[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
TukliitisDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 13:56 | Ziņa # 1441
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Paldies par palīdzību! :)

Mikro dzigs tas gan nebūs! :) bet resnāks fļuriks jāpameklē būs!

kas skaitās labs fļuriks? pēc salmo pieejamā?!
num 30 ls nav plānā izmest par auklu tādu :D bet nu domāju ka kādus 30 metrus vajadzētu, ja ir resnāki diametri pa 30 m,ja nē tad jāņem lielāks rullis!
ap kādām cenām sākas labākā kvalitātē?

un kā ir ar to variantu ka fļuriks ir arī kā līdaku pavadiņa? ir kāds mēģinājis?


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 14:13 | Ziņa # 1442
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu salmo bodē (nezinu vai vēl ir) ir Berkley fļuriks. To var likt, es to esmu licis arī mikrodžigam un nav ne vainas. Fļuriks kā līdaku pavada? :) ja nu vienīgi tas fļuriks ir vismaz 0.4 milimetri, varbūt pat vēl resnāks, bet tā pat manuprāt regulāri jāmaina, tievāku (arī 0.25) griež kā skābeni. Bet atkal ja liek tik resnu pavadu, tad tur pazūd mānekļa spēle (pat dzīvā zivtiņa ir piesietta kā pie troses un nevar dabīgi papeldēt)....katrā ziņā man ar mietu neviens nepiespiedīs izmantot fļuriku kā līdaku pavadu, ja uz līdakām, tad flexonits, stīga, vai titāns.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
TukliitisDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 14:28 | Ziņa # 1443
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
lab! viss skaidrs :) paldies par atbildēm :)


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
kristsKGDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 16:32 | Ziņa # 1444
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
fluriku neieteiktu apvienot kaa aizsargmateriaalu pret abraziivaam virsmaam, neredzamiibu un liidaku zobiem - sanaaks ne shis ne tas - plaanaaku versiju liidaka kodiis pushu smaidiidama, resnaaka versija vairaak traucees nekaa palidizees speelei. Ja meerkjis ir liidaka, tad liekam citas pavadas, ja asaris un zandarts - nu neko risks ir jaauznjemaas :)

es lietoju Sunline Kong (60 m ap 8-9 lvl), ir labas Seaguaram, Varivas, Daiwa. Barkleys arii busu labaaks par Salmo, bet nu ne liidz tam liimenim, ko nosaucu, bet ikdienas copei ir ok. pats esmu lietojis gandriiz 2 sezonas.
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 18:17 | Ziņa # 1445
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ap pusdienlaiku pamērīju temperatūru, termometra stabiņš rādīja 37,2. Nolēmu, ka man svaiga gaisa deva tāpat ir nepieciešama, tāpēc nolēmu izmēģināt jauno X-twich kātiņu. Domāts-darīts! Silti saģērbos, lai nesapūstu un jau pēc 10min biju pie ūdens.
From October 21, 2013

Drausmīgi zems līmenis! svilpo Tur jau tā nav dziļš, bet tik zemu ūdens līmeni neatceros, kad būtu redzējis izbrins
From October 21, 2013

From October 21, 2013

From October 21, 2013

From October 21, 2013

From October 21, 2013

From October 21, 2013

Bet nu ne jau tāpēc atlikšu kātiņa testēšanu! Pirmo uzliku Rapalas poperi un tieši pa seklumu arī pamēģināju. Ar poperi strādāt ar šo kātiņu ir daudz vieglāk. Laikam atkal sākšu šad tad lietot poperus, ko jau trīs sezonas biju atlicis kastes tālākajā galā :)
Beidzot varēja piedabūt pie foršām darbībām arī šo līko :D
From October 21, 2013

From October 21, 2013

Viskabāk līkais izskatījās ar lielām pauzītēm, kuru laika tas lēnām ceļas uz ūdens virsmu. Strike pro maili jau varēja dancināt dažādos veidos un pie tā vēl jāpiestrādā(pie tvičošanas kā tādas) :)
From October 21, 2013

pamēģināju arī parasto rotiņu un vienmērīgo tīšanu. Mānekli jūt gana labi, var gan precīzi iemest, gan jūt kā tas nāk. Vienīgi kāta garums par īsu priekš krasta copes ar vienmērīgo tīšanu. Vispār radās iespaids, ka šis kātiņš tomēr daudz labāk sevi var parādīt tieši copē no laivas. Nu kaut kā tā. Sabiju nepilnu stundu, ar kātiņu iepazinos, mani tas apmierina, bet plēve pagaidām palika nenorauta. Jāgaida pirmā zivs! :D
From October 21, 2013


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 20:52 | Ziņa # 1446
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
celka :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.10.2013, 21:15 | Ziņa # 1447
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote marti ()
celka

Es ceru, ka tiks norauta jau šosezon un nebūs līdz pavasarim jāgaida :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 16:42 | Ziņa # 1448
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tātad tā. Šorīt pēc darba atbraucu mājās, paēdu brokastis un izdomāju, ka jādodas uz kadu laiciņu pacopēt. Ierobežotā laika dēļ, izvēle krita par labu Vecdaugavai. Domāts-darīts! 5-6min un esmu klāt. Atstāju mašīnu un dodos pārbaudīt pirmo vietiņu. Ūdens līmenis jau krietni labāks, kā trīs dienas atpakaļ, bet tāpat zems raksta
From October 24, 2013

Pirmie metieni pa seklumu ar poperi. Nekā! Nomainu pret citu mānekli un dragāju tālāk! Te nevarēju nenodot sveicienus J0nim - čau J0ni! dance
From October 24, 2013

Sviecieni nodoti, var copēt tālāk, bet copes neseko. Toties tiku pie trofejas - noderēs, kur uztīt pavadas :)
From October 24, 2013

Pēc dažām minūtēm vienā vietā, kad māneklis jau pie pašām kājām un es to ceļu ārā - torpēdas ātrumā parādās smuka līdaka un gandrīz ieskrien man kājās, tad tikpat veikli apgriežas un sāņus prom. Es fiksi metu tajā virzienā atkal spini, velku - redzu kā šī grābj manu mānekli.....bet garām! Ehhhhh, domāju, ka trešo reizi to vairs neizprovocēšu, bet tomēr metu tur atkal. Nu jā - nekā! Drošības pēc metu vēlreiz, tinu rūpīgi, redzot savu mānekli, un te man par prieku torpēdas ātrumā parādās smailais purns, ūdens pašķirās un copi redzu gan vizuāli, gan jūtu rokā. Piecērtu un irrr!!! Redzu un jūtu, ka smuka līdaka. Neilgs cīniņš un līdaka ir izvilkta tieši krastā! Super!!! ja
From October 24, 2013

From October 24, 2013

Mājās nomērīta un nosvērta vēlāk - 64cm gara un 1800gr smaga! ja
Pirmā līdaka(un vispār zivs) uz jauno kātiņu un nu tam godam var noņemt "celku" :)
From October 24, 2013

Pat, ja vairs neko nenoķeršu, tāpat esmu priecīgs un turpinu iet iecerēto maršrutu :)
From October 24, 2013

Pēc kāda laiciņa atkal, velkot mānekli, redzu līdakas uzbrukumu, bet atkal garām! Metu žigli atkal turpat un - atkal redzu copi, piecērtu un irr!!! Atkal neilgs cīniņš un krastā tiek izcelta līdaka ap 45cm, tā tiek nofočēta un palaista atpakaļ! foto
From October 24, 2013

From October 24, 2013

Tomēr copei seklumos ir savas priekšorības - baigais kaifs redzēt vizuāli tās līdakas copes! ja
Vēl pēc laiciņa tiku pie vēl vienas līdakas - šoreiz pavisam mazas. Foto un līdaka peld tālāk :)
From October 24, 2013


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 16:43 | Ziņa # 1449
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Turpinu iecerēto maršrutu :)
From October 24, 2013

From October 24, 2013

From October 24, 2013

From October 24, 2013

Vietas mainās un esmu nonācis līdz savādākaam un ne tik seklam posmam. Tur jau otrajā metienā man piesakās asaris! prieks
From October 24, 2013

Šo nofočēju un palaižu vaļā. Vēl pēc pāris metieniem vēl viens asaris - nu jau smukāks! Šo lieku tarbā :)
From October 24, 2013

Atrodu vēl vienu trefeju - 3gr Balzer pludiņu :)
From October 24, 2013

Tieku pie vēl viena asara. Šo ar atlaižu :)
From October 24, 2013

Laiks copi beigt. Cope šodien izdevusies. Esmu izstaigājies 2,5stundas, esmu noķēris 3līdakas un 3asarus, no kuriem mājās nesu vienu līdaku un vienu asari! Cope ir forša!
From October 24, 2013

Pa ceļam uz mašīnu sasveicinos ar zirgiem. Labdien zirgi! Uzredzēšanos zirgi! hello
From October 24, 2013

From October 24, 2013

From October 24, 2013

Pēc brītiņa jau esmu mājās. Uzreiz izķidāju zivis un padalījos arī ar piemājas dienas zagļu kompāniju :D
From October 24, 2013

Pārsteidza, ka gan līdakai, gan asarim jau tādi palieli ikri iekšā. Šoreiz tas arī viss - ne asakas visiem! zivs


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 17:06 | Ziņa # 1450
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
super!
rādās, ka vajadzēs aizbraukt ar laivu kādu dzīvo papeldināt, tik pļac, laika nav :(


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
kristsKGDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 18:00 | Ziņa # 1451
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 493
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
parcopi, ja ar kāta nevainības laupīšanu :D
 
ZivnieksDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 18:02 | Ziņa # 1452
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
nu bet ar x-twichu taču krietni labākas izjūtas par iepriekšējo sprunguli, ne? :)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 18:48 | Ziņa # 1453
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote kristsKG ()
ar kāta nevainības laupīšanu

hello
Quote Zivnieks ()
nu bet ar x-twichu taču krietni labākas izjūtas par iepriekšējo sprunguli, ne?

Pag, pag - nav jau mans parastais spinings ar testu līdz 100gr :D Tāds pats vien ir kā X-twich, tikai garāks un savādāks, pie kam - tam spole stāv labāka virsū. Ar to kātu ar patīkami vilkt. Vot pavisam citas sajūtas ir ar vieglo spini! Tur jau ar šitādu līdaku būtu pavisam cita juška ja
Bet nu jā, kātiņš (x-twitch) man patīk! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 20:21 | Ziņa # 1454
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
apsveicu! alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 24.10.2013, 20:38 | Ziņa # 1455
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
parcopi ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv