[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Zemledus makšķerēšana
parcopiDatums: Pirmdiena, 17.12.2018, 15:02 | Ziņa # 166
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Domāju, moš sestdien sezonu atklāt? doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 17.12.2018, 15:44 | Ziņa # 167
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es par 7dienu domāju. Lai gan atklāšana kā tāda sanāks jau 5dien Pērtniekos.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 17.12.2018, 17:05 | Ziņa # 168
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es vēl līdz galam neesmu izdomājis, bet tāda iespēja pastāv! svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Piektdiena, 21.12.2018, 11:11 | Ziņa # 169
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
A man pat īsti negribas šogad uz ledu. Nē, nu kad Rīgā atļaus, tad jau aiziešu, bet nav tā, ka baigi gribētos! svilpo


Za ribalku!
 
J0nisDatums: Piektdiena, 21.12.2018, 21:20 | Ziņa # 170
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labi ka nedzīvoju Rīga :D Rīt varēšu atklāt sezonu :D
Kā paspiež uz smaidiņiem ,tā galīgā pakaļā.Visi izlec un nost nevar dabūt ,man vienam tikai tā :(


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Piektdiena, 21.12.2018, 23:14 | Ziņa # 171
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote J0nis ()
Rīt varēšu atklāt sezonu

Man pagaidām atliekas svilpo
Quote J0nis ()
Kā paspiež uz smaidiņiem ,tā galīgā pakaļā.Visi izlec un nost nevar dabūt

Ar "Esc" var aizvērt logu ar smaidiņiem. Bet vispār tur kaut kas ir pamainījies, man arī šitais variants pa visu ekrānu nepatīk. Pamēģināšu kaut ko izlabot, kad būs brīvāks brītiņš hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Sestdiena, 22.12.2018, 08:22 | Ziņa # 172
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Ar "Esc" var aizvērt logu ar smaidiņiem.

Viss čikiniekā alus huu man patīk ,nekāda vaina.


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
MelnisDatums: Sestdiena, 22.12.2018, 12:32 | Ziņa # 173
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 48
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Plānoju rīt Dzirnezeru paurbt, moš šanāk kādu kūpiņu ar strīpainajiem salasīt uz svētkiem.


Laiks Copei/OSHELURE
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 22.12.2018, 20:04 | Ziņa # 174
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šodien visa diena pa ezeru.No rīta tika ātri saķerti asarīši priekš līdakām.Nebija ilgi jāgaida kad karodziņš gaisā un smuki tin,piecērtu un jūtu kaut kas lielāks ir galā,bet prieki bija īsi,smuks rāviens un viss.Pavadiņa labi šoreiz mani pievīla ,jo bija pārplīsis dzelzs virpulits uz pusēm,škrobe bija baigā,bet nu neko jāturpina tālāk.Pēc brīža uz murmuļa smuka cope,motiļus bija iekārojis viens dūcēns,kas pec neliela foto aizpeldēja tālāk.Kaut ko jau pa visu dienu salasiju,lielākais ašuks 360g.Kaut kā tā man šodien gāja. alus







Pielikumi: 8979051.jpg (34.1 Kb) · 2778241.jpg (41.6 Kb) · 2672021.jpg (26.7 Kb) · 0687508.jpg (57.8 Kb)
 
KashalotsDatums: Svētdiena, 23.12.2018, 18:52 | Ziņa # 175
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 21
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Smuka līdaciņa


Bet nezāles jau neiznīkst!
 
julyDatums: Svētdiena, 23.12.2018, 20:23 | Ziņa # 176
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Šodien mēs bijām uz Dzirnu ar īpašu nolūku nozvejot dzīvu ēsmu .Riit brauksim uz karjeru peec liidakam- tur ar dzivo mazo zivi problemmas.Izdevas nocopet veselus 6 sugas zivis-raudu.asari.kisi.plaudi.(густеру),un pat mazo sapalu (kuru es atlaidu).Mazas zivteles izdevas apmeram ap 30 gb nokert.Un pat sacapt palika! Riit uz liidakam, beet megina$u ar mormi$ku ari ko sakert! Visiem ne asakas!





Pielikumi: 2167607.jpg (129.1 Kb) · 1443960.jpg (179.4 Kb) · 9325600.jpg (104.9 Kb)


рыбалкой больна !
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 24.12.2018, 18:42 | Ziņa # 177
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote july ()
Riit brauksim uz karjeru peec liidakam

Kā bija? :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
julyDatums: Trešdiena, 26.12.2018, 12:20 | Ziņa # 178
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Bijam vakar -liidaku copes bija daudz un uz balansieri un uz blitku un uz karodziniem.Meera liidakas mums tikai 2gb- 55-51 cm.Bija daudz tuk$as copes, piecas lidakas atlaidam lai aug lielas un resnas fish Bijam kopa ar draugiem viniem paveicas labak dance Новичкам как обычно везёт dance hello viniem 3 liidakas + 1 veezis vezis Man uz mormi$ku izdevas pierunat 1 smuku raudu -28 cm plaude Nu kaut ka ta pagaja Zienassvetku diena!Visiem ne asakas!PRIECIGUS SVEETKUS! fish alus







Pielikumi: 5187413.jpg (111.1 Kb) · 0149153.jpg (147.3 Kb) · 1511401.jpg (97.5 Kb) · 2653185.jpg (98.9 Kb)


рыбалкой больна !
 
parcopiDatums: Trešdiena, 26.12.2018, 16:15 | Ziņa # 179
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tad jau tīri jautri jums tur gāja! ja
Vēzis tāds diezgan cienījama izmēra izskatās! taada vezis


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 27.12.2018, 19:55 | Ziņa # 180
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
july, Forša cope sanākusi. ja
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv