[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
kreisaisDatums: Otrdiena, 08.06.2010, 13:07 | Ziņa # 76
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Mazajās upītēs vispār grūti kaut ko sakarīgu noķert. Vismaz man

Tur ir jāpiešaujās. Ja piešaujas pie mazajām upītēm un skaļi tur neuzvedās, tad lomi bieži vien ir labāki, kā lielās upēs. Vienīgais izmēri ne vienmēr mazajās upītēs iepriecina. Man mazās upītēs patīk paieties ar ultralaitu un paķert sportiskās intereses pēc. Parasti visu noķerto šādās reizēs atlaižu, bet ir savs kaifs klusām pabradāt(reizēm kaut kur pat pielavīties) ar ultralaitu un sajust, kad zivs pieķerās. Tomēr sajūtas ar vieglo ir pavisam citas ;)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 08.06.2010, 13:16 | Ziņa # 77
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
kreisais - tā jau ir. Es mazā upītē arī savus pirmos sapalus ar ultralaitu esmu noķēris. Savs kaifs tajā tiešām ir ;)
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 08.06.2010, 13:30 | Ziņa # 78
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Mazajās upēs vietām netrūkst forelīšu,alatas gan nav tik daudz kā bija 80 tajos gados,izmērs ar sarucis.Līdakas kā likums par 80% ir zemmēra ;)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 09.06.2010, 16:18 | Ziņa # 79
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien uz vienu stundiņu piestāju, garām braucot, tajā zandartu vietā, ko man pastāstīja. Pamētāju stundiņu džiga mānekļus, lai apskatītos kāda tur gultne. Principā nemaz tik bieži neķerās aiz grunts, tā ka var mēģināt arī ar spiningu. Šonedēļ nesanāks, bet nākamnedēļ aiziešu kādu rītu, vai kādu vakaru, gan ar grunteni uz dzīvo, gan paralēli ar spiningu. Moš kaut kas noķerās arī tada :D
 
feeder77Datums: Trešdiena, 09.06.2010, 21:30 | Ziņa # 80
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Vēlu veiksmi ja
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 15.06.2010, 20:04 | Ziņa # 81
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Čomam veiksmīga cope šodiem,lielākās līdakas 7.4 un 5 kg zivs
 
parcopiDatums: Otrdiena, 15.06.2010, 21:12 | Ziņa # 82
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zivinens - tad jau tiešām labas līdakas! Super! ja
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 17.06.2010, 11:53 | Ziņa # 83
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šorīt pamētāju arī spiningu ezerā. Viena zemmēra līdaka pieķērās, to pašu nemaz neizvilku :D
 
parcopiDatums: Piektdiena, 18.06.2010, 08:10 | Ziņa # 84
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šorīt no rīta beidzot biju aizgājis uz ieteikto zandartu vietu. Biju no 2:20 līdz gandrīz 6:00. Nebija nevienas copes. Izmētāju visus savus džiga mānekļus, paralona zivis, gumijas un mēģināju arī voblerus stiprināt pie džiga galvām - nekā! Piedevām ar paralēli visu laiku bija iemesta gruntene uz mazām ēsmas zivtiņām, kuras saķēru ar speciālo tīkliņu, un uz grunteni ar ne copes! Vai nu tajā vietā zandartu nav un man sameloja, vai nebija īstie laika apstākļi, vai nu es vienkārši nejēdzu noķert zandartu ne ar spiningu, ne grunteni :D
Asari gan pēc 4:00 sāka dzenāt sīkos diezgan aktīvi, bet arī neņēma. Man gan nebija asaru mānekļi līdz, bet uz tiem, kuri bija domāti zandartiem, asari nereaģēja. Domāju, ka būtu strādājis gaišs neliels rotiņš, ja to laistu 1-1,5m dziļumā. Dziļums tajā vietā ap 7m. Jo dzenāja izteikti pa virsu sīkos. Bet ne jau asaros es gāju. :)
Tā lūk man izgāja ieteiktajā zandartu vietā! raada :D
 
parcopiDatums: Svētdiena, 20.06.2010, 20:08 | Ziņa # 85
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien pāris stundiņas pamētāju spiningu. Viens asaris un divas zemmēra līdakas. Viss uz rotiņu. Asari ar atlaidu, vienu pašu jau mājās nestieps :D
 
ZivinensDatums: Trešdiena, 23.06.2010, 10:07 | Ziņa # 86
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Tā ar nesanāca šodien aizbraukt uz copi,vakar radi atbrauca.......
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 27.06.2010, 21:56 | Ziņa # 87
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šodien pēcpusdienā ar Aigaru iepeldējām Ventā uz dažām stundām paspiningot. Neko nenoķērām - uz diviem viens asarīts! chukle
Nedaudz arī pavelcējām, bet arī pa tukšo...copes tūre gan vēl nav galā! dance
Mega asaris :D
Pielikumi: 0080065.jpg (66.3 Kb)


Ziņojumu laboja Koka_Klucis - Svētdiena, 27.06.2010, 21:56
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 28.06.2010, 15:31 | Ziņa # 88
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Priekš Ventas nav pārākais loms :D Bet nu laiks jau ar nav copīgākais ;)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 28.06.2010, 23:09 | Ziņa # 89
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Rīt mēs ar ar Ješku iepeldēsim agri no rīta Lielupē,varbūt ko izdodas piemānīt !!! raada chukle
 
parcopiDatums: Otrdiena, 29.06.2010, 10:07 | Ziņa # 90
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ne asakas jums! ;)
Es šodien Dokupē pamētāju spiningu - nebija pat neviena uzsitiena, bet līdakas izskatījās aktīvas, kad saule uzlēca :)
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv