[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Butes
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:43 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 2293260.jpg (29.9 Kb)
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 16.10.2018, 20:36 | Ziņa # 1186
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pagājušo sestdien biju aizbraucis līdz jūrai. Cilvēku kā copes mačos! :D
Knapi atradu vietu, kur iekārtoties. Cope nebija visai laba, kaut gan savu tiesu noķēru. Laiks gan bija ideāls! ja


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 18.10.2018, 13:43 | Ziņa # 1187
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba




Biju butēs. Standarta vietā aiz akmeņiem. Nedaudz vairāk pa kreisi, bet apmetot līkumu, drīzāk pa labi. Sen tāda razdāža nebj bijusi. Par kg tikai prvātā sarakstē.
p.s. visas butes tiks apēstas, jo lielāko daļu izdalām vecajiem ļaudīm, kuri vairs nespēj jūras copi izturēt.
Pielikumi: 2518500.jpg (99.8 Kb) · 1848481.jpg (52.0 Kb)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 18.10.2018, 14:04 | Ziņa # 1188
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Boroda, vietu pačukstēsi? Zinu rajonu kur bijāt, bet tos ceļus esmu aizmirsis. Vai arī man Brusim uzzvanīt. Es 6dien braukšu.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 18.10.2018, 15:28 | Ziņa # 1189
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu i sestdien būs aplauziens.. :))))
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 18.10.2018, 15:39 | Ziņa # 1190
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Boroda, vietu pačukstēsi? Zinu rajonu kur bijāt, bet tos ceļus esmu aizmirsis. Vai arī man Brusim uzzvanīt. Es 6dien braukšu.

Lasi meilu... :)))
 
ZorroDatums: Ceturtdiena, 18.10.2018, 15:57 | Ziņa # 1191
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Boroda ()
Sen tāda razdāža nebj bijusi

Viena bute desmit rindās? :D

Jo man drīzāk bija šādi svilpo
Quote Koka_Klucis ()
Cope nebija visai laba, kaut gan savu tiesu noķēru


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 18.10.2018, 19:00 | Ziņa # 1192
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Zorro ()
Viena bute desmit rindās? :D

Puis, nu tu muldi. Mācīs te vecu runci pelnos kakāt.. phe...
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 21.10.2018, 19:43 | Ziņa # 1193
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar ar bērniem atkal biju pie jūras. Cope nebija dikti aktīva, bet vakariņu tiesu salasījām. Es pārsvarā tikai metu iekšā un mainīju ēsmas, ļāvu vilkt ārā sīkajiem! Abiem iepatikās un jau jautā, kad nākamreiz brauksim! ja










Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 26.10.2018, 10:30 | Ziņa # 1194
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Rīt mači Jūrkalnē, bet mēs ar Aigaru pārbaudīsim bušu esamību citur! svilpo


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
ZorroDatums: Piektdiena, 26.10.2018, 15:04 | Ziņa # 1195
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Es arī brīvdienās uz jūrj un arī ne uz mačiem! dance


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.10.2018, 20:03 | Ziņa # 1196
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Rakstīšu pie bušu copes, lai gan tur bija ieplānotas arī citas copes, kas aplauzās :D
Tātad sestdien aizbraucām ar bračku butēs uz Liepeni. Pacopējām apmēram 10minūtes, jo tā bia neiespējamā misija. 120-130 gr svini pēc 2-3min bija krastā un aukla pilna ar zāli. Nodomājām, ka forši, ka nepiedalamies šogad bušu čempī un izdomājām laist uz Ventu vēdzelēs. Aizbraucām. Ventai līmenis dikti augšā, plānotajā vietā netiek nemaz pie krasta. Nu ko darīt? Neba jau tāpēc ncopēs vispār, ja jau esmu atbraucis. Aizbraucām uz Ventspils centru uz promenādi un tur ar bušu makšķerēm un sistēmām sēdējām uz butēm. Nevar teikt, ka bija baisā cope, tomēr butes ķērās un uz abiem noķērām 12gb pa kādām 3.5stundām. Bija pat viena duplets!
Svētdien domājām laist spiningot uz Bušnieku ezeru ar nomas laivu. Nepiezvanījām. Aizbraucām. Laivu noma ciet, laivas visas novāktas! :D
Ko darīt? Uz vēdzeli nav vērts, līmenis augšā joprojām, no promenādes negribās vairs. Aizbraucām pačolēt jūru. nedaudz nomierinājusies un ir jau ciešama. Laidām mājās nolikt spiningošanas štrumus un paņēmām bušu kātus. Laidām uz jūru. Svini šoreiz jau turēja, bet cope baigi šiva un grūta. Pa kaut kādām piecām stundām noķērām 10-11 ņemamas butes.
Vēdzeļu copes nesanāca, spiningot nesanāca, bušu cope sanāca daļēji, bet pie paša ķertām butēm tomēr tiku! Jāsaka, ka Ventā copēja labāk, nekā Liepenē! :D



















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 30.10.2018, 08:47 | Ziņa # 1197
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZorroDatums: Otrdiena, 30.10.2018, 13:07 | Ziņa # 1198
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
O jā, sestdien bija labais! Mēs izturējām divas stundas, kuru laikā tika noķertas trīs butes uz četriem kātiem! dance
Par Ventu gan labais! Nezināju, ka tur tā butes var paķert! ja


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 01.11.2018, 20:57 | Ziņa # 1199
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ar butēm ir diezgan vienkārši. Pirmais - jāizčeko vēji (ja vējš sejā 10-20m/s, tad pat iemest nevar, un bute tur arī nav) un ūdens līmeņi apmēram prognozētajā vietā (jāskata vējš un jūras līmenis posmā Liepāja - Kolka, ja starpība ap 30-50 cm (un pa vējam), tad iespējama straume, kas nes visas plēves, zāli un citus sū). Otrs - no krasta jāsaprot, vai tai butei tajā vietā būs ieskalots (saskalots) barības galds. Nu nāk tā butīte uz krastu tik dēļ ēšanas, nevis lai sevi izrādītu - vot esmu klāt, vai mestos krastā kā dažviet vaļi. Jālasa gan vēji, gan ūdens līmenis, gan atmosfēras spiediens, gan jūras krasts. Ir daudzas nianses. Bet tos jociņus - miglā neķeras utt., tas nav nopietni. Bute grib ēst un baroties, lai nākošajā laikā var doties nārstot. Butes ir gudras, nenārsto piekrastē, kur viļņi, tās dodas dziļākos ūdeņos. Tad arī cope beidzas. Ir brīži, kad dažas atgriežas pat jūlijā krasta tuvumā, bet parasti no septembra. Esmu ļoti labi kādreiz siltā ziemā savilcies arī janvāra vidū, pilnīgi mierīgā jūrā. Nu tie bij mani mazie novērojumi. :)
 
ZorroDatums: Pirmdiena, 23.09.2019, 12:55 | Ziņa # 1200
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Pirmais izbrauciens noticis raksta
Nebija baisi labi, bet savas zivis noķērām. Izmērs vidējs. Viss Ovīšos hello


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv