Gan jau kāds 50.tais izvilinās kādu samu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TukliitisDatums: Ceturtdiena, 24.03.2011, 23:55 | Ziņa # 10
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
uztaisīt koka kvoku pēc formas nav jau grūti ja ir štrumi vissi! BEt ''sīkums'' tāds ka jāzin kādā leņķī utt num tās detaļas kas un kā!! bet tā no tehsniskās darīšanas nav nekas traks :)

Quote (parcopi)
arī tādus pa 40-50ls

ir kāda bilde tādam? maybe tur sarkankoks meln koks utt ? :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 25.03.2011, 00:04 | Ziņa # 11
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ieskaties šajā tēmā , tur var atrast visus izmērus un leņķus :)
Bildes nav, nav paradums veikala plauktus bildēt, tā var arī pa kaklu dabūt :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TukliitisDatums: Piektdiena, 25.03.2011, 00:10 | Ziņa # 12
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
paldies!
paskātījos! uztaišit nav grūti, tikai taisot bik jāpadomā! taisītu tik ne manā darbnīcā :D man nav lielo darba galdu :) tad to uz citu darbnīcu aizietu! :)

hmmm azarts bik uznāca uz šiem! :D pēc aprīļa vidus, ja būs laiks, jāuztaisa kāds un kādam jātdod lai testē! :D



Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 25.03.2011, 00:11 | Ziņa # 13
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Piesakos par testētāju :D Tieši šogad plānoju pamēģināt samus kvokot. Pagājušo gadu biju skatītājos, šogad pats gribu izmēģināt ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TukliitisDatums: Piektdiena, 25.03.2011, 00:15 | Ziņa # 14
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
man čoms ar ko kopā copēju tas ar grib kādu samu noķert! :D man pašam ar interese sāka parādīties par samu kādu :)

ok kad būšu atpakaļ LV tad kaut ko padōmāšu! :)



Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 21.08.2020, 14:14 | Ziņa # 15
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pagājušā vīkendā notika ikgadējais samu kvokošanas pasākums. Sami necieta, pat cope neviena nebija :D
Uz kvoku atsaucās un reizēm pacilājās, bet ņemt ne pa kam negribēja! svilpo
Bet visādi citādi - ekselents pasākums bija! dance






Pielikumi: 2946732.jpg (98.2 Kb) · 7797942.jpg (19.9 Kb) · 1252109.jpg (47.7 Kb) · 1215326.jpg (42.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Netradicionālas makšķerēšanas metodes » Samu kvokošana (Viss par sama piemānīšanu ar kvoku)
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv