[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Viss par Dropšotu (Drop Shot)
Viss par Dropšotu
dadziicDatums: Otrdiena, 10.06.2014, 15:35 | Ziņa # 31
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Quote Zivnieks ()
jāizpilda Jāņu pārtikas normatīvs

nesen viens sociālajā tīmeklī interesējās cik maksā tirgū zandarti... svilpo


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 10.06.2014, 15:48 | Ziņa # 32
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
To es tik tā tīri interesei, jo zināju, ka šamie baigi dārgi, bet nu 15 eur kilogramā škiet apsurdi. Pārdot neko negrasos, kaut gan vasaras sezonu varētu tīri labi padzīvot, pat ja laiž pa 10 eur iekš kg, tad vakardienas vakara copīte nostājas 60-70 evrikos, un gribētēju tikt pie SVAIGAS zivs ir dakuja un vēl vairāk...bet nu to nedarīšu, jo tad cope būs darbs, nevis atpūta...


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
martins_Datums: Otrdiena, 10.06.2014, 16:55 | Ziņa # 33
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Zivnieks, tad turu pie vārda :) un apsolos, ka vismaz centīšos par Babītes copi nerunāt :D
Man patiesībā no šeptes līdz Tavai rezidencei pavisam tuvu, tā ka labprāt pieskriešu. A pūsli pēc darba pumpēt un tad vēl to visu stiept vēlā vakarā mājās iekšā, tas gan i pa traku :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martins_Datums: Otrdiena, 10.06.2014, 17:00 | Ziņa # 34
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote Zivnieks ()
bet nu 15 eur kilogramā škiet apsurdi

bez komentāriem, manos dzimtajos krajos vietējais brakars zanderīti ta pat kā brekšuku pa ~3,50 eur tirgoja.. labi, ka šis Rīgas cenas nezina :D vismaz vecīši šad tad pa lēto kādu fišiņu var nopirkt :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
quickbotDatums: Sestdiena, 05.07.2014, 03:38 | Ziņa # 35
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sveiki visiem, es te terorizeeju copmanju portaalus ar visaadiem jautaajumiem. Jaauzdod arii kaads sheit. Meeginu iebraukt visaas shiniis spininga tehnikaas un gribeeju apjautaaties par DS.... vai shii copes veidaa nelieto pavadinu? Nav taa, ja liidaka pakjer to zivteli, tad taa arii aiziet nokozhot auklu? Otrs, vai var auklas galaa likt jigmaanekli vienkaarshi svina vietaa?

Paldies!
 
dadziicDatums: Sestdiena, 05.07.2014, 10:48 | Ziņa # 36
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
quickbot, DS tehnikā pamatauklai (obligāti pītajai) galā sien apmēram 1 m garu furokarbona pavadu. Es jau vairākus gadus "braucu" ar 0.3 Berkley flurokarbonu. Esmu dzirdējis, ka ir čaļi, kuri improvizē un galā kabina džiga mānekli. Es šo neatzīstu. Nevaru perfekti just ne vienu, ne otru. Pārsvarā izmantoju drop shot stienīšus, jo copēju ļoti akmeņainās vietās, kur daudz "zacepu un karjagu".

Par līdakām - uij kā viņām patīk DS. Ja līdaka ir tuvumā, tad 99% ka paņems. Ir gadījies ka nokož, bet 0.3 fluro nav nekāds švakais. Lielākā uz DS līdaka o esmu uzvārējis man pagaidām ir 3.5 kg

Viens leģendārs foruma dlībnieks zin labu teicienu par copi bez pavadiņas… Marti, kā tur bija?


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
quickbotDatums: Sestdiena, 05.07.2014, 16:30 | Ziņa # 37
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 14
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Quote dadziic ()
Viens leģendārs foruma dlībnieks zin labu teicienu par copi bez pavadiņas… Marti, kā tur bija?
nebij kaut kas saistiits ar prezervatiiviem? Copeet pez pavadinas ir kaa seks bez prezervatiiva, riskanti, bet daudz patiikamaak? kaut kaa taa :D

Paldies, tad sanaak, ka visa DS sisteema ir no flurokarbona, uz kuras sienas i aakis i DS svins un tad to parastaa cilpmezglaa pievieno pamatauklai(piitaa)

Buutu es aatraak zinaajis par visaam shitaam feinajaam tehnikaam, tagad sanaak braucot uz paardien copi tik daudz ko jaaiepeerk, jo gribas jau peec iespeejas vairaak tehnikas izmeeginaat.

Paldies!
 
martins_Datums: Sestdiena, 05.07.2014, 18:33 | Ziņa # 38
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nevajag izmēģināt visas tehnikas uzreiz, normāli nopakojies vienai, puslīdz apgūsti to, tad, kad jutīsi, kuros brīžos vienā tehnikā nevari izdarīt to, ko gribi, tad mēģini to izdarīt citā tehnikā. Uzreiz mēģinot saprast visu, var saiet mazā putrā :)
Lai veicas!


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
martiDatums: Sestdiena, 05.07.2014, 23:05 | Ziņa # 39
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
jā jā, DS ir riktīgs sekss :D alus
ja neticiet, paprasiet te vienam citam foruma biedram - urmaasam svilpo


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
martins_Datums: Sestdiena, 05.07.2014, 23:28 | Ziņa # 40
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote marti ()
jā jā, DS ir riktīgs sekss


Vecie izvirtuļi :D


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
urmaasDatums: Svētdiena, 06.07.2014, 01:41 | Ziņa # 41
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Marti. JĀJĀ, viss ir bumbās. :D
Nu jau vakar, iemēģināju jūrā mencas DeSot. Un ziniet vai-ir FORŠI. Kolēģim pat smuka bute izDeSojās. ;)


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 06.07.2014, 13:34 | Ziņa # 42
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Marti. JĀJĀ, viss ir bumbās. :D
Nu jau vakar, iemēģināju jūrā mencas DeSot. Un ziniet vai-ir FORŠI. Kolēģim pat smuka bute izDeSojās. ;)

Man pēc pag. gadsimta 80-tajiem, tās menčeles līdz ap 2kg nu nemaz neinteresē.... kas tad tur ir - galva vien 1/3. :D
 
urmaasDatums: Svētdiena, 06.07.2014, 14:28 | Ziņa # 43
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Boroda ()
Man pēc pag. gadsimta 80-tajiem, tās menčeles līdz ap 2kg nu nemaz neinteresē.... kas tad tur ir - galva vien 1/3.

Man uz pāgājušā gadsimta asdeņdesmito gadu padsmitgadīgajierm skuķiem ari prāts nenesās. :D


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Svētdiena, 06.07.2014, 14:48 | Ziņa # 44
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote urmaas ()
Man uz pāgājušā gadsimta asdeņdesmito gadu padsmitgadīgajierm skuķiem ari prāts nenesās. :D

Man arī, biju jau precēts vīrs. Apguvu savu profesiju, gan teorētiski, gan praktiski. (profesija ar celtniecību saistīta). :D
 
RedDatums: Svētdiena, 06.07.2014, 20:58 | Ziņa # 45
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 62
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Padumjš jautājums - a kas notiek, ja to 1m pavadu nelieto? - tik tā vaina, ka auklu pārkož? :)


Zivis IR!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Viss par Dropšotu (Drop Shot)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv