[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Butes
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:43 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 2293260.jpg (29.9 Kb)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 12:10 | Ziņa # 256
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
uuuiiiii...sestdien būs biš pa šerpu, bet svētdiena gan smuka rādās - jūra būs smuki uzšūpāta, bet pašiem sēdēt vaajdzētu būt tīri ok...vienīgi drusku nepatīk DR vējelīts, laikam nāksies tomēr doties no ventiņiem uz augšu, nevis Jūrkalni, bet tas, ka savu galu iekš sālsūdens svētdien es pamērcēšu, ir pilnīgi noteikti :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 12:31 | Ziņa # 257
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Svētdien jau pa smuko var copēt pie jūras. ja
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 13:10 | Ziņa # 258
Grupa: Dzēstās
Mjā, svētdien būs mierīgais:) Nosacīti, protams.:))
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 13:13 | Ziņa # 259
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bārdiņ, rādās, ka Tev arī izdosies tikt pie pirmās butes šosezon :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 13:45 | Ziņa # 260
Grupa: Dzēstās
Es par to tikai priecātos!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 14:15 | Ziņa # 261
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
mirror_reflex
ir piedāvājums :) es, boroda un viens mans čomaks (komandas biedris) sestdien naktī startējam uz Tavu galu :) plānojam izbraukt no Rīgas ap 4:30-5:00 ar domu, lai ap 7iem esam jau Tavā krajā. Ja ir vēlēšanās varam Tevi arī uzņemt kompanī :) it kā bija doma par Jūrkalni, bet jāskatās kas ar vējiem, ja DR, tad mans domāt, ka tomēr varētu aizdoties tur kur bijām, jebšu kur citur virs Ventspils. Copēt plānojām max līdz 21:00 bet tas gan stirpi atkarīgs no copes intensitātes un laika apstākļiem :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
vieplisDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 15:14 | Ziņa # 262
Forelists
Grupa: Savējie
Komentāri: 309
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Refleksoīd, tā ir provokācija! Tie dzīvnieki tevi kāpās pazemos un spīdzinās, lai tu izpaud slepeno informāciju! :D
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 15:21 | Ziņa # 263
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
vieplis
kušššš!!!! raksta


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 15:26 | Ziņa # 264
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
šovakar sēdēšu mājā, malkošu pēdējo upenīti, ļaušu vaļu iztēlei un siešu sistēmas ar ekstravagantām pavadām fish rītā iepirkšu zeķubikses un gandrīz būšu gatavs treniņa braucienam....ja reflexoīds negribēs pagodināt ar savu klātbūtni, tad sestdien nāksies aizdoties līdz tirgum kādu reņģes galvu piemeklēt :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martiDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 15:36 | Ziņa # 265
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (vieplis)
Tie dzīvnieki tevi kāpās pazemos un spīdzinās, lai tu izpaud slepeno informāciju!

plānajās zeķubiksēs


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 15:52 | Ziņa # 266
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (marti)
plānajās zeķubiksēs

ar zeltītām kroķītēm :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 19:47 | Ziņa # 267
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zivnieks hello
Ir doma sestdien izķert dažas butes,lai Tev un tavai kompanī mazāk paliek! fish svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 19:49 | Ziņa # 268
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
no vēja nebaidies? svilpo


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 20:01 | Ziņa # 269
Grupa: Dzēstās
Urmaas, vot to es negaidīj!:))) Tu grib noķert to man vienīgo butīt??:))) Es, čerez ņemogu, ar pēdējiem spēkiem, rāpus aizvilkšos līdz jūrai...un tur...izrādās Urmaas ir noķērs to, kas man gaidīj! nene
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 20.10.2011, 20:20 | Ziņa # 270
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bārdiņ hello
Tev jau konebūt atstāšu. taada zivs svilpo
Zivnieks ir jaunāks,lai 'paskraida! alus svilpo


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Makšķerēšana jūrā » Butes (Sadaļa par bušu makšķerēšanu jūrā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv