[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Zivinens, eduks, kapracis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Zemledus makšķerēšana
martiDatums: Piektdiena, 13.12.2013, 20:40 | Ziņa # 91
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ar vasarā no laipas esmu vilcis kā no automāta. žēl tikai, ka kaķa izmērs :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
urmaasDatums: Piektdiena, 13.12.2013, 20:45 | Ziņa # 92
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vot tā Boroda. Saprati? Kamēr es Tevi pieaugušu vīrieti mācu kā "no ledus jācopē", jaunieši to jau ievieš praksē! :D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 13.12.2013, 23:08 | Ziņa # 93
Grupa: Dzēstās
Quote urmaas ()
Vot tā Boroda. Saprati? Kamēr es Tevi pieaugušu vīrieti mācu kā "no ledus jācopē", jaunieši to jau ievieš praksē! :D

Ņepoņal...kad biju jauns, biju skaists... pēdējā šāda veida cope bija Kaņierī. Visas laivas aizņemtas, atbraucām dienas vidū. Nu kamēr gaidījām, es ar ziemeni (tā man vienmēr bija azotē, lai dzīvos savilktu) no laipas savilkos asarēnus, daži pat virs 100gr. Janka pat brīnījās. :D
 
urmaasDatums: Piektdiena, 13.12.2013, 23:52 | Ziņa # 94
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Ņepoņal...

A uz laipas ta ļadus! :)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
WUKONSDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 20:49 | Ziņa # 95
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Bijām šodien Burtniekā. Izskatījās, ka vienīgie, viss ok, ledus 5-6cm. Krakšķ un sprakšķ, bet ir labi. Noķert gan neko normālu neizdevās, tik cik čomam uz zecerīša normāls sivēns pie paša āliņģa aizgāja, un ne jau dēļ auklas, griezuļa vai āķa, bet pavadiņa izjuka. Sūti vēl kaut ko no aliexpress!
Rītdien jāatkārto. plaude
 
AshuksDatums: Ceturtdiena, 16.01.2014, 20:53 | Ziņa # 96
Jaunais censonis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 137
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Apsveicu! :D
 
parcopiDatums: Piektdiena, 30.05.2014, 07:48 | Ziņa # 97
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Rīki nav galvenais, galvenais atrast pareizo vietu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 24.10.2014, 11:02 | Ziņa # 98
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ja, pieturēsies šitāds laiks, tad iespējams drīz kāds atklās arī sezonu uz kāda maza ezeriņa :)
Man gan vēl ziema neprasās, arī cope no ledus vēl ne svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kapracisDatums: Piektdiena, 24.10.2014, 11:12 | Ziņa # 99
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Aigar, visi gaida Tavus ikgadējos akmeņu mešanas uz ledus rezultātus, lai zinātu cik drošs ir ledus un varētu sezonu atklāt!:)
 
parcopiDatums: Piektdiena, 24.10.2014, 11:35 | Ziņa # 100
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tad jau neko, būs vien jāmētā :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Piektdiena, 24.10.2014, 16:30 | Ziņa # 101
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nekāds ledus! Es vēl ar ričuku minos, man ledu nevajag! :D
 
gintsggDatums: Piektdiena, 24.10.2014, 20:58 | Ziņa # 102
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 55
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Nekādu ledu vēl nevajag , vēdzeles vēl nav savilktas .
 
BorodaDatums: Piektdiena, 24.10.2014, 21:52 | Ziņa # 103
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote gintsgg ()
Nekādu ledu vēl nevajag , vēdzeles vēl nav savilktas .

Pareizi Gint! Vēl tiešām aizmirsu šitās zuvis! :)
 
gintsggDatums: Sestdiena, 25.10.2014, 00:53 | Ziņa # 104
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 55
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Aizmirst šitās zuvis ir smags grēks .
 
parcopiDatums: Sestdiena, 24.10.2015, 18:33 | Ziņa # 105
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ziemas copei gatavi? taada
Pielikumi: 0037190.jpg (156.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Zemledus makšķerēšana » Zemledus makšķerēšana (Viss par un ap zemledus makšķerēšanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv