[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Bebrs, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Gruntsmakšķerēšana (Viss par un ap makšķerēšanu ar gruntenēm)
Gruntsmakšķerēšana
parcopiDatums: Pirmdiena, 09.03.2009, 16:56 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 1274813.jpg (112.3 Kb)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 27.01.2011, 23:19 | Ziņa # 196
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu, ja ļoti bieži ķer ar grunteni, tad kaut kādā laika posmā atpelnās :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
feeder77Datums: Ceturtdiena, 27.01.2011, 23:27 | Ziņa # 197
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Atpelnās,un kā vēl.Ja no parastā ģipša formas var izliet 60-80 pļentakus,tad no šīm es domāju ka pulka vairāk.Tā kā es pārsvarā ņemos pa grunteni,mani tādas mantas apmierina ja
 
copmanis78Datums: Piektdiena, 28.01.2011, 00:13 | Ziņa # 198
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Viens vācu interneta veikals kur daudz visādas svina veidnes.

http://www.bleigussformen-shop.de/Bleigussformen-Inline-Bleie

 
JanDatums: Piektdiena, 28.01.2011, 00:23 | Ziņa # 199
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (feeder77)
Atpelnās,un kā vēl.Ja no parastā ģipša formas var izliet 60-80 pļentakus,tad no šīm es domāju ka pulka vairāk.Tā kā es pārsvarā ņemos pa grunteni,mani tādas mantas apmierina

Tas, protams, ir ļoti individuāli, jo nepieciešamais daudzums katram, ir savs.
Man, par cik pārsvarā makšķerēju ar fīderi, šis daudzums ir salīdzinoši neliels, jo svini vajadzīgi pārsvarā tikai grunts sastāva un dziļumu noteikšanai makšķerēšanas vietā.



LSMK-Milo
 
feeder77Datums: Piektdiena, 28.01.2011, 00:43 | Ziņa # 200
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
copmanis78, Paldies vecais,sen meklēju,zvanīšu draugiem uz fāterlandi lai atved ja
 
copmanis78Datums: Piektdiena, 28.01.2011, 00:52 | Ziņa # 201
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nav par ko.
 
JanDatums: Piektdiena, 28.01.2011, 01:08 | Ziņa # 202
Milo fīderists
Grupa: Savējie
Komentāri: 346
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Quote (copmanis78)
Viens vācu interneta veikals kur daudz visādas svina veidnes.

http://www.bleigussformen-shop.de/Bleigussformen-Inline-Bleie

Tas jau ir krietni vien nopietnāk. ja



LSMK-Milo
 
kreisaisDatums: Sestdiena, 29.01.2011, 14:56 | Ziņa # 203
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Normāla cena, tik uz Latviju diez vai piegādās. Ja ir paziņas Vācijā, tad cita lieta ;)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 02.04.2011, 21:12 | Ziņa # 204
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Šodien bijām ar čomu atklāt Gaujā vimbu sezonu.Copējām no 15.00-18.30pl,rezultātā čomam 2gb vimbas,man pašam tikai divas copes(zvaniņs smuki nozvanija) un tas arī viss.Kopumā laba atpūta un nedaudz cepums pie Gaujas iegrauzts.

Pielikumi: 6983319.jpg (90.2 Kb) · 4524974.jpg (136.7 Kb) · 8215401.jpg (115.8 Kb)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 02.04.2011, 21:18 | Ziņa # 205
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Super! Vismaz sezona atklāta! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
copmanis78Datums: Sestdiena, 02.04.2011, 21:30 | Ziņa # 206
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sezona atkāta brinišķīga.
 
feeder77Datums: Sestdiena, 02.04.2011, 22:02 | Ziņa # 207
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Es arī šobien nobraucu gar savām vietiņām Lielupē plaude un nākoš sestdie prom uz upi ar gruntenēm, diemžēl ātrāk nesanāk.
 
runccissDatums: Trešdiena, 06.04.2011, 22:34 | Ziņa # 208
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Nu biedri gruntinieki plaude
Kur varetu aizbraukt pacopet uz donku?Agrak braukaju uz Daugavu starp Salaspili un Ikskili.Varetu ieteikt vel kadu vietu(netalu no Rigas),kur aizbraukt drizuma!?
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 07.04.2011, 12:56 | Ziņa # 209
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Lielupe, Buļļupe, Daugava tepat tuvāk jūrai, vēlāk Varkaļu kanāls + visi Pierīgas ezeri ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
runccissDatums: Ceturtdiena, 07.04.2011, 20:11 | Ziņa # 210
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Vot cik reizes esmu bijis Varkali,tad man vienu reizi tur bija loms,parejas 0.
Varbut nepareizaja puse sezhu,parasti biju kad parbauc pari tiltam no Rigas puses,bishk uz priekshu un tur mezha pa labi.A ka tur izskatas varkali tagad?Dzivoju pavisam otra puse,tapec lieki taadu gabalu negribas braukt,lai tikai paskatitos!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Gruntmakšķerēšana » Gruntsmakšķerēšana (Viss par un ap makšķerēšanu ar gruntenēm)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv