[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Ekipējums ziemas makšķerēšanai
BorodaDatums: Piektdiena, 10.02.2012, 21:42 | Ziņa # 106
Grupa: Dzēstās
Jā, jau apskatīju.
Paldies, jutrix! :)
Laikam jāpasūta būs. Līdz salmo mans netiek, atliek i-neta veikali. :)
 
jutrixDatums: Piektdiena, 10.02.2012, 21:43 | Ziņa # 107
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Paldies, jutrix!

vienmēr laipni ;)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
martiDatums: Piektdiena, 10.02.2012, 22:01 | Ziņa # 108
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
uzsēju mazu murmulīti, ja nu galīgi nebūs apetīte nevienam :)



izmērs super mini, aukla 0,08
viena pērlīte apmēram 1 vai 2 mm
Pielikumi: 3233144.jpg (33.2 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 10.02.2012, 22:09 | Ziņa # 109
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Tās Akaras kastes ar plastmasas kabatām abās pusēs gan ir (aukšējā reklāmas bilde) miniatūras XXX Maksimā maniju.Bērnam vai pusaudzim tīri ja .


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Piektdiena, 10.02.2012, 22:16 | Ziņa # 110
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es šitādu stiklasķiedras pirku pa 10 vai pa 15ls, vairs neatceros. kalpo jau trešo sezonu, man patīk!

Tās plastmasas vieglākas, bet neizsauc uzticību :D
Vēl ir variants pajautāt J0nim, lai pagatavo pa attiecīgu barteri ;)
Pielikumi: 0141064.jpg (51.2 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 10.02.2012, 22:37 | Ziņa # 111
Grupa: Dzēstās
OOO, nezināju, ka JOnim var pasūtināt.
JOni, kā būtu, ja būtu?:)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 10.02.2012, 22:53 | Ziņa # 112
Grupa: Dzēstās
Paldies, JOni!! :)
p.s. man būs labākā kaste manā mūžā! :)
 
J0nisDatums: Piektdiena, 10.02.2012, 22:55 | Ziņa # 113
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ja būtu tad jābūt


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
martiDatums: Pirmdiena, 13.02.2012, 12:08 | Ziņa # 114
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
kurš te par kasti interesējās? :D
biju nedēļas nogalē laukos un kopā ar muteres bračku nogājām pacopēt sasmakas ezerā.
un re kāda kaste manas muteres bračkam:



esot pats bērnībā taisījis un arī ilustrējis. varētu būt pirms gadiem 40 :D
tagad gan kastes virsma nesanāk pat vienam no vaidziņiem.
nekāda sēdēšana, jācopē!
Pielikumi: 8800648.jpg (196.4 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
jkalvitisDatums: Ceturtdiena, 06.12.2012, 15:10 | Ziņa # 115
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 28
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Vasaras štrumenti skapī un izskatās, ka līdz pavasarim būs klusais periods. Lasot Jūsu rakstīto, izdomāju, ka vajadzētu pieķerties tai ziemas copei (pagājušajā gadā 2x pamēģināju)! Rīt dodos uz bodi, tad nu gribēju sarakstiņu ar nepieciešamajām lietām. Lasot rakstu sadaļu, kā arī forumā, secinu, ka uz copi tiek ņemtas līdzi vairākas makšķerītes. Tad nu tā, mani jautājumi raksta :1)vairākas makšķerītes- lai var ātri nomainīt pret citu mormišku neko nepārsienot? 2)Uz visām mormišku makšķerītēm vienādi auklas diametri? 3)Cik gara aukla tiek uztīta uz vienas makšķerītes, kāds diametrs un firma/modelis? 4)ejošākās mormiškas, t.i., tādas, kurām obligāti jābūt? 5)bļitku makšķerīte (garāka īsāka)? 6)bļitku makšķerītes aukla (diametrs un firma/modelis?) 7)ejošākās bļitkas (vēl, laikam, ir balansieri)? 8)kam vēl jābūt? :)

Lietas būtība tāda, ka vēlos uzzināt, kāda ir tā 100% nokomplektētā ledus kaste :)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 06.12.2012, 19:23 | Ziņa # 116
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jkalvitis
1) man vairākas makšķerītes ir ar dažādiem auklas diametriem, dažāda izmēra un krāsu mormenēm, lai ātri varētu pielāgoties jaunai vietai un jauniem apstākļiem, jo ar nosalušiem pirkstiem pārsiet murmuli ar tām tievajām auklām, diez kas nav...
2) es strādāju ar auklām no 0.1 līdz 0.16...jo dziļāka vieta, jo var šancēt ar tievākām auklām...viss protams atkarīgs arī no mērķa zivs...uz breksi sēdēt ar 0.1, protams, nebūtu prāta darbs, kaut arī tur 10 metri apakšā...seklā vietā prasās lielāks diametrs, jo aukla nepaspēs amortizēties, ka smukais ašuks būs gabalā ar pīrsingu...man mīļākās ir Salmo RED (patīk tas, ka sarkana, var ļoti labi uz ledus redzēt) un Salmo Ice Magic...
iesākumā iesaku neķerties klāt kam tievākam par 0.12...varbūt pat 0.14...
3)es parasti tinu visu nopērkamo spolīti virsū (neatceros cik viņa tur ir, laikam 25 metri) it kā jau nav vajadzīgs, bet tāpat sezonas laikā viņa krietni tiek saīsināta (pēc katras copes vismaz metru der nogriezt nost, jo pret āliņgā malām aukla padeldējās un vispār "nolietojās")
4) volframa ir dārgākas, bet krietni smagākas, kas nozīmē krietni ātrāk grims...es pārsvarā strādāju tieši ar tādām...man mīļākā ir zelta diskobumbiņa (veikalā paprasīsi, sapratīs), tad vēl dažāda veida pilieni utt...proncipā kas pašam iepatīkās, ar to arī var provēt :) uz krāsām gan neiespringsti :)
5) es iesaku ar bļitku nesteigties, bet kaut cik saprast kā darbojas murmulis, ja sāksi ar bļitku, ātri vien varēsi atsist patiku no ziemas copes, jo tā spēle tomēr mazliet jāieprot...kad būsi pavalkājis ašukus un sapratis kas ir kas, tad arī iesaku sākt apdomēt bļitku un balansierus, bet tās protams, tikai manas domas :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 06.12.2012, 20:40 | Ziņa # 117
Grupa: Dzēstās
Quote (jkalvitis)
kam vēl jābūt?

Jābūt putu karotei. (ar ko izsmelt āliņģi no čužu čagām) :)
Vēlams skrūvgriezis, lai var pievilkt bora nažus (man ir barnauls)
 
mlg2Datums: Ceturtdiena, 06.12.2012, 20:46 | Ziņa # 118
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 119
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
.......nu kādu tārpiņu ar paķer līdzi svilpo


kam tici,tas ir

Ziņojumu laboja mlg2 - Ceturtdiena, 06.12.2012, 20:47
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 06.12.2012, 21:09 | Ziņa # 119
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Jābūt putu karotei. (ar ko izsmelt āliņģi no čužu čagām)

Putu karoti varu uzdāvināt


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 06.12.2012, 21:17 | Ziņa # 120
Grupa: Dzēstās
Quote (mlg2)
Jābūt putu karotei.

Vēlams ar krāsainu kātu. Man ir ar baltu putjiku. Bieži pazūd un jātērē laiks meklēšanai. Esmu tik slinks, ka vēl joprojām neesmu nokrāsojis, vai uztinis krāsaino izoleni. :D
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv