[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
martins_Datums: Pirmdiena, 17.09.2018, 22:52 | Ziņa # 2716
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote je6ka ()
Es spiedīs uz Oktobra līdakām

Līdakas vkurse? svilpo


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
je6kaDatums: Otrdiena, 18.09.2018, 09:27 | Ziņa # 2717
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Līdakas vkurse?

Kā jau vienmēr... :D zivs Tik nevar saprast sākt ar L-upi vai pa ezeriem pamētāties vispirms rudens ieskaņā..!? svilpo


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 20.09.2018, 12:24 | Ziņa # 2718
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar vakarā ielaidos uz stundu ezerā. Uzreiz aizbraucu uz to galu, kur mums ar martins_ ķērās smuki asari, bet šorreiz tur nekā. Stundas laikā, ar daudz vietu maiņām, noķēru tikai piecus asarus un lielākais kādi 250gr tikai! hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 20.09.2018, 12:32 | Ziņa # 2719
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nu vot, Aigar, sākās.. tikai 250 gr. Pie labā ātri pierod, baigi ātri :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 20.09.2018, 14:56 | Ziņa # 2720
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote martins_ ()
Nu vot, Aigar, sākās..

Nu bet protams, tagad jau visu kāta galā gribās sajust kārtīgu asari, nevis glisējošo! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Ceturtdiena, 20.09.2018, 21:29 | Ziņa # 2721
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es šodien ielaidos. sen nebija būts. ezerā vējš bija it kā no sāna, taču ar visu to otrā krastā vilnis bija ok, pūta lopā un man ātri pieriebās. asaris bija, bet rets. izmērs gan ok, bet ļoti rets.
pārcēlos uz Daugavu. tur viss forši, tikai atkal tas pats - dikti rets.
beigās atradu dažus pūznīšus, taču sāka jau nākt virsū tumsa un šis palika neatsaucīgs.
laiks gan silts ja


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
julyDatums: Pirmdiena, 24.09.2018, 00:21 | Ziņa # 2722
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
$odien Babite...
Всем привет ! Сегодня наконец - то выбрались на Бабитес, но не с утра, а к обеду ( как выяснилось позже - к концу раздачи) . На базе встретили знакомого - счастливого обладателя "6" . Получили от него правильную инфу - и на " точку"... Но не тут- то было. На пол - пути начался такой ветер с дождём, что наш новенький"40" Миннкота еле - еле мог удержать лодку на месте против ветра, хотя "здоровья" в нём хватает ( обладателей бензиновых попрошу ехидно не улыбаться - вас с вашими керогазами на озеро вообще не пускают), да и дождик дал по полной, подмокли, несмотря на то, что одели лёгкие плащи. В общем, пока добрались за "красную крышу" - один из 2 аккумов емкостью "80 Ахов" был почти разряжен. На "точке" нас рыба не ждала, пустились по ветру в поиски. Кое - какую рыбу всё - же нашли : 57, 54 ,52,, отпустили 13 недомерок и несколько "зимних" окуней ( из взятых самый большой окунь - 31 см).Работали Харды, Хамакуры, СС- минноу и вертухи. Было очень много пустых "тычков" (как выразился один наш знакомый - " толкалась плечом":-) ) . Не обошлось без огорчений - у Серёжи срезало вместе с титановым поводком любимую "Шиловскую" вертуху, Мало того, через несколько секунд эта вредная рыба поиздевалась над нами: пока мы оба от неожиданности и наглости впали в ступор, она выскочила "свечой" из воды и звеня "вертушкой" сделала сальто, уйдя по - английски, не прощаясь. Вполне может быть, что кому - то повезёт : поймает немаленькую щуку с серебряным пирсингом...Вот такая у нас с мужем сегодня рыбалка получилась.


рыбалкой больна !
 
julyDatums: Pirmdiena, 24.09.2018, 00:34 | Ziņa # 2723
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
$odien bijam uz ezera ap 12.30 diena.Vej$ bija for$....es pat 2 reizi knapi noturejos laiva...bija sajuta ka noskalos mani taada .bet noturejos ja Adrenalina pietika visai dienai prieks IIsima- uz diviem pierunajam 17 liidakas-3 panemam liidzi + asari-lielakais 31 cm.Bija daudz tadas interesantas copes-zivis tik pieskaras vobleram un peec tam pavadija liidz laivai.Redzeju pirmo reizi muza ka zivis ar norauto rotinju izleka no udens paris metrus no laivas izdarija (sveci) un aizpeldeja talak.....(kadam varbuut paveiksies un sanaks nokert liidaku ar sudraba rotinju zobos... ja )Nu kaut ka ta diena mums pagaja...! dance





fish
Pielikumi: 1397013.jpg (199.7 Kb) · 5655561.jpg (188.0 Kb)


рыбалкой больна !
 
julyDatums: Pirmdiena, 24.09.2018, 00:38 | Ziņa # 2724
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 180
Reputācija: 24
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Visas zivis bija nokertas uz -Hamakuru. SS minnou .Hardcor-0
un sudraba rotinju ja


рыбалкой больна !
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 24.09.2018, 04:56 | Ziņa # 2725
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Labi pavadīta diena un laba cope! ja
Es šodien uz Babīti braucu. Pirmo reizi tur copēšu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 24.09.2018, 10:56 | Ziņa # 2726
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Es šodien uz Babīti braucu. Pirmo reizi tur copēšu

Gaidu, gaidu atskaiti raksta man arī plānos šonedēļ Babīte... ja laikapstāklis uzrunās.


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
martins_Datums: Pirmdiena, 24.09.2018, 17:56 | Ziņa # 2727
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Es ar šogad esmu savu Babītes vasaras nevainību zaudējis :D Līdz šim tik ziemā bija būts. Vienīgi trāpīju saulainā bezvējā, no kā aŗī rezultātu var uzminēt :) Bet zemmēri un ašuki bija, un tie brekšu bari, kas velk svītras no laivas bēgdami, izskatās episki :)
Bet, ja par tēmu, vakar visu dienu šūpojos pa Daugavu un Ķīsi. Kuģim labākas iesvētības nevar pat vēlēties, tika galā godam. Kur ar Dulkānu bij slapji sāni, tur tagad glisē tik pāri ja
Vienīgi copēt gan varēja tik tur, kur enkurs spēja turēt, nevis tur, kur laba bilde apakšā. Jo vietām bij jālaiž tāds striķis ārā, ka tik un tā nēsā pa apli, ka nesaptori, kur īsti točka atrodas. A vietām i tāpat neturēja ni un ni.
Bet zivju ezerā kā dubļu, vai pat vairāk un savu tiesu salasīju, vienīgi izmērs ne tāds kā pirms nedēļas. Bet pa kādam 300-400 ar bija. Liekas, ka lielākajiem mute ciet, jo visiem āķis kaktiņā un daudzi dila nost. Ieknāba arī divi mēra pīļknābji un kāds no bērnudārza ar, vienīgi žanim acīs tā i nepaskatījos. Vot.


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!

Ziņojumu laboja martins_ - Pirmdiena, 24.09.2018, 17:57
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 24.09.2018, 20:01 | Ziņa # 2728
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šorīt beidzot klātienē iepoazinos ar Babītes ezeru. Pusseptiņos ar Gintu bijām jau Vecupnieku bāzē un mani nedaudz nošokēja copmaņu daudzums, kas ņem laivas. Bet nu pie savas laivas tikām arī mēs. Uzlikām elektromotoru, mammasdabas sili(nenoderēja, bet ērti kastītes tur salikt)un laidām pa krēslu tik iekšā. Gints babītē ir copējis daudz, tāpēc braucām pēc viņa norādēm. Nezinātājs tajos kanālos un niedru puduros var arī nomaldīties. Pirmās copes bija Gintam. Patiesībā viņš izvirzījās vadībā ar 4:0! Man copes bija, bet nespēju realizēt. Tad uztaisījām ēdampauzi un metāmies ar jaunu sparu meklēt līdakas. Drīz vien pirmās divas tika arī man. Cik nu tādas var saukt par līdakām. Sākās vējš un lietus. Arvien stiprāks. Es rezultātu izlīdzināju, bet mums nosēdās āķis elektromotoram. Pa daļai ar pēdējiem apmēriem, pa daļai ar airiem laidām uz bāzi. Lietus turpināja smuki mērcēt. Pabraukājām vēl pa dziļumiem pie bāzes, Gints izvirzījās atkal vadībā, ar mazu līdaķeli un drīz vien metām mieru. Krastā bijām pusdivos laikam. To slapjumu, drēgnumu un pūtienu vairs nevarēja izturēt. Kopsummā mums 9līdakas, no kurām divi knapi mēri, viena uz robežas un pārējie zemmēri. Peld tālāk visas. Cik parunājām krastā ar citiem, tad daudziem bija daudz švakāk. Bija arī sausie rezultāti. Pats ezers tīri labi patika, ir doma tur vēl pacopēt rudens līdaku. Tikai jau nedaudz ar citiem mānekļiem kastēs, tagad apmēram skaidrāks kas tur iet un ko tur vajag. Sīkāk būs video, tur arī zivis, tagad dažas foto! hello
P.S. Pirms laidāmies iekšā, mani tur vairāki copmaņi atpazina kā parcopi.lv video taisītāju un viens pat iedāvināja savu paštaisīto džerku. Man kāts nedaudz par ļurīgu, bet tāpat izskatījās ok kā uzvedas ūdenī. Tas vēl būs jāpatestē! Paldies! ja




















Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Pirmdiena, 24.09.2018, 20:32 | Ziņa # 2729
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote parcopi ()
vairāki copmaņi atpazina kā parcopi.lv video taisītāju

ja tātad darbs nav veltīgs, tā turēt..


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
J0nisDatums: Otrdiena, 25.09.2018, 08:23 | Ziņa # 2730
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Es šodien uz Babīti braucu.

Kāpēc neatvedi mājās sudraba rotiņu ?? :)

Quote je6ka ()
Gaidu, gaidu atskaiti man arī plānos šonedēļ Babīte... ja laikapstāklis uzrunās.

Pašreiz izskatās ka laika apstāklis galīgi neuzrunās :(

Jūliju kā parasti laika apstāklis neietekmē plaude tik brauc un velk


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv