[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Butes
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:43 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 2293260.jpg (29.9 Kb)
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 09.10.2017, 19:50 | Ziņa # 1156
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
braucam no rīta caur centrāltirgu, nākošā dienā atpakaļ.

Var jau ari caur Ventiš tirgu izbraukt! Vai es gribu pie jūras sēdēt visu nakti-nu nezinu.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 09.10.2017, 19:52 | Ziņa # 1157
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Taisām kopcopi - Aigars, Brusis, Zivnieks, Urmaas, Gunča, Boroda...?

Es tikai par. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.10.2017, 20:10 | Ziņa # 1158
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Es tikai par. ;)

Jāsāk domāt.:)
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 09.10.2017, 20:15 | Ziņa # 1159
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēc 16-tā, man tikai 19, 21, 22 brīvs. Ak jā-21-Kolkas mači.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.10.2017, 20:17 | Ziņa # 1160
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Ak jā-21-Kolkas mači.

Neesmu pieteicies nevieniem mačiem...div nedēļas brīvs, jābrauc ir.
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 09.10.2017, 20:18 | Ziņa # 1161
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Boroda. A svētdiena, 15-tais, tev neder?


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 09.10.2017, 21:03 | Ziņa # 1162
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu es jau gribēju savākt company, bet tad Brusim, tad Tev utt nav brīvs... Tā iet ar to maiņu darbu..
p.s. gan jau pēc Kolkas mošk? laiks rādīs.


Ziņojumu laboja Boroda - Pirmdiena, 09.10.2017, 21:05
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 10.10.2017, 08:47 | Ziņa # 1163
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es ar grib braukt, bet man tagad izskatās tikai brīvdienās sanāktu, principā vienalga kurās, ka tik laikapstāklis iekrīt normāls.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.10.2017, 10:20 | Ziņa # 1164
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu jā, runājām ar Borodu. Bija tāda doma, ka varam aizšaut lielākā kompānijā kaut kur un sarīkot mikromačus savā starpā bušu ķeršanā. Es īsti pa nakti ar negribētu, bet es arī negribu būt šoferis, kurš agrā rītā stūrē uz jūru, tad visu dienu elpo ozonu un vēl pa tumsu brauc visu to gabalu atpakaļ. Tā var arī līdz RĪgai neaizbraukt. Tfu, tfu tfu! Tā, ka tas ir koks ar diviem galiem, par to nakšņošanu. Visideālākais pēc copes būtu palikt kādā viesu namā un tad braukt nākamajā diena mājās, bet tas diezgan sadārdzina pasākuma izmaksas..... svilpo
Par datumiem īsta skaidrība nav, bet oktobra beigu nedeļas nogales man tā kā der! raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 12.10.2017, 07:27 | Ziņa # 1165
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigar, ja brauksi mēneša beigās un uz Kurzemes pusi, tad iespējams pievienošos! hello


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
BorodaDatums: Otrdiena, 17.10.2017, 18:55 | Ziņa # 1166
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba






Pielikumi: 1334551.jpg (108.3 Kb) · 5947874.jpg (61.6 Kb) · 4387273.jpg (137.9 Kb) · 1368925.jpg (65.7 Kb)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 17.10.2017, 19:15 | Ziņa # 1167
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tā nu vakar vakarā izskatījās nu ļoti slepenajā vietā. :) Bija skaists saules uzplaisnījums pirms rieta. :) Tgd ir tā, ka par butēm domāt negribas, jo tās netika noķertas. Viļņi, straume un beigās zāļu kaudzes. Bet lielākais piedzīvojums bija mājupbraucot. Kad no Latvijas naftas benzīntanka izbraucām uz jūrmalenes, tad kaut kas palika skaidrs. Stūre sāka raustīties un drebēt. Metām malā. Jāsaka, ka visu atpakaļ ceļu bija kaut kāda vibrācija, kura tika norakstīta uz līdz galam nepieskrūvēta priekšējā bampera, kurš vēl izdejojies pa piejūras ceļiem. Nu apstājāmies - bampers vietā, bet... priekšējais kreisais ritenis turās uz vienu pusatskrūvējušos skrūvi... Mjā, laikam laikā apstājāmies. Ideja - salikt pa vienai skrūvei no katra riteņa un turpināt ceļu. Bet...izrādās, ka trīs skrūves nolūzušas...un skrūvju atslēgas ta nav... Bija varianti, bet paldies labajam cilvēkam, kas piestāja un izpalīdzēja. I atslēgu iedeva, i pats piedalījās vienīgās skrūves + no pakaļrata paņemtās pievilkšanai. Tālāk jau ar 20km/h tika apmeklēti visi servisi, visi atkratās... tad jau gandrīz pie Mūkusalas apļa servisā čaļi saprot bēdu un pieņem autiņu. Pagāja ap 1.5 stundām. Nomainīja, kas jāmaina un tā tikām tālāk. Bet tā sajūta, ka varēja arī būt sliktāk, nepazūd... Tā kā ieteikums - ik pa laikam uzmest aci it kā ideāli pieskrūvētam ratam.


Ziņojumu laboja Boroda - Otrdiena, 17.10.2017, 19:18
 
urmaasDatums: Otrdiena, 17.10.2017, 19:26 | Ziņa # 1168
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Armand. A autiņam šturmans nafigam??? Ejot no "zapravkas" varēji taču lūriņu uzmest. :D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 17.10.2017, 19:35 | Ziņa # 1169
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Armand. A autiņam šturmans nafigam??? Ejot no "zapravkas" varēji taču lūriņu uzmest. :D

Da noticēja šturmans pilotam par bamperi. Jo pa ceļam stūre bij mierā... Nu kam negadās. Man arī ir gadījies, ka autiņu sāk tā jocīgi nēsāt, it sevišķi pie maziem ātrumiem... bija pakaļritenis atskrūvējies.... bet tas bij žiguļonoks un ļoooti sen. Arī palika 1 skrūve, bet man toreiz bija 4 gab. katram gadījumam un nebija lūzušās, tā kā varēja mierīgi pieskrūvēt...
 
ZorroDatums: Trešdiena, 18.10.2017, 06:19 | Ziņa # 1170
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Boroda ()
ka par butēm domāt negribas, jo tās netika noķertas.

Kā tā? Kur tad bijāt? Man visas šī gada reizes, var teikt, ka labas bija! svilpo


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv