[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Butes
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:43 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 2293260.jpg (29.9 Kb)
 
dadziicDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 17:45 | Ziņa # 496
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote (Bebrs)
Bezdvējā bute ir mazaktīvāka.

BEZDvējā neviens īpaši negrib būt aktīvs! :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
copmanis78Datums: Trešdiena, 29.08.2012, 21:18 | Ziņa # 497
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kaut kā baigi ar sagribējās butēs. svilpo
 
uldeensDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 21:59 | Ziņa # 498
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (copmanis78)
Kaut kā baigi ar sagribējās butēs. svilpo

Man jau liekas ka jāļauļ džekiem ozons saelpoties un tad tik uz to pusi jālūkojas:))pēc kāda mēneša
Uz upi jālaiž -čavičas tak sapeldējušas
 
copmanis78Datums: Trešdiena, 29.08.2012, 22:05 | Ziņa # 499
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (uldeens)
Uz upi jālaiž -čavičas tak sapeldējušas
.
Nedēļas beigās būs jāmēģina.Jo beidzot varu sākt copēt,visu vasaru neesmu copējis.
 
uldeensDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 22:12 | Ziņa # 500
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Ja visu vasaru nav dabūts,tad gan asums jānodzen
 
dadziicDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 23:43 | Ziņa # 501
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
šodien pārcilāju kātus... Aizmirsis biju, ka no 3 esmu palicis pie diviem jūras kātiem:
1. Salmo Diamond SURFER 4.2
2. Salmo Diamond FEEDER 150 3.9
3. Proxima jūras kāts

Karoče tas pēdējais man pārlūziis 2. posmā. Tagad štukoju, ka laikam jāpaņem vēl viens Diamond SURFER. Tāds pamatīgs bomis. Riņķi labi. Vienīgi ir doma, ka vajadzētu kādu kātu 5-6 m robežās.
Ko kolēģi ieteiks?


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
parcopiDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 23:48 | Ziņa # 502
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Eduks - ir jau pa kādai arī vasarā pie krasta. Esmu asarus ķerot pa kādai dabūjis Saulkrastos, arī no Mangaļsalas molā gadās. Bet parasti sīkas un nejauši. Bet nu pirmo buti, kā tādu, var gan noķert :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 09:39 | Ziņa # 503
Grupa: Dzēstās
Quote (dadziic)
Vienīgi ir doma, ka vajadzētu kādu kātu 5-6 m robežās.
Ko kolēģi ieteiks?

Es gan neņemtu tik lielu bomi. :) Pietiktu ar 3,9m, labu spoli, labu auklu, tests 3,5lb. Kādu normālu karpu kātiņu.
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 10:18 | Ziņa # 504
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
5-6m nafig nevajag...man garākie ir 4.2m un komplektācijā ar pīto auklu, pareizu svinu, nepārāk garu sistēmu un ar nosacījumu, ka sanāk metiens, varu iežvidzināt visus 150 jardus, kas ir drusku virs 135 metriem, neticu, ka garāks kāts nozīmētu kaut ko vēl tālāku...
un vēl...noteikti neņemtu teleskopus, it kā jau ir vieglāk pārvadāt, bet smilts dara savu, un viņiem mūžs ir krietni vien īsāks...labāk kaut ko trīsdaļīgu...pats sev pirms aktīvās sezonas iepirkšu jaudīgāku fīderi :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 10:29 | Ziņa # 505
Grupa: Dzēstās
Es gan nespēju iedomāties, cik maksā labs 5-6m kāts ar vajadzīgo testu. Tāds kurš nependelējas kā puņķis uz drāts. :D
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 13:22 | Ziņa # 506
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Garāks kāts padomā, ne tāpēc lai tālāk aizmestu, bet gan lai aukla kristu ūdenī tālāk no krasta, lidz ar to samazinātos zāles uz auklas.

Normāls fīderis ar testu 150 vai 180 grami maksā ap 40-50 naudiņām. Es par jūras kātu tādu piķi neesmu gatavs maksāt! Maximums 25 Ls.
Esmu atvērts Jūsu piedāvājumiem.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 13:38 | Ziņa # 507
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ņemto šito - http://shop.salmo.lv/products/8212

bet tik garus bomjus kā 5-6m tik un tā ne pa kam neņemtu..ar tādiem strādāt tak ir užas gatavās :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BebrsDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 13:40 | Ziņa # 508
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jā, 4-4.5 m ir optimālais garums. Ja nav viļņi tad pietiek pat ar 2.70


Nav bildes- nav zives :D
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 13:41 | Ziņa # 509
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man ir viens kātiņš, kas arī Salmo tirgojās - Balzer Atlantic (laikam) 390 cm, ar šo kātiņu esmu nocopējies kādas sezonas 5 un liekas, ka viņš ir mūžīgs, bet piedzīvojis ir pašu vellu :D lai arī bomīgs, bet patīk :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 13:45 | Ziņa # 510
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Zivnieks, pierunāji!
Man gan tam Salmo Diamond SURFER 4.2 nepatīk viena nianse - tas ka, citēju: Vītņveida spoles turētājs uzstādīts 70 cm attālumā no kāta gala, un tas ļauj izdarīt labu atvēzienu un veiksmīgu iemetienu nemaz tik ļoti nepatīk. Iemest var labi, bet kad jāvelk ārā, tad atspiežot kāta galu pret jostas vietu, spole atrodas acu augstumā! Un jāvelk gandrīz izstieptās rokās. Nākās atspiest kāta galu zemāk. Un tas nemēdz būt... teiksim ērti... nene :D


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv