[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus? (Sadaļa par aktualitātēm zemledus makšķerēšanā)
Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus?
parcopiDatums: Pirmdiena, 01.02.2016, 14:51 | Ziņa # 2431
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu lūk, izmantoju to, ka ledus vēl kaut kāds nebūt ir un galīgi aizliegts kāpt uz tā arī vēl nav, un izskrēju uz pāris stundām tepat uz piemājas ezeru. Anatolijs jau bija priekšā un kaut ko jau bija noķēris ar. Ledus ir kā vēl pabiezs, bet ne visur. Vietām plāns. Un vietām dikti irdens. Katrā gadījumā mēs no krasta tālāk par kādiem 50m nemaz negājām. Uzkāpt ar ne visur var. Atpakaļ ejot, jau pacilājām vienu ledus gabalu, kas vairs ne uz kā neturējās svilpo
Par pašu copi. Sākumā copēja diezgan aktīvi. Mazi un vēl mazāki, pa retam kaut kas bišk labās trāpījās. Un kaut kā pamazām sāka pieklust, līdz pavisam noklusa. Pēdējās 40 minūtes, ko bijām uz ledus, nenoķērām nevienu zivi. Bija vien dažas copītes. Es kopumā noķēru 10asarus un divus kazragus. Anatolijam gāja labāk, bet visu lomu savācu es
Tagad gan jāgaida atkal mīnusi, pie šitādas temperatūras es vairs negribu uz to ledu kāpt, man bija pabailīgi ar savu svaru


























Un te mūsu kopējais loms. Nav nemaz tik slikti! plaude


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 01.02.2016, 15:03 | Ziņa # 2432
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Uz Sužiem vajadzēja braukt! Man jau 2 dienas pa turieni pasakas stāsta.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 01.02.2016, 15:08 | Ziņa # 2433
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sākumā pat bija doma, ka moš uz to galu, bet par cik Anatolijs jau bija te un cope bija paredzēta "ātrais variants", tad izvēlējos tuvāk mājām. Lai tik stāsta pasakas, man prieciņš tika arī par šodienas divām stundiņām uz ledus ja
Ja tik būs mīnusi atkal normāli, gan jau kādu kimlaku noķeršu!


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 01.02.2016, 15:54 | Ziņa # 2434
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vakar tur kaimiņš 5 kg salasījis. Šodien biš švakāk, bet tāpat skaisti. Izmēri līdz 300 grami, bet bijuši arī kukulīši kas aizgājuši ar murmuļiem.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 01.02.2016, 22:06 | Ziņa # 2435
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Es kopumā noķēru 10asarus un divus kazragus

Daudz lepnāk skanētu, ka "Es kopumā noķēru 2 KAZRAGUS un 10 asarīšus" :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
parcopiDatums: Otrdiena, 02.02.2016, 01:47 | Ziņa # 2436
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
urmaasDatums: Otrdiena, 02.02.2016, 19:47 | Ziņa # 2437
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Rīgā atkal spēkā aizliegums atrasties uz ledus!


Un tieši divas dienas pirms tam kad sataisijos iet kaulģīmjus patramdīt. dusma


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 02.02.2016, 19:58 | Ziņa # 2438
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Un tieši divas dienas pirms tam kad sataisijos iet kaulģīmjus patramdīt. dusma

Tagad uz ledus ni un ni. Braucu uz darbu, silts, patīkami līst. Braucu no darba - tas pats. Silts un patīkami līst. Jāsāk domāt par fīderi.
 
urmaasDatums: Otrdiena, 02.02.2016, 20:17 | Ziņa # 2439
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Tagad uz ledus ni un ni


Tad jau tik street fishing atliek. :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
Aigars82Datums: Otrdiena, 02.02.2016, 20:50 | Ziņa # 2440
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote urmaas ()
Tad jau tik street fishing atliek. :)


Es tieši kā reiz vakar par šo lietu sāku domāt, ka šajā vīkendā būs jādomā kāda perspektīva vieta kur Daugavā no krasta rezultatīvi padžigot. Ja kādam ir kaut kas labs iesakāms, droši PM. Būšu ļoti pateicīgs ja


Laiks Copei/OSHELURE
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 03.02.2016, 10:07 | Ziņa # 2441
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Aigars82
Nekā diža jau nav...Swedbank/Vanšu tilts - perspektīvi bet zacepi daaafiga, Andrejsalas mols, Mīlgrāvja kanāls, pie Ķīšezera tilta, Zaķusala. Citas vietas vismaz es nezinu tā kā ar to neaizraujos.

Es savukārt brīvdienās laidīšu kkur ar laivu iekšā, ja tikšu jau nos ava kanāla ārā, tad vispār bez problēmām, ja nē, tad laidīšu kkur ar pūsli.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Trešdiena, 03.02.2016, 15:10 | Ziņa # 2442
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Arvi. "Mans slips" jau ir "kuģojams"?


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 03.02.2016, 17:20 | Ziņa # 2443
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
urmaas
90% ka jā.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Trešdiena, 03.02.2016, 17:53 | Ziņa # 2444
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Būs laikam speciāli jānobrauc garām. :) Itkā četras brīvdiens būs. Ja laika apstākļi būs piemēroti, tad gribētos ieskriet "patirināt". :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 03.02.2016, 18:33 | Ziņa # 2445
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es gan vēl ceru, ka uznāks tomēr mīnusi un varēs patirināt no ledus. Man vaļējo ūdeņu sezona labāk patīk, bet vēl gribās tomēr uz ledus uzkāpot. Es vēl savu lielo asari nenoķēru no ledus!

Un Boroda točna azbesta vecis, da nu nafig tādā vējā un vēl pa lietu ar ričāgu mīties. Nekāda komforta, tik vien kā fiziska aktivitāte, bet dubļi, mitrums un diskomforts to atsver, lai es to nedarītu svilpo
Pie tam uz ielām vēl pilns ar sāļiem, kas ričāgam galīgi nav labākie draugi nene


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus? (Sadaļa par aktualitātēm zemledus makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv