[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
parcopiDatums: Otrdiena, 23.07.2019, 19:59 | Ziņa # 3091
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nezinu, vai cikliski, bet copes paradumi mainās - tas tiesa. Ja palasīt te manus kādreizējos ierakstus, es diezgan ilgi pretojos mikrotēmai, sevišķi mikrodžigam. Bet kādā momentā padevos un tagad ļoti pat patīk. Lai gan bez viņa var iztikt, vismaz līdz rudenim asarus var ķert arī ar rotiņiem, vobleriem. Vēlākā rudenī, jau gan bez mikruhas būtu grūtāk. svilpo
Bet man patīk viss, ko daru. Un par cik, esmu diezgan universāls un neesmu ieciklējies uz dažiem šauriem copes veidiem(tehnikām), tad pa lielam man arī nekas neapnīk no tā, ko daru. Reizēm kaut kas sāk pietrūkt, kā bija nesen, tad to steidzu labot. Nu jau diezgan stipri jūtu, ka sāk pietrūkt cope mazupītē, ceru drīz to izlabot svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Otrdiena, 23.07.2019, 20:15 | Ziņa # 3092
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Vot ložņāšana pa upītēm gan nekad nav īsti uzrunājusi.. Vienīgi, jāsaka, ka pirmajā maijā, kad Lielupē uz līdaku voblera uzsēdās taimis, tad gan sapratu, kāda vellla pēc tauta bradā pa upju malām šitās zivis medījot. Sajūtas kosmoss, ko tas lubraks tur darīja, lai arī nekāds dižais nebija. Redzēs, ja ar fisiotrapeitu dabūsim kāju līdz prātīgai veselībai, varu ziemā arī lašos sagribēt aizbraukt (aplauzties, gan jau). A pagaidām - laiva mans viss :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 23.07.2019, 20:27 | Ziņa # 3093
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Katrā copes veidā ir kaut kas skaists un kas uzrunā. Taimis, tas ir adrenalīns un sajūtas, es ilgi pēc viņa gāju :D
Pludiņmakšķerēšanā uzrunā tas sastinguma brīdis, kad pludiņš sāk kustēties, tā maksimālā koncentrēšanās sajūta, bet teiksim mazupītēs - man galvenais, lai upe riktīgi smuka. Es riktīgi kaifoju par dabu, skaisto upi un pastaigu. Zivs(forele, alata), tas ir labi, bet galvenais tomēr šādā izbraucienā ir iespēja pabūt dabas apskāvienos hello
Nu, ja pēc šodienas prioritātēm, tad man noteikti spiningošana no laivas ir numur viens. Nedalot sīkāk spiningošanas tehnikas un vēlamās zivju sugas, ko ķert.
Nr. 2 mazupītes(bet ļoti maz sanāk veltīt tām laiku)
Nr 3 tur jau iet viss - fīderis, jūras cope, vēžošana....un pludiņmakšķerēšana, kas pēdējā laikā ir pamesta novārtā. Bet te arī jau pasen ir tā sajūta, ka jānobriest kādu dienu un jāvelta kāds rīts/vakars šāda veida copei. Vismaz dažas reizes gadā jau var svilpo Plus vismaz vēlreiz šogad gribas samu copi ar kvoku pamēģināt. Interesanta štelle! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Otrdiena, 23.07.2019, 20:46 | Ziņa # 3094
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Kvokots daudz ir jaunībā, kad dzīvojos dažu minūšu gājienā no Daugavas pret Oliņkalnu. Toreiz tika daudzīts bez eho, nezinot, kas notiek apakšā - ceļas, neceļas.. reuzltāti bija. ne trofejas, bet bija. Ja nebūtu kvoki padirsti, labprāt kādu reizi arī atkārtotu to pasākumu..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Trešdiena, 24.07.2019, 08:20 | Ziņa # 3095
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
martins_
Tieši kuri āķi Tev lūza? Jaunie LJ Predator? Man neviens nav lūzis, lai arī tagad man pilnīgi visi āķi ir no šīs sērijas, gan dropam, gan MJ, gan arī dzīvajam. Jei bogu neviens!!! Un uz dzīvajām ir izstiepti jau padaudz 3+ žanīši.

P.S. Vakar zivis cieta visai pasmagi. Koploma bildi šeit nelikšu dažādu apsvērumu dēļ :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Aigars82Datums: Trešdiena, 24.07.2019, 08:52 | Ziņa # 3096
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 264
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Vakar ar Melni iebraucām neiespringstošā vakara copītē uz asari un zandartu Daugavā posmā no Mīlestības saliņas līdz Ziemas ostai. Jāsaka uzreiz, ka ar asariem baigi ap*irsāmies. Vietās, kurs pāris dienas atpakaļ tie tika ķerti raiti un labā izmērā, vakar nevarējām/nemācējām noķert tik pat kā neko. Lai gan bilde vietām bija cerīga, bet atsaucība gaužām sūdīga. Laikam galīgi nošāvām garām ar vietām, tehnikām un mānekļiem, jo laivu piestātnē sargs teica, ka esot braukuši ārā copmaņi ar smukiem asaru lomiem. Eh..., kā ir tā ir! Tuvāk vakaram pārslēdzāmies uz dropu un žani. Bilde nekāda baigi cerīgā nebija nekur, bet atsevišķās vietās nelieli sīko heku bariņi bija savākušies. Tos tad arī tīri veiksmīgi patramdījām. Izmērs gan nekāds iepriecinošais, toties priecēja copju skaits un pa ilgiem laikiem varēja pabaudīt žaņu KNIKT!!!. Daži exemplāri trāpījās pavisam tuvu mēram 42-44cm robežās. Škrobe par neizdevušos asaru copi, bet toties forša atpūta uz ūdens.


Laiks Copei/OSHELURE
 
TrokiisDatums: Trešdiena, 24.07.2019, 22:38 | Ziņa # 3097
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Rīt laikam jāplāno vakara iebraukšana Rīgas pusē Daugavā, kolega martins_ pazudis, būs laikam vienam jāmeklē laime :D


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER


Ziņojumu laboja Trokiis - Trešdiena, 24.07.2019, 22:39
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 08:50 | Ziņa # 3098
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Zivniek, jap, Predator sērijas treileri. Kāds bija pagājušogad arī zacepā savādi viegli atliecies, bet nu šinī copē tas bija kosmoss.. pusatliekti bija i pēc hekiem i nelielas līdaciņas, par āķa nolaušanu ar 0.15 fļuru vispār nav komentu..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 09:44 | Ziņa # 3099
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu joptvai...nesaprotu kā tas var būt...brāķēta paciņa/sērija trāpījusies???? Es uz šitā āķa arī lielo zuti pacēlu, kurš mēģināja man rokas izlauzt kamēr mēģināju viņu savaldīt, a āķis vesals palika. Kādi 4 vai 5 čomi ļooooti aktīvi spiningo tieši ar šiem un neko nav sūdzējušies.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 25.07.2019, 10:45 | Ziņa # 3100
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man atsevišķi āķi nav, bet šīs sērijas āķi diezgan daudz jau ir kopā ar džiggalvām - neko sliktu nevaru pateikt svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TrokiisDatums: Piektdiena, 26.07.2019, 01:21 | Ziņa # 3101
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Yeee mājās :D

Nu tā vakar izdomāju, kur braukšu cikos utt, bet (vienmēr gadās BET) piebraucot pie izdomātās laivas nolaišanas vietas Sarkandaugavā .... opā ... a tur tukšs placis, tikai mazmājiņa palikusi (un abi suņi skraida). Nu griezos apkārt un uz Buļļupi ielaist laivu (kopā ar sastrēgumiem 1 h pazaudēts no copes).

18:00 esmu laivā un taisnā ceļā dodos uz Daugavu, maz trūka ķibeles ar slipu, tad pirmajā metienā asaris ....... un nekas īpašss, nu domāju diena izdevusies ... tā arī turpinājumā likās pa piesitienam (jig, drop) pa mazam zirgazobam, tā es vizinājos meklēju no Loču kanāla ietekas līdz ziemas ostai. Pa ceļam pa kādam jau nemamam asarim bija, un pat bonuss 35 cm asaris iekodās. tā līdz 22:00 meklēju to asari, kopā 7 ņemami (būs rīt, oj jau šodien ko kūpināt).

Vēl 2 H pavadīju meklējot zandartu, un čiks vien tur sanāca. Ne bilde rādījās ne kas.

P.S. straume bija akūnā, visādas drazas un sūdus nesa.


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER


Ziņojumu laboja Trokiis - Piektdiena, 26.07.2019, 01:22
 
TrokiisDatums: Piektdiena, 26.07.2019, 06:24 | Ziņa # 3102
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Ko guļat ? Es jau augšā :D


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER
 
TrokiisDatums: Piektdiena, 26.07.2019, 06:36 | Ziņa # 3103
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 118
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote Trokiis ()
pat bonuss 35 cm asaris




kopā nav daudz bet patīkami:



Nu un sāpīgākais kas ir tai daļā parādās, nesavāktie, vecie, noslīkušie murdi:


Slīdēju ar AMBER 430

Slīdu ar BUSTER


Ziņojumu laboja Trokiis - Piektdiena, 26.07.2019, 06:37
 
parcopiDatums: Piektdiena, 26.07.2019, 08:04 | Ziņa # 3104
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14083
Reputācija: 118
Statuss: Pašlaik vietnē
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote Trokiis ()
izdomātās laivas nolaišanas vietas Sarkandaugavā

Aiz mūsu garāžu kooperatīva, kur tā piestātne, kur jahtas stāv, arī varot sarunāt ielaist laivu un mašīnu atstāt svilpo
Quote Trokiis ()
straume bija akūnā, visādas drazas un sūdus nesa.

Tas parasti nav labi copei, tas gan :D

Quote Trokiis ()
Ko guļat ? Es jau augšā

Laikam vareni izgulējies? :D

Bet vispār laba atskaite un cope vienmēr ir forša! ja Domā tie murdi ir kaut kādi aizmirstie? svilpo


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Piektdiena, 26.07.2019, 08:12 | Ziņa # 3105
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
To murda točku atzīmēji? Ja Tev ir GPS koordinātes, tad iemet. Padošu tālāk un viņu likvidēs.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv