[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Butes
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:43 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 2293260.jpg (29.9 Kb)
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 08.12.2011, 14:28 | Ziņa # 376
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jāaizlaiž vēl reizīti butēs un tad gatavoties zemledus copei! prieks


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
sheriffDatums: Ceturtdiena, 08.12.2011, 14:31 | Ziņa # 377
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (kreisais)
Jāaizlaiž vēl reizīti butēs un tad gatavoties zemledus copei! prieks

Es taa ne reizi butees netiku:(
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 08.12.2011, 14:32 | Ziņa # 378
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (kreisais)
Jāaizlaiž vēl reizīti butēs

es arī gribu, bet tikai kad? domāju, par šitajām brīvdienām, bet akkal baigos vējus rāda :(


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 08.12.2011, 14:33 | Ziņa # 379
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (sheriff)
Es taa ne reizi butees netiku:(

Vēl jau var laist. Paskaties, kad kāds no Rīgas laiž un uzprasies līdz ;)

Quote (Zivnieks)
es arī gribu, bet tikai kad?

Es šodien :D Tūlīt pa darbu braukšu un Ventspils pusi un vakaru domāju pavadīt pie jūras :D


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 08.12.2011, 14:35 | Ziņa # 380
Grupa: Dzēstās


Sestdien pūtīs ne pa jokam!:))



Jūras ūdens temp. ir vēl ļoti augsta. Tāpēc nekāda ziema piekrastē vismaz vēl nebūs.:))
Pielikumi: 2948348.gif (14.0 Kb) · 2361043.png (45.2 Kb)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 08.12.2011, 14:37 | Ziņa # 381
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (sheriff)
Es taa ne reizi butees netiku:(

Nevar visur paspēt. Es arī tikai vienu reizi šogad biju kopā ar Koka Kluci. Vēdzeļot arī tikai vienu reizi ir sanācis, a gribētos vēl. :(
Jāskatās kā ar brīvdienu plāniem un brīvajiem laikiem sanāks, iespējams ka kaut kas vēl šogad sanāks svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
sheriffDatums: Ceturtdiena, 08.12.2011, 14:53 | Ziņa # 382
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Jāskatās kā ar brīvdienu plāniem un brīvajiem laikiem sanāks, iespējams ka kaut kas vēl šogad sanāks svilpo

Es jau Aigar Tev jautāju, ja kas paķer uz astes!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 08.12.2011, 14:54 | Ziņa # 383
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (sheriff)
Es jau Aigar Tev jautāju, ja kas paķer uz astes!

Sarunāts. Ja kaut kur laidīšu, tad došu ziņu :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Sestdiena, 10.12.2011, 15:14 | Ziņa # 384
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tātad par ceturdienas vakara copi. Cope švaka, līdz ar tumsu vispār gandrīz apklusa. Tas Ventspils pusē. Bet kaut ko jau saķēru, bija divas virs 500gr arī :)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 12.12.2011, 19:56 | Ziņa # 385
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es tagad uz nedēļu Ventspilī pie Koka Kluča. Iespējams, ka arī pamēģināšu kādu buti noķert, ja nebūs baigie vēji :)


Za ribalku!
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 12.12.2011, 20:18 | Ziņa # 386
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
lai veicas! hello


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 15:17 | Ziņa # 387
Grupa: Dzēstās
Te nedaudz ziņas no jūras. Vējš ok, vilnis ok, līmenis diezgan augsts. Bute..nu tā, ne sevišķi. Tas jūrā ne tik tālā.
Ceru, ka piektdien vakarpusē starts jūras virzienā izdosies.
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 16:00 | Ziņa # 388
Grupa: Dzēstās
Mļin, apskatījos atmosfēras spiedienu. Baigi kritīsies, līdz 735-733mmHg. Tātad atkal, tiklīdz tieku uz copi, tā....
visādi Petroviči arī klāt...
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 16:06 | Ziņa # 389
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ar tikko viens copes biedrs ,piedāvā rīt vakarā laist uz jūru paprovēt kādu buti noķert.Nez tik uz kuru pusi labāk braukt.
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 15.12.2011, 16:58 | Ziņa # 390
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es vakar pusdienu gar Ventspils piekrasti novazājos. Makšķerniekus neredz un jūra nu ļoti nemīlīga nene


Za ribalku!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv