[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Bebrs, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Fīderis (Sadaļa par angļu grunteni, jeb fīderi)
Fīderis
Cepta_zivsDatums: Pirmdiena, 23.05.2011, 14:37 | Ziņa # 181
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 11
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es biju domājis ezera parastās jeb zeltainās karūsas, kas parasti vienmēr ir pieēdušās, bet gatavas reaģēt uz kaut kādu interesantu ēsmu. Ar sudrabkarūšām gan nav bijis problēmu, tās rij visu, kas kust, un nerij tikai kad mainās laiks.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 23.05.2011, 15:48 | Ziņa # 182
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu nezinu, man ar karūsām tik spīdoši neiet, bet pēdējā laikā vēl sliktāk man iet ar līņiem :D
Kādreiz man bija tonnu smaga teleskopiskā makšķere, kārtīga 0,3mm aukla, tāds pludiņš, ka iemetot viļņi veidojās, svina gabals ar plaķenēm saspiests un auklas, nebija nekādas pavadiņas un āķa izmēru es vispār nekomentēšu, bet līņus varēju noķert gandrīz katru reizi, kad uz tiem gāju. Tagad ar gandrīz tikpat lielu precizitāti es tos nevaru noķert :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JanDatums: Pirmdiena, 23.05.2011, 23:26 | Ziņa # 183
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Cepta_zivs)
Tad jau laikam vairāk runa iet par iesalu. Ir mēģināts, nav nedz slikts, ne arī panaceja. ... .

Par iesalu varētu tev piekrist un neviens aromatizators jau nav panaceja. Katram laikam un vietai savs. Taču šoreiz runa nav par iesalu, bet gan tieši par alu. Pie tam tumšo.


LSMK-Milo
 
JanDatums: Pirmdiena, 23.05.2011, 23:35 | Ziņa # 184
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
... Kādreiz man bija tonnu smaga teleskopiskā makšķere, kārtīga 0,3mm aukla, tāds pludiņš, ka iemetot viļņi veidojās, svina gabals ar plaķenēm saspiests un auklas, nebija nekādas pavadiņas un āķa izmēru es vispār nekomentēšu, bet līņus varēju noķert gandrīz katru reizi, kad uz tiem gāju. Tagad ar gandrīz tikpat lielu precizitāti es tos nevaru noķert

Cik sen atpakaļ tas bija?
Atceros, ka gadus četrdesmit atpakaļ, Gaujā ar bambuseni varēja vilkt smukas raudiņas bez kādas iebarošanas, bet tagad ... .
Lai gan iespējams, ka vietā būs teiciens: agrāk arī zāle bija zaļāka un saule spožāk spīdēja.


LSMK-Milo
 
JanDatums: Pirmdiena, 23.05.2011, 23:39 | Ziņa # 185
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (Jan)
... Bet ja nopietni, tad jau šodien kāds tumšais būs jāpaņem un vakarā jāizmēģina.

Pamēģināju šovakar mitrināt barību ar tumšo alu. Iebaroju divas vietas, apmēram divdesmit metrus vienu no otras. Vienā, barība mitrināta ar melases šķīdumu, otrā ar tumšo alu. Teikšu uzreiz, ka lielas atšķirības nebija, ja nu vienīgi tur kur mitrināta ar alu- mazliet vairāk karūsiņu, kur mitrināta ar melases šķīdumu-vairāk mazo līnīšu. Iespējams, ka pie vainas tas lietus gāziens pa dienu, bet šovakar ņēma krietni vien sliktāk nekā parasti (abos punktos). Pēc vienas reizes izdarīt kaut kādus slēdzienus būtu muļķīgi, tāpēc turpināšu eksperimentēt.


LSMK-Milo
 
Cepta_zivsDatums: Otrdiena, 24.05.2011, 12:31 | Ziņa # 186
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 11
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Man daudzmaz labi gāja ar koncentrētajiem sīrupiem, tikai nu nebija jau tā, ka krasi 100% labāk un turklāt tie ir padārgi.
Tā ka izmantoju vien pirktās barības, bet eksperimentēju tikai ar ēsmām, jo pirktā barība jau pa lielam to uzdevumu izpilda, tas breksis atpeld, tikai ēsmu ņemt negrib.
 
kreisaisDatums: Otrdiena, 24.05.2011, 12:33 | Ziņa # 187
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Cepta_zivs)
jo pirktā barība jau pa lielam to uzdevumu izpilda, tas breksis atpeld, tikai ēsmu ņemt negrib.

Tur nu var piekrist, tāpēc jābūt līdz vienmēr vairākām ēsmām :)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Otrdiena, 24.05.2011, 13:20 | Ziņa # 188
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Jan)
Cik sen atpakaļ tas bija?

Nemaz ne tik sen. Tas bija kādi 7-8gadi atpakaļ :)
Manuprāt zivis tagad palikušas uzmanīgākas, nekā kādu laiciņu atpakaļ. Citur to, protams, ir arī palicis mazāk :(


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 24.05.2011, 13:20 | Ziņa # 189
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (kreisais)

Tur nu var piekrist, tāpēc jābūt līdz vienmēr vairākām ēsmām

Tieši tā! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 24.05.2011, 23:39 | Ziņa # 190
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Bijām šovakar ar Briedi un Jutrix Daugavā.


Es ar fīderi, viņi ar gruntenēm. Cope pašvaka, bet šo to jau noķērām :)
Te Briedis ar karūsu :)


Te mēs visi kopā:


Te Jutrix ar plici:


Un te mans loms. Viena karpiņa, divi brekši un daži pliči. Vēl daudzus pličus amnestēju :)


Briedim un Jutrix loms līdzīgs :)
Pielikumi: 4029572.jpg (68.9 Kb) · 3688021.jpg (63.1 Kb) · 6800214.jpg (57.3 Kb) · 8922105.jpg (54.4 Kb) · 6864066.jpg (70.1 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Otrdiena, 24.05.2011, 23:47 | Ziņa # 191
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jā, bija pa foršo! Cope varēja būt labāka, bet kompānija un atpūta laba! ja
Te mēs ar Briedi alus
Pielikumi: 1885610.jpg (59.3 Kb)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BriedisDatums: Otrdiena, 24.05.2011, 23:50 | Ziņa # 192
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Jā, viss bija pa smuko! Es pat pliču dupletu dabūju!


Un no negaisa laicīgi aizlaidāmies :)
Pielikumi: 6721464.jpg (73.1 Kb)


Ne spīles un, ne asakas!
 
J0nisDatums: Trešdiena, 25.05.2011, 09:13 | Ziņa # 193
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu malači ,tik izskatās ka vējš bijis pamatīgs ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
sheriffDatums: Ceturtdiena, 26.05.2011, 23:22 | Ziņa # 194
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
emaz ne tik sen. Tas bija kādi 7-8gadi atpakaļ :)
Manuprāt zivis tagad palikušas uzmanīgākas, nekā kādu laiciņu atpakaļ. Citur to, protams, ir arī palicis mazāk :(

Aigar, domā 21 gadsimtā zivīm nav interneta, ienāk, palasa un necopē:)
Bet ja nopietni, kurš ir dzirdējis, ka tagad ķeras labak nekā kādreiz:)?
Kaut es zinu piemēru, Suntažos Mazajā Juglā kolhoza laikos kad indēja laukus un mesloja, tad upe vietam aizauga, vietām nekas neauga un tādas zivis kā meža vimbas un foreles jau bija retums, tagad ir:)
 
IesācejsDatums: Pirmdiena, 20.06.2011, 19:03 | Ziņa # 195
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Koka_Klucis,
Sveiki!
Tagad zinu, kā tehniski visu sasiet kopā. Saprotu, ka ir jāveic arī metiens. Un tad ...
Kādā stāvoklī jāatstāj spole, kā jānovieto kāts, kā tas viss strādā?

Piedod, bet patiešām esmu iesācējs (makšķerēšanā)


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Fīderis (Sadaļa par angļu grunteni, jeb fīderi)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv