[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs
J0nisDatums: Pirmdiena, 21.11.2011, 22:39 | Ziņa # 46
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Tās ēdamās gumijas ir kāds mēģinājis? doma

Vakar ar aliņu Šodien žokļi sāp
Tas tā ,bet par tām gumijām runājot - arī gribēju pirkt ,bet pažēloju naudu . Nemanu ka kāds lielītos ka savilcis uz viņām ,tāpēc arī vēl nepirku. Bet Tu nopērc ..


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
kompaktaisDatums: Pirmdiena, 21.11.2011, 22:50 | Ziņa # 47
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
es ķeru ar ēdamajām(a ja visas apēstas tad ar šeikeriem)vairākas reizes esmu izvilcis asari,kurš nav uz āķa,bet karājas gumijai astē iekodies.Laikam jau garšo.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.11.2011, 23:01 | Ziņa # 48
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
Vakar ar aliņu Šodien žokļi sāp

nirga
Quote (J0nis)
tāpēc arī vēl nepirku. Bet Tu nopērc ..

A davai otrādi? :D

Quote (kompaktais)
(a ja visas apēstas tad ar šeikeriem

Kas tie vēl pribambasiem? :D Nespēju izsekot līdz visām jaunajām tendencēm. Laikam jānopēŗk divdaļīgais bambusa kāts, mazais plastmasas pludiņš(balts ar sarkanu augšu), jāiet sarakt tārpi un jālaiž karūsās :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
kompaktaisDatums: Pirmdiena, 21.11.2011, 23:08 | Ziņa # 49
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 76
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
http://digitaldagger.com/plugs/plugsalt.html#salt

;Shaker; albakorā ir ap 0,50ls gab.kad grimst tad spinim spicīte trīc.
To gan labāk neēst nene
 
urmaasDatums: Pirmdiena, 21.11.2011, 23:23 | Ziņa # 50
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tas tā ,bet par tām gumijām runājot - arī gribēju pirkt ,bet pažēloju naudu . Nemanu ka kāds lielītos ka savilcis uz viņām ,tāpēc arī vēl nepirku. Bet Tu nopērc ..

Sezonas laikā,kamēr žoriks viesojās,tikmēr neviens neko nestāsta. dusma :D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
paganels(pp)Datums: Trešdiena, 23.11.2011, 01:21 | Ziņa # 51
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
biju iegādājis.pamēģināju vienā karjerā,kurā čoms ar izsēdešanas metodi tika pie vairākiem ašukiem no 600-1000g ašukiem-pilnīgs zero.pēc tam vienā x-ezerā,kur ašuki šogad tā īsti neatvērās-zero.šamiem labāk patika relax ledeņu krāsas tvisteri.pēc tam ilgi blisinājos kā čomi trenkā ašukus ezerā Nr.1.kad ašuks aizvērās,tad atrodot īsto spēli- biku pavelkāju,tad čomi blisinājās.pārpalikumi,vēl tagad kastē mētājas.pa retam kaut ko vilku,līdz netišām uzlikās manns brūni zaļš hameleons,tad gan atvelkājos pa nopietno.ir arī kaučkādi prusakveidīgie no tās pašas sērijas.kapēc paņēmu nav skaidrības vēl šobrīd un ticības arī,laikam tāpēc arī neķeras:DDD.ā,sorri,grimstošu paķēra viena siļķe,bet tas neskaitās.ir doma prusakus pameģināt ziemā.


esmu tur,kur neķeras:).
 
martins_Datums: Trešdiena, 23.11.2011, 18:59 | Ziņa # 52
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
tiku es arī pāris "sjedobkas" nopircis. itkā jau ašuks provē viņā kost, bet vai labāk? Vispār vislabāk nostrādāja pelēcīgas un visādu kaku krāsas mazās relax un manns zivītes. Itin bieži mazliet uzfrišinātas ar Sensas Bombix spreju. Tas šad tad lika ašukam no knapas bakstīšanas sākt rīt zivtiņu līdz pašām mandelēm. :) tā kā spreja flakoniņš līdzi ir lētāk un arī ērtāk nekā "sjedobkas" staipīšana. Mans IMHO, uz patiesību nepretendēju.
P.S.
Šnappiji piezvejā biežāk gadījās ar smaržekli, nekā bez tā.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
paganels(pp)Datums: Ceturtdiena, 24.11.2011, 01:19 | Ziņa # 53
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Mans subjektīvais viedoklis par to kam jāatrodas mānekļu kastē (neliela daļa).Varbūt kādam noder :D Blue Fox-vairs neražo:(
Akara uz zilās vienmēr var kaut ko noķert:)
Manns,zilganie Larus
Relax
Relax+vēl šādi,tādi tvisteri
Pielikumi: 5504783.jpg (127.4 Kb) · 1312274.jpg (108.3 Kb) · 2293676.jpg (115.3 Kb) · 5374514.jpg (141.8 Kb) · 4430131.jpg (125.0 Kb)


esmu tur,kur neķeras:).
 
paganels(pp)Datums: Ceturtdiena, 24.11.2011, 01:27 | Ziņa # 54
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Lunkers
visvairāk apēstie Manns tvisteri
Kāpēc šie brīnumi mētājas pie loriņiem,nesaprotu

Mikado,sorri,naf
Pielikumi: 1789197.jpg (133.3 Kb) · 6151509.jpg (170.1 Kb) · 5113309.jpg (154.6 Kb)


esmu tur,kur neķeras:).
 
urmaasDatums: Ceturtdiena, 24.11.2011, 09:27 | Ziņa # 55
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
PaganeļsPP
Čakls esi.Mans gan ir pa slinku,lai tā saliktu gummi un bildētu!:D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 24.11.2011, 21:24 | Ziņa # 56
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Hmm, man kastē pēdējā laikā izteikti dominē relax kopyto. Nez daudz es zaudēju, ja minimāli izmantoju citu formu siliconu? Tas līdaka gadījumā. Ašukam jau ir arī pa šādam tadam tvisterītim. Zanderim pamatā veco labo Long John formas, slaidos. Nebūtu slikti, ja kāds pagudrotos par zivtiņu formām. :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 24.11.2011, 21:43 | Ziņa # 57
Grupa: Dzēstās
Paganel, tavs subjektīvi gumijotais viedoklis par to, kam jāatrodas kastē, mani ļoti fascinē.
Man noteikti nav tik daudz gummisilikona mānekļu.
Visu cieņu!:)))
Bet man ir vien gummi ar to plato asti, kuru jau rijušas ap 10 mēra zobainās, jau tok brūk ārā, bet sāpe tāda, ka bodēs vairs tāda nau!:)))))
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 25.11.2011, 01:21 | Ziņa # 58
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
boroda,piedod,ja kaut kas ne tā :) ,šī sadaļa kaut kā patukša.Tad nu lūk,par formām būtu vēlēšanās padiskutēt.vai kādam ir pieredze otreizējā gummii pārstrādē vai arī jaunu atliešanā(vai iekš LV ir iespējams iegādat matēriju).ir liela vēlēšanās saglabāt blue fox rindas 90 un 75mm gumijām.no visām formām ar kurām ir bijusi darīšana,90mm ir visperfektākā,labi strādā ar 3g džīgu ,slaidās formas dēļ ātri grimst.pirmajā vertikālajā rindā pēdēja v
vecumniekos bija viens no lielākajiem killeriem.
nākamais favorīts būtu mikado ( :),man nekad nav bijis),kaut kāds nesaprotams tukšums mūsu bodēs.ja kaut kur ir tad visbiežāk ir pašvaki ar izvēli. lielākas akara gumijas ir mikado kopijas,tikai ar cietāku silikonu.


esmu tur,kur neķeras:).
 
parcopiDatums: Piektdiena, 25.11.2011, 01:41 | Ziņa # 59
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man gumijas vispār knapi 20 varbūt ir
Nav mani iecienītākie mānekļi, bet esmu uz tām ķēris, tad vislabāk ir ņēmis uz tvisteriem un šaurām mailes tipa gumijām, bez vēdera. Firmās gan neesmu pārāk iedziļinājies, bet Relax un Akara točna kastē ir :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
paganels(pp)Datums: Piektdiena, 25.11.2011, 02:11 | Ziņa # 60
Grupa: Savējie
Komentāri: 460
Reputācija: 9
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
manā ekipējumā pārsvarā ir tikai gumijas.ir kaut kādi vobleri(kaut kā nav uzrunājuši) un sauja rotiņiem,kas ūdeni pēdējo reizi redzējuši 2006 gadā.daudz jau nevajag ,līdaķiem vislielākais favorīts no Relax ir bijis shark4.


esmu tur,kur neķeras:).
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Džigs, džiga spiningi, mikrodžigs (Viss par džigu, to spiningiem un mānekļiem)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv