[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Zemledus makšķerēšana
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.12.2013, 11:31 | Ziņa # 76
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote marti ()
nesapriecājieties.

Es i nesapriecājos. Kaut arī ziemas cope nu jau patīk, bet tomēr - ne tik ļoti, kā atklātos ūdeņos. Būs rudens, turpināšu copi no krasta, laivā gan vairs nekāpšu līdz pavasarim :D
Es vienkārši par to, ka tāds ziemīgs un dzestrs gaiss, plus tas sniegs apkārt - uzvedina uz domām par zemledus copi :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Pirmdiena, 09.12.2013, 15:08 | Ziņa # 77
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nu jā, varētu arī no ledus jau pacopēt


Za ribalku!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 09.12.2013, 15:45 | Ziņa # 78
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Vienīgi ceru, ka kad ziema sāksies pa īstam, tad nebūs tik gara kā iepriekšējās divas :)
Līdz aprīļa beigām ziema ņi k čemu. Normāli ir līdz marta sākumam, ar to pilnīgi pietiek izbaudīt ziem as priekus :D


Marta sākumā īstā cope dažiem tik sākas - lielās pavasara raudas un brekši, uhh! taada


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.12.2013, 16:16 | Ziņa # 79
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Eduk - sākot ar pirmajām siltajām dienām, vairs ledus toč neinteresē, tad jau vairs nevar sagaidīt, kad varēs pludu vai grunteni iemērkt ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eduksDatums: Pirmdiena, 09.12.2013, 18:07 | Ziņa # 80
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Eduk - sākot ar pirmajām siltajām dienām, vairs ledus toč neinteresē, tad jau vairs nevar sagaidīt, kad varēs pludu vai grunteni iemērkt ;)


Visātrākais ka neesi īstu pēdējā ledus žoru piedzīvojis - skābekli ieelpojušās pavasara zivis copē un pretojas vismaz 2-reiz jaudīgāk - uz ziemas aukliņas izjūtas fantastiskas... :)
Bet nu katram savs :)


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
AlbertsDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 14:44 | Ziņa # 81
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Es vakar jau sagatavoju ziemas štrumus. Esmu sezonai gatavs, tik nez kad tā sāksies? svilpo
Valmieras pusē jau viens kolēģis sezonu ir atklājis, ar diezgan smukiem ašukiem taada


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 15:06 | Ziņa # 82
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote eduks ()
Visātrākais ka neesi īstu pēdējā ledus žoru piedzīvojis

Protama lieta, ka neesmu :D
Cik man - trīs pilnas sezonas laikam uz ledus? Pie tam pirmais un pēdējais ledus man nepatīk. Un ar tagadējo manu svaru, mani tas vēl vairāk biedēs :D
Quote eduks ()
Bet nu katram savs

Tas laikam tā arī ir. Man ir tā, ka tikko parādās pirmās pavasarīgās dienas, tā es vairs nevaru sagaidīt, kad varēs iemest pludu, pamērcēt gruntenes, ieraudzīt pirmos taureņus, atklāt velo sezonu, uzvilkt beidzot šortus ejot arā u.t.t.
Esmu diezgan izteikts pavasara-vasaras mīlis sun


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 22:02 | Ziņa # 83
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man patīk copēt apenēs :D



Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 22:03 | Ziņa # 84
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote marti ()
man patīk copēt apenēs

Un ar koferi? :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 22:10 | Ziņa # 85
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja tu zinātu, kas koferī... svilpo


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 10.12.2013, 22:15 | Ziņa # 86
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bet vispār es Tev piekrītu par tām apenēm. Nekas nav foršāks par komfortablu copi, kad vari tusēt kaut apenēs un piedzert klāt aukstu aliņu :)
Bet tagad tomēr jāpievēršas būs zemledus copei. Es tā vismaz ceru, ka tas ledus parādīsies svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
krutais1900Datums: Piektdiena, 13.12.2013, 00:09 | Ziņa # 87
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Mana šā gada pirmā "zemledus " cope - tīri veiksmīga un spainis pilns(Pagājušā sestdiena).


 
martiDatums: Piektdiena, 13.12.2013, 00:11 | Ziņa # 88
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu tā neko sev ja
kruti krutais!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
krutais1900Datums: Piektdiena, 13.12.2013, 00:13 | Ziņa # 89
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nu tas uz diviem ar senci prieks
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.12.2013, 20:19 | Ziņa # 90
Grupa: Dzēstās
Quote krutais1900 ()
Nu tas uz diviem ar senci prieks

Super! ja Laba vieta! Sīks būdams arī kaut ko tādu izpildīju, tikai siltajā gadalaikā. Kamēr tēvs ar laivu un motoru krastā krāmējās, es ņēmu ziemas makšķerīti, turpat krastā salasīju mazās slieciņas un uz priekšu uz laipiņām. Kā šodien atceros, kad izvilku brekšuku uz 0.5kg, uzreiz desoju tēvam atrādīt. :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv