[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Ekipējums ziemas makšķerēšanai
BorodaDatums: Piektdiena, 17.01.2014, 23:50 | Ziņa # 226
Grupa: Dzēstās
Quote marti ()
a es šodien sapirkos vēl micron auklas

Forši. Vasarā varēsi pikšķerei pavadas siet. :D Cik ta laiks līdz smukai pavasara copei? 2-3 mēneši? :D
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 17.01.2014, 23:52 | Ziņa # 227
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es ceru kad ātrāk


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Aigars82Datums: Otrdiena, 08.11.2016, 20:48 | Ziņa # 228
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Takuziņi man jau sāk ziņot, ka Vidzemes augstienē šur tur mazajās peļķītēs jau cope notiekās un tuvākajās dienās jau vairāki perspektīvi mazie ezeri būs staigājami. Tāpēc nenocietos un piesēdu sakārtot savu bļitku arsenālu, lai viss būtu savās vietās un gatavs sezonai.
Te būs ieskats manā kaujas arsenālā aalingis Gan jau lielu daļu meistaru rokrakstus atpazīsiet.
Mazās bļitkiņas




Laiks Copei/OSHELURE

Ziņojumu laboja Aigars82 - Otrdiena, 08.11.2016, 20:57
 
parcopiDatums: Trešdiena, 09.11.2016, 16:51 | Ziņa # 229
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Gana iespaidīgs kaujas arsenāls!


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 12.12.2016, 15:39 | Ziņa # 230
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nedaudz pārcilāju štrumus ziemas copei. Auklas visas vēla labas, sardziņi arī, bļitku man daudz, bet nedaudz jāpapildina volframa mormeņu krājumi. Anatolijs vēl saveda bļitku sardziņus un jaunus nažus borim.....tā, ka tagad tik atliek sagaidīt ledu!


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Johnny_BravoDatums: Pirmdiena, 12.12.2016, 16:06 | Ziņa # 231
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Nāksies vēl paciesties. Cerams, ka būs uz kā kāpt! svilpo


johnny bravo
 
Aigars82Datums: Otrdiena, 13.12.2016, 12:25 | Ziņa # 232
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote Johnny_Bravo ()
Nāksies vēl paciesties. Cerams, ka būs uz kā kāpt!


Johny, nav tik traki. Vidzemes pusē ļoti daudzi ezeri jau ir diezgan droši staigājami. Pats šajā nedēļas nogalē plānoju gan sestdien gan svētdien pa Taurenes/Dzērbenes puses ūdeņiem padarboties. Tā ka, ja ir iespēja aizbraukt vismaz 80-100km Vidzemes virzienā, tad copes priekus uz ledus var baudīt jau šodien (piemēram svētdien kādi 10 veči pa visu Āraišu ezeru jau ar boriem staigāja, ledus 8-10cm)


Laiks Copei/OSHELURE
 
JonisDatums: Trešdiena, 14.12.2016, 18:09 | Ziņa # 233
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 24
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Āraišu tas kurš Dzērbenē (Arāja), vai tas kur tā ezerpils (Amatas novadā)?


Ķeram "savu" zivi
 
J0nisDatums: Trešdiena, 14.12.2016, 18:59 | Ziņa # 234
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Jonis ()
Āraišu tas kurš Dzērbenē (Arāja), vai tas kur tā ezerpils (Amatas novadā)?

Dzērbenē jau nav Āraišu bet Āraisis saucamais Arāju cik es saprotu :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 14.12.2016, 22:47 | Ziņa # 235
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
JOnis, tev taisnība. Nejauciet Āraišu ezeru (tas kurš pie Cēsīm un ar Āraišu ezerpili) ar ezeru Āraisis jeb Arāju ezers, kas atrodas netālu no Dzērbenes. :)


Laiks Copei/OSHELURE
 
ZorroDatums: Ceturtdiena, 15.12.2016, 15:19 | Ziņa # 236
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 280
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Es domāju šajās brīvdienās uz Vidzemes pusi un mazu meža ezeriņu padoties. Cerams, ka ledus ir tāds, kā kolēģi saka! :D


Ķīsīts brauca pār ezeru
Rakstītām i kamanām,
Asarītis zirgu dzina,
Raudiņ' tura kamaniņas.
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 15.12.2016, 21:14 | Ziņa # 237
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šodien Siguldas pusē maniju ka divos ezeros veči sēdēja uz ledus.Laikam brīvdienās vajadzēs mēgināt atklāt sezonu.
 
J0nisDatums: Piektdiena, 16.12.2016, 09:25 | Ziņa # 238
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es noskatīju Vēķu ezeru,bet kas tur ir un kas tur darās nav ne jausmas .varbūt kāds par šo ezeriņu ir ko dzirdējis?


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
uldeensDatums: Piektdiena, 16.12.2016, 09:36 | Ziņa # 239
Grupa: Savējie
Komentāri: 356
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote copmanis78 ()
Šodien Siguldas pusē maniju ka divos ezeros veči sēdēja uz ledus.Laikam brīvdienās vajadzēs mēgināt atklāt sezonu.


Edža būsi nokavējis krējums jau nosmelts :) )
 
Aigars82Datums: Piektdiena, 16.12.2016, 10:55 | Ziņa # 240
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Quote uldeens ()
Es noskatīju Vēķu ezeru,bet kas tur ir un kas tur darās nav ne jausmas .varbūt kāds par šo ezeriņu ir ko dzirdējis?


Esmu tur bijis daudzus gadus atpakaļ, tiesa, tas bija vasarā un uz brekšiem. Nekas baigi dižs nebija, bet kaut kas ķērās. Cik atceros, tad ezers bija diezgan padziļš. Domāju, ka noteikti ir vērts pataustīties, jo zivtiņa tur ir.


Laiks Copei/OSHELURE
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Ekipējums ziemas makšķerēšanai (Sadaļa par ekipējumu ziemas makšķerēšanai)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv