[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Butes
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:43 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 2293260.jpg (29.9 Kb)
 
vieplisDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 20:39 | Ziņa # 271
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Es braukšu jaunedēļ, kad iegriezīsies viegls DR vēš. Un saķeršu visu to, kas jums šajā weekendā pienāktos. Ventspils zvejnieki dosies zvejā un būs viegli pie svaig brēč tikt. :)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 20:47 | Ziņa # 272
Grupa: Dzēstās
Paldies, Urmaas, paldies! Lai tev ķerās!
Viepli, tu jau zini, ka pēc manas copes jūrj atjaunojas lab ja 2 nedēļ laikā. nirdz
 
BorodaDatums: Piektdiena, 21.10.2011, 19:53 | Ziņa # 273
Grupa: Dzēstās
Zivniek, es sāku gatavoties copei. Nupat ieliku krāsnī 2kg speciālās bušu ēsmas, lai nedaudz apbrūninās, jo visiem tak skaidrs, ka uz jēlu nekas nejem. :D
Lietoju tradicionālās piedevas +vēl 2 special no manas pieredzes.
Ceru, ka viss notiksies! kodiens
 
Mirror_reflexDatums: Sestdiena, 22.10.2011, 10:08 | Ziņa # 274
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 9
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Zivniek
Biju bišķiņ izgājis - aukstā kūpiņa degustācija pirtī u.c. smalkas izdarīšanās, va zinies. Bet priekšlikums ir foršs, tik jāaizskrien paskatīties, vai tirgū ir iespējams nopirkt brēču.
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 22.10.2011, 12:02 | Ziņa # 275
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
boroda
ehhh, ka šobrīd tiem 2 kg gribētu pieķerties

mirror_reflex
es šobrīd mēģinu saņemties tikt uz tirgu, meklēšu reņģi :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Mirror_reflexDatums: Sestdiena, 22.10.2011, 14:00 | Ziņa # 276
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 9
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
V-pils tirgū brēčas nav un līdz 1.dienai arī nebūs- štākeris, kā nekā. Nav brēčas - nav arī copp' iekš to jūrj', vo. Būs vien jāseko vimplīgā pēdējā komentā ieteiktajam - man atvaļinājums aš līdz 2. novembrim.
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 22.10.2011, 14:29 | Ziņa # 277
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu skaties pats :D
es tikko no tirgus...ienācās smuka, trekna reņģīte, paķēru arī saujiņu ar salaciņu....
vispār tirgus ar zifteli pilns, bija arī daudz bušaki 0.8-1.3 Ls pa kg, bet paskats uz viņām užasnijs nene gandrīz nenoturējos un paķēru nēģīšus, bet maka satura palika žēl...šur tur pa smukam ščukāram gulšņāja - tādas uz 5-7kg starp brekšiem bija iemaldījušies arī zanderīši ap 20cm, pajautāju vai tie arī brekši, šī man saka, ka nē, asarīši redz esot klāt tikuši :D lūk, lieliska iespēja tikt pie zandarta miesas par 0.45 ls pa kilogram :D svaiga paskata bija arī baltijas lasīši, viena memme vilka uz 7 kg ar baigo punci - tur ikrus varētu nenoēsties :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Sestdiena, 22.10.2011, 16:38 | Ziņa # 278
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tikko pabiju iekš copes bodes, nopirkt pāris sīkumus, lai cops rītā izdotos ērtāks :) netīšām nopirkās arī viena gartavā sistēma - dikti jau interesanta - ar bimbuļiem, kas tumsā spīt, rota lapiņa, un uz āķiem uzdrākalēts kalmārveidīgs gumijas radījums ar taustekļiem, kombinācijā ar garneli, man liekas izskatīsies dzīvs radījums, ko noteikti vajag apēst....kā arī pohu rezultātā, tikko izdomāju baigo perversiju - nogriezīšu zeķubiksēm vienu kāju nost, sakapāšu čiplokus, kurus ievīstīšu zeķbiksē, lai aroms rastos...moš nostrādā :) ja būtu slepenais atraktors, tad ar to piesūcināta zeķbikse noteikti nostrādātu...varētu maukt bez visas brēčas :D
vopšim rītā būs baigā eksperimentu diena.....parasti, gan tie beidzas ar to, ka pats ierastākais ir labākais, bet nu....manīs :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Svētdiena, 23.10.2011, 14:40 | Ziņa # 279
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Apsveicu Boroda ar pirmo copi.
Dzirdēju ka dažam labam laba cope esot.Ceru rītvakar lasīt glaunu atskaiti!
:))


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 23.10.2011, 23:38 | Ziņa # 280
Grupa: Dzēstās
Nu tā. Glaunā ackaite. Bija labi. Es gandrīz izturēju. Pirmā bute no mūs company, bij mana.
Man atklāti bazarējot, bij ph tās butes, galvenais, ka tiku uz jūrj! Nu un visi citi ar dabūj pirmās butes un vēl cmuk bonuss! Vienvārd sakot, visiem gāja lab un vēl superlab. Cope jūrjā ir super forš!!! Paldies manām auklēm!:DDD
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 24.10.2011, 00:24 | Ziņa # 281
Grupa: Dzēstās
Es tak aizmirsu, tak tās Zivnieka zeķubikses.....nu perfekti darbojās. Nu super!
 
zvaigzneDatums: Pirmdiena, 24.10.2011, 00:38 | Ziņa # 282
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Boroda, apsveicu ka esi uz kājām.
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 24.10.2011, 19:43 | Ziņa # 283
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Brīvdienās biju netālu no Ventspils. Sestdienas vakarā cope bija švaka, naktī arī, bet svētdien no rīta līdz pat pusdienlaikam pavilkāmies diezgan labi. Skaitīt neskaitīju, bet mūsu trīs cilvēku kompānijai bušu pietika! ja
Nogurums gan vēl tagad jūtams no tā svaigā gaisa :D


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
martiDatums: Pirmdiena, 24.10.2011, 23:37 | Ziņa # 284
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jā jā - jūras gaiss satur daudz joda, tāpēc ir tik smagi :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
lauveneDatums: Sestdiena, 29.10.2011, 13:32 | Ziņa # 285
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 45
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es laiž uz jūru butēs fish


KĀ MĀKU==TĀ METU
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv