[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Zemledus makšķerēšana
copmanis78Datums: Svētdiena, 30.12.2018, 18:54 | Ziņa # 181
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
No rīta bija plānā ātri saķert mazās zivtiņas un mēģināt paķert līdakas.Kā par spīti ,nemaz tik raiti negāja tā ķeršana,pagāja apmēram stunda kamēr tiku pie līdaku barības.Līdakas gan bija šodien stipri atsaucīgākas,kopumā pa dienu bija sešas copes. Lielākā līdaka 1.860g, pārejās peld tālāk augt.Intresantākais šodien bija tas , divas reizes cope sēkoja praktiski uzreiz ka uzliku karodziņ makšķeri.Tā lūk man šodien gāja.Laiciņs gan man šodien ļoti patika. alus







Pielikumi: 4567860.jpg (71.3 Kb) · 1450741.jpg (77.9 Kb) · 3856212.jpg (62.1 Kb) · 4624901.jpg (41.0 Kb)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 30.12.2018, 22:12 | Ziņa # 182
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pa skaisto! ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 02.01.2019, 13:53 | Ziņa # 183
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Trīs reizes jau šogad biju uz ledus. Tepat Pierīgā! Trīs reizes!!! Un tikpat daudz reizes esmu aplauzies. Dažus asarīšus jau var neskaitīt par lomu. Pilnīgi dusma rauj, vai zinies! svilpo


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 02.01.2019, 14:25 | Ziņa # 184
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pierīgā ir tieši 3 ezeri, kuri riebj :D Es tur vienmēr esmu aplauzies :D Lai gan cik dzirdēju, tad Lilastē tīri neslikti ir paķēruši. Bet nezinu...pagaidām neuzrunā uz ledus rāpties.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 03.01.2019, 11:28 | Ziņa # 185
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Visos trijos Zivnieka mīļajos ezeros šis tas notiek, vai vismaz notika.. Lilastē pat tīri smuki ašuku šogad esmu paganījis uz bleķi, bet ir arī štanga bijusi :)
Vistrakāk šogad aplauza Babīte ar tik dažādo ledus stāvokli dažādās vietās..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
gucisDatums: Sestdiena, 05.01.2019, 23:19 | Ziņa # 186
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 7
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Lomins.
Pielikumi: 2651351.jpg (136.3 Kb)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.01.2019, 12:45 | Ziņa # 187
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Saliku ziemas copei visus štrumus kastē. Tagad jāizdomā kur un kad uzkāpt uz ledus :D svilpo
Pielikumi: 2435777.jpg (72.3 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 07.01.2019, 23:13 | Ziņa # 188
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Par cik šodien saliku ziemas štrumus, uznāca neplānota vēlme doties uz copi no ledus.
Kā jau man tas ierasts, kad taisos uz copi - pūta vējš, no debesīm krita kaut kāda slapja draza un uz ezera es ierados ļoti laicīgi - ap 14:00! Ierados uz vienu no Zivnieka mīļākajiem ezeriem - Dzirnezeru! :D
Pilnai laimei man vēl nebija motiļa, gribēju nopirkt Carnikavā, tur copes veikals bija ciet un Ādažu Gardā motiļa nebija. Pirmos soļus uz ledus spēru piesardzīgi, kā jau smagsvars, bet jau drīz vien sapratu, ka ledus biezumam un izturībai nav ne vainas. Pirmajos āliņģos nekā. Virzījos tālāk. Pirmā šī gada zivs man tika uz mormišku un piņku. Tīri pieklājīgs asaris. Par cik uz to tā bija vienīgā cope 30min laikā, tad izdomāju nezaudēt jau tā maaz esošo laiku līdz tumsai un tālāk darbojos tikai ar bļitku. Līdz 16:00 daudz mainot āliņģus izdabūju vēl 4asarus. Nevarētu teikt, ka bija razdāča(no rīta gan esot ņēmis, tā teica satiktie copmaņi, kas jau gāja prom), bet toties izmērs bija tīri pieklājīgs. Tā šogad sanāca atklāt sezonu no ledus ar pieciem asariem pa divām stundām. Bet man patika. Šogad īsti uz ledu nevilka, bet ja ar pirmo asari uzsita atpakaļ tās vajadzīgās sajūtas ziemas copei! Domāju, ka sezona iesākta labi. Vismaz sajūtu ziņā noteikti! Ne asakas visiem! ;)









Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Trešdiena, 09.01.2019, 09:37 | Ziņa # 189
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nekāda vaina ja Zupiņai pietiek,mazajam grāpītim plaude


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 10.01.2019, 16:22 | Ziņa # 190
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Rīt es arī beidzot atklāšu sezonu. Braukšu kopā ar Aigaru!


Za ribalku!
 
J0nisDatums: Piektdiena, 11.01.2019, 19:16 | Ziņa # 191
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote Anatolijs ()
Rīt es arī beidzot atklāšu sezonu

Anatolij,kur zive ???


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Piektdiena, 11.01.2019, 20:40 | Ziņa # 192
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ar Anatoliju izbaudījām cieto copi Dzirnītī....bildes un apraksta nebūs, bet ir video! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 11.01.2019, 22:22 | Ziņa # 193
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 12.01.2019, 01:05 | Ziņa # 194
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Foršs video. ja
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 12.01.2019, 19:16 | Ziņa # 195
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šodien pirmo reizi tika pabūts Lilastes ezerā.Īsti jau saprašana nebija kur iet laimi meklēt,paskatijos ka principā lielākā daļas sēž gar meldriem ,pats ar sāku mēģināt pie meldriem.Vienā vietā gan bija veči kā nosēts ,tur laikam kaut kāds kanāls. Zivis ik pa laikam atsaucās uz mormiškas,uz bļitkas arī bija daži ašuki bet nu ļoti mazi.Karodziņ makšķere gan šodien nevienu reizi neizšāva,laikam līdakām nebija ēdamā diena.Kaut kas palielāks iemanijās aizšmaukt ar visu mormeni.Kopumā forši pavadīta diena un nedaudz iepazīts jauns ezers. alus





Pielikumi: 3329068.jpg (40.5 Kb) · 8305292.jpg (59.5 Kb) · 1924900.jpg (44.5 Kb)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv