[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus? (Sadaļa par aktualitātēm zemledus makšķerēšanā)
Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus?
urmaasDatums: Trešdiena, 20.01.2016, 20:06 | Ziņa # 2401
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Koka_Klucis ()
Kasti vajag lielāku, nevis tik nožēlojami mazu!



Aigars mazās neņem un lielās liek sērkociņkastē šķērsām. ;)

Bildes viņam kā vienmēr ja :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
RicuSansDatums: Ceturtdiena, 21.01.2016, 00:56 | Ziņa # 2402
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 29
Reputācija: 1
Statuss: Izgājis
Sveicināti, kolēģi! Sāksim ar to, ka atvainojos par to ka neesmu ielicis bildes, bet..... vakar biju 3. reizi mūžā uz ledus (zemledus makšķerēšanā... esmu arī slidojis.. :D) Bijām ar kompāniju aizbraukuši uz Engures ezeru ( pats esmu no Jelgavas)! Tādā nezināmā un interesantā vietā copēt bija forši... neteiksim ka daudz ko noķēru, bet bija (zupai sanāks :) ) Bet ne par to šoreiz ir runa! Vēlos pavaicāt kur skatās tā apvidus Inspektori! Jo, godīgi sakot ko tādu mūžā nebiju redzējis... Es pa t nezinu kā to lai nosauc.... Tā ir Maluzveiniecība ar lielo M!!! Es, protams, saprotu ka Inspektoriem trūkst cilvēku( un ne tikai) resursu, bet nu es neticu ka Inspektori nav lietas kursā... tik daudz ūda vienuviet es mūžā nebiju redzējis.. ( kādi 50m?) Cilvēki ņem visu un visos izmēros un daudzumos! Protams, kāds teiks'' tipa pats bez grēka?'' Jā! Es noteikumus ievēroju un zinu daudzus kas to dara... Nav jau tā ka es zivis laižu atpakaļ ( lai gan ir pietiekami atlaistas), bet to ko es redzēju tur... ROMIEŠi to sauca par barbariem...! Žēl vienkārši!!! nene
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 21.01.2016, 08:13 | Ziņa # 2403
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Cik tad tās ūdas tur bija un cik cilvēki tās bija salikuši? Vispār jau visādu dīvaiņu netrūkst un tādu, kas ņem pilnīgi visu, kas pieķerās, ir ļoti daudz. Pārsvarā tie ir vecāka gadu gājuma cilvēki ar savādāku domāšanu un viņi vairs 99% nemainīsies. Pēc viņu domāšanas veida un vērtību skalas, tas ir normāli. Tāpat kā dīvaiņus ar 4-5gruntenēm pie ūdeņiem esmu redzējis tikai no vecā kaluma cilvēkiem. Protams, ka gadās izņēmumi, bet ja to dara jauni cilvēki, tad tiem vismaz domāšana vēl var mainīties. alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 21.01.2016, 08:53 | Ziņa # 2404
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote RicuSans ()
Bijām ar kompāniju aizbraukuši uz Engures ezeru

Runājot par Enguri, bračka bija 19 janvārī ,trāpīja uz labiem ruduļiem.kopā ap 12 kilo svilpo Esot bijis super !!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 21.01.2016, 09:21 | Ziņa # 2405
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Engurē vietējie ūdas liek, jā...to es ar svētdien novēroju. Čalis uz ledus iet ar spaini grunduļiem, kādām 10 ūdām un tad bliež pēc kārtas. It kā jau visai sportisks tas pasākums tāpat, jo vismaz tajā dienā čalis urbās un ņēmās ar viņām nepārtraukti, bet vai tas ir pareizi? Protams, ka nē...
Urmaas
man bija kādi 10 panninieki ašuki, un drusku ruduļi. Ja sēdētu niedrēs, tad ruduļus varētu savanckāt daaaaaah***. Bet ko ar viņiem darīt? Cīņa izcila, izskats arī, bet tur arī viss apstājas. Kotletēs man ar šamie nepārāk, jo to zāļu garšu cauri sit.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 21.01.2016, 09:21 | Ziņa # 2406
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nākamnedēļ atvaļinājums, tad 2 dienas plānā zandarts :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 21.01.2016, 22:21 | Ziņa # 2407
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Ja sēdētu niedrēs, tad ruduļus varētu savanckāt daaaaaah***. Bet ko ar viņiem darīt?

šeiti Zivnien es tev pilnībā piekrītu,gastranomiskā vērtība pilnīga 0 :0 Kaut gan ir jau meistari kas māk pagatavot visu ko,bet mani ši zivs neuzrunā tāpat kā rauda :)Vienīgi kā saki, copes efekts ir labs !!!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martiDatums: Ceturtdiena, 21.01.2016, 22:36 | Ziņa # 2408
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
raudas principā neķeru, taču vienreiz peipusā viņas labi ķērās un smukas.
tad arī bija ar viņā kaut kas jaiesāk.
safilēju tā pat kā asarīšus, sacepu un viesi teica, ka esot labākas par asarīšiem.
es tik jūtīgs neesmu, bet sliktas viņas toč nebija ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 22.01.2016, 09:31 | Ziņa # 2409
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu ja daudz, tad un smukas, tad es noteikti taisu voblās. Peipusa rauda vispār pasaka :)
Un vispār... PIEKDIENAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA DZERT UN PIS*IEEEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! alus alus alus
Rītā plānā Jumurdas ezeru paborēt, pēc šī vakara pirts izdarībām :)
A bet nākamnedēļ katru dienu kāda fiša norausies :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 22.01.2016, 16:12 | Ziņa # 2410
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ātrā atskaite raksta
No rīta 9:00 kāpām ar Anatoliju uz Dūņezera ledus. Skati pasakaini. Saule lec, uz ezera migla.....vienkārši pasakaini! ja
Kas attiecās uz copi, tad staigājām pa ezeru, meklējām un urbām gandrīz līdz 14:00. Zivis bija baigi grūti pierunājamas. Līdz beigām tomēr vienai pannai salasīju, Anatolijam bija bišk mazāk un viņš pat rādīt negribēja, bet to ka vismaz trīs bija, to toč zinu plaude
Rezumē tāds. Uz mājām atbrauca 9 asari, viens jau salīdzinoši smuks, vēl palaisti vaļā 6ķīši un kādi 4-5 galīgi mazi asari. Tas arī viss. kaut kad vēlāk būs arī video atskaite, tagad bildes! foto


































Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Piektdiena, 22.01.2016, 16:55 | Ziņa # 2411
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
migla-sarma=tirsā cope ;)
bet tā niedru bilde vidusdaļā baigi ok ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 22.01.2016, 18:56 | Ziņa # 2412
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Irakstīju googlē Jumurdas ezers......izrādās Madonas rajonā. Tālu gan Zivnieks līdz rītdienai būs aizdzēries un aiz***ies!

Quote marti ()
migla-sarma=tirsā cope ;)

Te es atduros atkal pie tā, ka eju copēt tad, kad sanāk - nevis, kad gribētos vai vajadzētu! svilpo
Bildes un video gan no rīta sanāca labi, kaut ne uz pusi tik skaisti, cik reāli bija pasakains skats. Tā dēļ vien vērts bija uz copi braukt! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 22.01.2016, 19:38 | Ziņa # 2413
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Galvenais, ka "brālēnu" ķīsi izvilki :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
copmanis78Datums: Piektdiena, 22.01.2016, 22:57 | Ziņa # 2414
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
parcopi, Foršas bildes. ja
 
BorodaDatums: Sestdiena, 23.01.2016, 18:54 | Ziņa # 2415
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Smukas bildes, Aigar! ja
Nu ja Zivnieks pa Jumurdas ezeru ņemās... tur ir viena asaru vieta. Arī pirts māja.
P.s. tur jaunībā sanāca reanimēt vienu LGS pirts māju, pēc objekta apsekošanas pajēmu vieglu špini un laiviņu - asari, kā mailes - met un velc. :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Kur? Kā? Uz ko? Kāds ledus? (Sadaļa par aktualitātēm zemledus makšķerēšanā)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv