[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Foruma moderators: kreisais, Bebrs, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Sistēmas fīderim (Dažādas sistēmas, kas domātas tieši fīderim)
Sistēmas fīderim
J0nisDatums: Ceturtdiena, 20.12.2012, 09:32 | Ziņa # 46
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Šodien tik uzzināju par kaut kāda svingera esamību

Biji iegriezies svingeru klubā ? :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
IesācejsDatums: Piektdiena, 21.12.2012, 00:29 | Ziņa # 47
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Mazliet jau papētīju - karpenieki tādus lieto jau kādu laiku. Ir gana populāri kopā ar elektroniskajiem signalizatoriem. No apskatītajiem aprakstiem izskatījās kā zvaniņš ar atmiņu - ja ir nostrādājis, tad tas ir redzams.
Te viens īss video: http://www.youtube.com/watch?v=PoIDP_4XU5c
Pagaidām saskatīju labumu gadījumā, ja zivs panāk uz krastu un apstājas.
Variants varētu būt, ja vējainā laika breksis paņem ēsmu no grunts un mazliet pacēlies to lēnām "izgaršo".
Gadījumā, ja spicītes signālu esmu nogulējis, swingeris parādītu, ka kas ir noticis.
Kaut kā tā.
Vasarā testēšu, tad varešu arī padalīties pieredzē.


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
Feederis241Datums: Pirmdiena, 26.01.2015, 19:00 | Ziņa # 48
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 8
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Var man kāds izskaidrot to fīdera sistēmu ''cilpa'' ļoti patīk un dzīvē esmu redzēji , bet nesaprotu kā uzsiet. Varbūt kāds varētu video uztaisīt vai vairāk bildes. Paldies. fish


Cope Vēntā
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 26.01.2015, 19:15 | Ziņa # 49
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Feederis241 ()
Var man kāds izskaidrot to fīdera sistēmu ''cilpa'' ļoti patīk un dzīvē esmu redzēji , bet nesaprotu kā uzsiet. Varbūt kāds varētu video uztaisīt vai vairāk bildes. Paldies.

https://www.youtube.com/watch?v=SQXjHaDbCPA

Biku vairāk par sistēmām skati šeit:
https://www.youtube.com/watch?v....I4iSLzY


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
copmanis78Datums: Pirmdiena, 26.01.2015, 20:38 | Ziņa # 50
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2572
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Feederis241, šeit ar šo to var paskatīties.

 
Kristi4Datums: Ceturtdiena, 07.06.2018, 11:20 | Ziņa # 51
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki!
Jautājums ( iespējams, muļķīgs) profiem no svētdienas copmaņa- Vai un kā pavadiņas garums ietekmē copi? Es skatos skeptiski uz pavadām, kas garākas par 40 cm, jo man liekas ka tad ēsma ir par tālu no barotavas un zivs to nepamana...
Paldies!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 07.06.2018, 12:19 | Ziņa # 52
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izskaidrot īsti pareizi nemācēšu kā tas process zem ūdens notiek, bet pats esmu saskāries ar to, ka teiksim 50cm gara pavada un copes nav, nomaini pret 70-80cm garu un viss notiek. Reizēm sien arī metru. Varu tikai ieteikt neskatīties skeptiski uz to pavadas garumu! ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Kristi4Datums: Ceturtdiena, 07.06.2018, 21:55 | Ziņa # 53
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 4
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ok.
Secinājums viens- mest pie malas skepsi un sākt vnk experimentēt.
 
BorodaDatums: Trešdiena, 04.07.2018, 17:34 | Ziņa # 54
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Kristi4 ()
Ok.
Secinājums viens- mest pie malas skepsi un sākt vnk experimentēt.

Ir gatavās pavadas Salmo bodēs nopērkamas. 70 cm. Nezin, man upē šķiet labākas 100 cm garas. Nu straumītē. Barība skalojas no barotavas, iet pa straumi - a tur kā reiz garšīgā ēsma lēnām peld. Esmu arī 120 cm garas pamēģinājis, ir, ir kur noder. Bet pavadas garums jau nāk komplektā ar āķi, pavadas diametru, ēsmu uz āķa utt. Tā kā - jāmēģina tik. Es neesu stāvošu ūdeņu speciālists, bet tāpat pēc barotavas noslīkšanas tiek veikta neliela kustība ar kātu, kas iztukšo barotavu un ēsmu uz āķa noliek tieši iemestās barības vietā. :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Sistēmas fīderim (Dažādas sistēmas, kas domātas tieši fīderim)
  • Lappuse 4 no 4
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv