[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Lappuse 7 no 7«12567
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Viss par Dropšotu (Drop Shot)
Viss par Dropšotu
ZivnieksDatums: Piektdiena, 02.09.2016, 12:23 | Ziņa # 91
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 2820
Reputācija: 28
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Uz 9'' man bija arī zemmēri :D Bet jāteic, ka citas mazākas, bet gaļīgākas gumijas šito pogāja ārā, un šim prasās vismaz 1 trijnieks pa vidu iesprausts. Rudenī 6'' OSP un Westin arī liku mazu trijnieku mugurā, realizācija krasi uzlabojās, jo šamais bieži vien cirta ne tikai aiz pieres.

Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

martins_Datums: Piektdiena, 02.09.2016, 12:34 | Ziņa # 92
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 857
Reputācija: 2
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs
Man OSP tā, vidēji gāja, man vislabāk izšāva JENZI 6'' citroniņš.

Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

ZivnieksDatums: Piektdiena, 02.09.2016, 13:29 | Ziņa # 93
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 2820
Reputācija: 28
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
JENZI pats iepirku beigās, bet izšāva arī, jā...zinu daudzi dragāja tikai ar JENZI dažādos krāsojumos, topā bija rozīgs piesitiens...Bet jāteic, ka šogad (pagaidām) salīdzinājumā ar pagājušo gadu, man rozā nestrādā...pagaidām pārsvarā tikai baltais tonis ar pāris izņēmumiem.

Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!

martins_Datums: Piektdiena, 02.09.2016, 13:58 | Ziņa # 94
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 857
Reputācija: 2
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs
Jenzis tāds diezgan ļumīgs bet tai pat laikā ahūni izturīgs
Zozā itkā pēc idejas vairāk kā aukstā ūdens krāsa, vismaz man. Man ļoti bieži un daudzos ūdeņos Orange Chart krāsojums dažādās gumijās izšauj.

Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Viss par Dropšotu (Drop Shot)
Lappuse 7 no 7«12567
Meklēšana:

Copyright Parcopi.lv © 2009

Epasts: parcopi@parcopi.lv