[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Zemledus makšķerēšana
sheriffDatums: Sestdiena, 24.10.2015, 20:01 | Ziņa # 106
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Ziemas copei gatavi?

wtf????
 
BorodaDatums: Trešdiena, 28.10.2015, 21:12 | Ziņa # 107
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nekāds ledus! Es vēl ar ričuku minos, man ledu nevajag! :D
p.s. atkārtoju pāgājušo gadu.
 
eduksDatums: Pirmdiena, 23.11.2015, 09:44 | Ziņa # 108
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Nu ko, ziema tuvojas! Bļitkas piedrāztas. Ieroču arsenāls papildināts ar vēl vienu "burvju nūjiņu", "džedaja zobenu" :) :



Tas būs sava veida "ultralaitiņš" mazajām bļitkām, kad būs iespēja vai būšu spiests ķert sporta un pussporta ašukus :) ... Aš no rokām negribās laist - a kas būs uz ledus!? ;) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 23.11.2015, 10:07 | Ziņa # 109
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tev šitās spolītes patīk? Mans domāt, ka pie laba aukstuma, kad roka apsalusi, tad pie smukākas zivs pieregulēt saspiešanas stiprumu varētu būt sūdīgi....


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 23.11.2015, 10:58 | Ziņa # 110
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
Tev šitās spolītes patīk? Mans domāt, ka pie laba aukstuma, kad roka apsalusi, tad pie smukākas zivs pieregulēt saspiešanas stiprumu varētu būt sūdīgi....


Nu promēsim - pastāstīšu pēc pirmajiem testiem...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 23.11.2015, 11:00 | Ziņa # 111
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Es šitās veikalā esmu pacilājis rokās, bet tā arī neuzrunāja. Mormiškai man patīk parastais putuplasta variants ar auklu iekšā korpusā, bet bļitkām bik bomīgāks kātiņš. Bet laikam jātic vien Edukam, ka tāda tipa makšķerītes ir ok, jo viņa pieredze zemledus makšķerēšanā un sevišķi ar bļitkām, ir daudz lielāka par manējo :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 23.11.2015, 18:18 | Ziņa # 112
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
vai tik šitām copenītēm nebij kkur vido, ka baigi izturīgās, ka ar auto mauc pa virsu un nekāda vaine. ja nemaldos, Bums bij ielicis to video kkad
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 23.11.2015, 19:35 | Ziņa # 113
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote kapracis ()
vai tik šitām copenītēm nebij kkur vido, ka baigi izturīgās, ka ar auto mauc pa virsu un nekāda vaine.

Ar mašīnu virsū nav braukts :)bet domāju ka tas nenosaka makšķerītes kvalitāti :D Pagājušo gadu šādu vienu iegādājos intereses pēc.Nu katram patīk kaut kas savādāks ,ja runājot par sevi ,mani neuzrunāja.Kaut kā neērti uztīt auklu,un rokās arī nebija ērti turēt.Bet nu protams kā jau teicu, katram savs svilpo


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 25.11.2015, 14:43 | Ziņa # 114
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote J0nis ()
Kaut kā neērti uztīt auklu,un rokās arī nebija ērti turēt.Bet nu protams kā jau teicu, katram savs

Mani arī nepārliecina šī konstrukcija, redzēs kādi Edukam būs rezultāti svilpo


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 25.11.2015, 21:14 | Ziņa # 115
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Labs vakars pēc ziemas copes izslāpušajiem kungiem un dāmām :)

Šodien nākot no darba prātoju, ka šoziem vajadzētu paprovēt ziemā ar mazākā izmēra (1,2collu) LJ Hogy Hog ēdamgumijām paprovēt asarus pakacināt. Šīs ēdamgumijas palikušas pāri no vasaras krājumiem un radās doma par to pielietojumu ziemā. Sāku domāt kā viņas labāk pasniegt un ienāca prātā 2 varianti: 1.vērt virsū uz palielāka izmēra mormiškas(diskobumbas) un 2.iepirkt mazos volframa ausainīšus(pie, 1,5gr) un taisīt kā parastu kustīgo mikrodžiga māneklīti.

Varbūt kāds jau iepriekš kaut ko šādu ir mēģinājis? Kāda pieredze?


Laiks Copei/OSHELURE
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 26.11.2015, 15:39 | Ziņa # 116
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Es pagājušo ziemu mēģināju ar mazajiem volframa čeburaškām Dzirnezerā un Lilastes ezerā. Kāreiz uz mazajiem vēzīšiem un mazajiem zaļgan dzeltenajiem tvisterīšiem. Kaut ko jau noķēru, bet ar ar ierasto murmuli, vai bļitkām rezultāti bija labāki. Šoziem gribu pamēģināt pēc dropšota sistēmas, niedrainās vietās, kur apakšā mīksta grunts. Doma ir, ka tādās vietās uz šo sistēmu varētu tikt klāt ruduļiem. Kā būs nezinu! svilpo


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
AnatolijsDatums: Ceturtdiena, 26.11.2015, 16:02 | Ziņa # 117
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nav mēģināts tāds variants. Bet ziemas cope kā tāda, jau sāk prasīties, kad ārā jau tāds ziemīgāks gaiss paliek svilpo


Za ribalku!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 30.11.2015, 09:43 | Ziņa # 118
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote kapracis ()
vai tik šitām copenītēm nebij kkur vido, ka baigi izturīgās, ka ar auto mauc pa virsu un nekāda vaine. ja nemaldos, Bums bij ielicis to video kkad


Jā, tā ir tā pati. Pareiz manā gadījumā spici, kas nevis ieliekas makšķerītē, bet gan ir kopā monolīti atlieta , es nozāģēju, izurbu maklšķerītes korpusā caurumu un ielīmēju spici ar cauro vidu - viss tāpat kā manās putuplasta balalaikās. Uztīšana varētu būt ne tik ērta, bet nu man šī plānojas maziem dziļumiem un vieglām bļitkiņām, attiecīgi tievākai aukliņai... Tā ir tiešām cieta un izturīga plastmasa, līdz ar ko sagaidu kā dzirdamība rokā būs pat ļoti laba. Personīgi man rokā/plaukstā iegulst pat ļoti labi, ja neteikt ideāli. Un ir tik miniatūra, ka bļitkot var mierīgi paslēpjot pliku roku ar makšķerīti kombja piedurknē... Bet nu galīgie secinājumi būs tikai tad (cerams ātrāk :D ), kad notiks testi reālos apstākļos :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 02.12.2015, 17:34 | Ziņa # 119
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 02.12.2015, 19:56 | Ziņa # 120
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Pirmais jau ir! ne

Šaubos vai bija skaidrā... jo ledus ir tik no rītiem, uz peļķēm... ta kāpēc tēlot svēto un mēģināt iet pa ūdens virsu...
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv