[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Bebrs, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Fīderis (Sadaļa par angļu grunteni, jeb fīderi)
Fīderis
JanDatums: Sestdiena, 07.05.2011, 00:36 | Ziņa # 151
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
... biju paņēmis arī fīderi ...
Pirmā pieteicās maza vimbiņa, kas tika atlaista :)

Tālāk ļoti aktīvi copējā visādi baltie sīči, bet, ik pa laikam, pieteicš arī normāli plicis vai rauda. Kad jau taisījos prom, tad pieķērās 250gr asaris. ...


Nu ko, fīderis rullē!

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Šodie n pēc darba nolēmu paskatīt vai manā dīķī sakarīga lieluma karūsas beidzot sākušas kustēt. Pa pāris stundām piecas ar kopējo svaru 2,5kg tomēr izdevās noķert.


Pludiņmakšķere uz karūsām tomēr ir rezultatīvāka. Arī šīs no grunts negribēja ņemt, tāpēc nācās celt āķi ar ēsmu augšā.

Pielikumi: 9101091.jpg (237.6 Kb) · 0388548.jpg (214.7 Kb)


LSMK-Milo

Ziņojumu laboja Jan - Sestdiena, 07.05.2011, 00:49
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 07.05.2011, 00:39 | Ziņa # 152
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jan:Smukas zivtiņas. plaude
 
parcopiDatums: Sestdiena, 07.05.2011, 00:43 | Ziņa # 153
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šitās jau normālas karūsas! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
JannkkelisDatums: Svētdiena, 08.05.2011, 01:24 | Ziņa # 154
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Lielas karūšeles tavā dīķī peldās :)


KMK - Kurzemes Makšķernieku Klubs
 
HuseensDatums: Trešdiena, 11.05.2011, 00:32 | Ziņa # 155
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Kā lai uztrennē iemetiena precizitāti. Auklai uzgrieznis galā, spainis pļavā un uz priekšu? :D
 
JannkkelisDatums: Trešdiena, 11.05.2011, 01:12 | Ziņa # 156
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
es savējo uztrenēju špiningu mētājot, tgd pa precizitāti nesūdzos. Man nācās mētāt diezgan extremālos apstākļos, taka tādā vietā ātri piešaujas. Bet tavs variants arī der. Varu saderēt ka pēc 1 stundas no 10 metieniem 8 trāpītu :) Vēlu veiksmi treniņā :D


KMK - Kurzemes Makšķernieku Klubs
 
J0nisDatums: Trešdiena, 11.05.2011, 09:14 | Ziņa # 157
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jannkkeli posies uz salidojumu prieks - pārbaudīsim :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
JannkkelisDatums: Trešdiena, 11.05.2011, 10:16 | Ziņa # 158
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es jau baigi gribētu, bet nav pagaidām finanses, lai tik tālu aizlaistu, un vel arī būtu kauns no jums jo mans aprīkojums sit visu pušu :D man ir 3 kāti no padomju laikiem, ja kāds atceras bija populāri tādi resni teleskopiskie kāti brūnā krāsā :D un viens kāts ir pirkts pa 3.10 ls ar to es mētāju fīderi un pagājušā vasarā 1,2 kg breksi dabuju :) kāts neizjuka kā pa brīnumu :D Bet pa to salidojumu es domāju vēl ja izdomāšu kā no Liepājas puses tikt līdz Bauskai, tad laidīšu ;)


KMK - Kurzemes Makšķernieku Klubs
 
J0nisDatums: Trešdiena, 11.05.2011, 21:17 | Ziņa # 159
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Jannkkelis)
ja kāds atceras bija populāri tādi resni teleskopiskie kāti brūnā krāsā

Nelielies man arī tāds vēl ir . ja Kādi kāti tam nav nozīmes ,neviens jau nebrauc tur zīmēties . Man jau ar nav nekādi lepnie .Pēc pirmās alus tāpat neatšķirs savu no kaimiņa :D :D Gabaliņš gan ir no Liepājas :( [img]http://parcopi.lv/sml/



Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Trešdiena, 11.05.2011, 21:19
 
JannkkelisDatums: Ceturtdiena, 12.05.2011, 02:11 | Ziņa # 160
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
tici man :D ja redzētu manējos kātus, tu mocītos ar vēdera krampjiem :D :D bet tas tā sīkums. galvenais jau ir labi atpūsties pie ūdeņiem un, kas zin varbūt arī kādu labu lomu dabūt var :) Un tas pa to gabalu no liepājas ir diezgan smuks :( bet vel jau laika mazliet ir, un vis var notikt :D taka cerība vēl ir :D


KMK - Kurzemes Makšķernieku Klubs
 
HuseensDatums: Ceturtdiena, 12.05.2011, 18:17 | Ziņa # 161
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Vari braukt ar riteni. Tikai laicīgi pāris dienas iepriekš izbrauc. :D
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 12.05.2011, 21:40 | Ziņa # 162
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ja Sports tā ir lieta plaude


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
JannkkelisDatums: Ceturtdiena, 12.05.2011, 22:20 | Ziņa # 163
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Mani uz psiheni aisūtītu :D ja pa Liepājas Rīgas štrāsi mītos ar riteni kurš ir nokrauts no vienas vietas :D un pats izskatītos pēc narkomāna :D


KMK - Kurzemes Makšķernieku Klubs
 
JannkkelisDatums: Svētdiena, 15.05.2011, 15:48 | Ziņa # 164
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Hey hello
no 4dienas uz 5dienas naktī biju aizgājis ar fīderīti un parasto grunteni pacopēt.
Loms nebija slikts, sāku vienreiz piešauties pie fīderu copes. Par to paldies parcopi.lv
Šādas nu es raudeles dabuju kopā bija mazliet virs 1,5kg
Pielikumi: 3480101.jpg (100.1 Kb)


KMK - Kurzemes Makšķernieku Klubs

Ziņojumu laboja Jannkkelis - Svētdiena, 15.05.2011, 15:55
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 15.05.2011, 17:07 | Ziņa # 165
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Jannkkeli ja


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Fīderis (Sadaļa par angļu grunteni, jeb fīderi)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv