[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivinens, kapracis  
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Spiningošana
J0nisDatums: Svētdiena, 07.05.2017, 21:15 | Ziņa # 2296
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote july ()
tulkotais tulko ne ta ka vajag-meginaju uzrakstit pa savam

Nu tev sanāca domāju daudz labāk ,nekā viņiem ja ja ja ja ja ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 08.05.2017, 19:06 | Ziņa # 2297
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vakar pabijām Lielajā upē, četru cilveku kompanijā, par cik rīti vel tādi dzestri īpaši nesteidzāmies un laivas laidām iekšā ap plkst. 9:00 laišanās iekšā iepretim Jūrmalai.Laivinieki neviena pēc kuriem varetu orientēties, kur meklēt līdaku, tāpēc laidām, kur intuīcija vilka un vējš ļāva jo ziemelīts iepūta brīžiem tīri labi... un par cik šajā posmā upes gultne visai tīra un zāles ar vēl nav saaugušas, bija problēmas ar laivas noturēšanu tajā punkta kurā vēlējamies un dažbrīd kādam paspruka arī kāds rupjaks vārds jo tajā līcīti, kur sajūta, ka toč toč sēž līdaka pēc minutes jau sēžam mēs paši (paldies vēja māt! ) :D
Lai vai kā tomēr mums nācās pievienoties tam bariņam, kuri apgalvo ka vēl tomēr visai vēss un līdaks nav īsti pamodies jo gala rezultatā man viens knapmēriņš un viens zemmeriņš. A parējiem? Pārējiem vējšss di... :D
Kopumā sezona atklāta un prieciņš ar bija un saulīte jau ar bija, tā kā nebij tikai vējšs vainīgs :D
Iemēģinaju arī MJ komplektiņu nu sajūtas labās bij to vērts ieguldīt bik naudiņu jo lido nevainojami vismaz priekš manis. Ir tā sajūta, ka tiešām darbojies ar mikro lietiņām :) Zivi gan vel nesanāca izmānīt to nakamreiz zivs
P.S kamer es te rakstos Vacija iemet Krieviem vismaz godavārtus plaude


Pielikumi: 3809427.jpg (115.7 Kb) · 2367182.jpg (93.5 Kb) · 9760954.jpg (89.6 Kb)


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
martiDatums: Otrdiena, 09.05.2017, 00:24 | Ziņa # 2298
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es ar šodien beidzot izrāvos uz copi.
mērķa zivs - kalmārs :)
vieta - Venēcijas Lido salas ziemeļu gala mols.
sāku visu pašmācības ceļā eksperimentējot, taču nebiju ne desmit reizes iemetis, kā pirmais garām ar riteni braucošais onkulīts man uzreiz klāt. viss skaidrā, daļēji nesaprotamā itāļu valodā.
vārds pa vārdam, parādu uz ko ķeru. šim uzreiz skaidrs mans mērķis, bet neesot kaut kas pareizi.
sākumā mēģina zīmēt, beigās pārejam pie prektiskām nodarbībām - sienam.
onkulis jau gados, krūtīs prosecco un redze vāja.
zināšana un gribēšana ir, bet varēšanu uzņemos es.
beigās izrādās, ka tā pati mums zināmā atvadu pavada vien ir. tikai proporcijas drusku citas.
māneklis - totanara (itāliski) jeb jig squid (engliski).
tipa voblers bet specifiski āķi.
svins 20gr, jo tie gumijas gabali vairāk pa seklumiem ganās.
mešana no mola uz jūras pusi, nevis iekšējo kuģu ceļu, kur nenormāla straume.
straume tur dēļ paisuma un bēguma lagūnā.
uzreiz onka man arī ierāda telefonā aplikāciju, kura rāda uz priekšu paisumus un bēgumus pa stundām.
man šī aplikācija nebija sveša, biju jau pienācīgi gatavojies un tādā veidā iegūstu onkuļu cieņu.
pa to laiku vecais itālis jau piemenedžējis citu onkuli, kurš runā angliski.
sarunas panesas, apmācības kurss uzņem apgriezienus.
ierāda man labākās vietas, pastāsta, ka vislabāk ņem stundu pirms un pēc paisuma vai bēguma kulminācijas, jo tad straume sāk rimties.
izrādās, ka kalmāru sēzona jau cauri. bet vispār šogad esot bijis baigi švaki.
taču noķert kaut ko varot vēl. par to liecina melnie pleķi uz mola baltajiem akmeņu blokiem.
izvelkot kalmāru, tad izspļauj melnu tinti un tādā veidā visa slepenā vieta tiek atklāta.
prasīju kad ņem labāk, kurā dienas laikā. atbildēja, ka to tā nevarot pateikt.
kad ir, tad ņem, neatkarīgi no diennakts laika.
tagad kalmāri no jūras esot sagājuši iekšā lagūnā nārstot, tāpēc sezona cauri.
bet septembrī, oktobrī iešot atkal vaļā. bet tad labak ņemot uz maza izmēra vobleriem.
tā arī es nevienu nenoķēru, lai gan likās, ka viena cope bija...
atpakaļ nākot mani draugi teica, lai es ejot uz mola galu, jo pie tik zema līmeņa šie esot dziļāk.
un viens tur esot 4gab noķēris, kas gan esot ļoti maz. normāli esot kādi 10-20kg :)
vienvārdsakot - aplauzos. nāca visrū negaiss un ko kājas nes, metos krastā.
taču kā jau bija gaidāms - negaiss apstājās, jo nākot no alpiem sastapās ar adrijas jūras masām un iepauzējās, ļaujot man sausā nokļūt mājās.
laikam parīt provēšu atkal.



Pielikumi: 5729838.jpg (184.3 Kb) · 1583314.jpg (111.7 Kb)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 09.05.2017, 19:38 | Ziņa # 2299
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Mols kā Liepājā. :)) Man paziņa vakar pieskrēja, tikko no Sviedrijas. Esot bijuši kaut kādos ezeros ap 120 km uz augšu no Stokholmas. Līdakas pārsvarā. Viņam lielākā 5 kg. Draudzenei rekords - 6kg zandarts.
 
parcopiDatums: Trešdiena, 10.05.2017, 12:02 | Ziņa # 2300
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote je6ka ()
A parējiem? Pārējiem vējšss di...

Par šo labi iesmēju chukle

marti - žēl, ka nedabūji nevienu. Būtu super pašam noķert un pēc tam pagatavot! hello
Paldies par atskaiti! ja

Quote Boroda ()
Draudzenei rekords - 6kg zandarts.

Labs kukainis! taada


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 10.05.2017, 16:12 | Ziņa # 2301
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
tā sarkanā laiva bija klāt ar poliču kungiem un tika sastādīts protokols, vēlāk būs aicinājums kaut kur ierasties un tad jau zināšu soda apmēru


Sūdīgi! ne


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
AlbertsDatums: Ceturtdiena, 11.05.2017, 14:38 | Ziņa # 2302
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Biju ciemos pie Igauņiem. Divas upītes apstaigāju. Izskatās, ka tur viss ir nedaudz labāk. Vienu 40cm+ foreli ar noķēru. Upes skaistas, noteikti braukšu vēl! ja


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
parcopiDatums: Svētdiena, 14.05.2017, 18:08 | Ziņa # 2303
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien ar Imantu apstaigājām trīs karjeras. Ķērās tikai man un tikai vienā karjerā. Bija nelieli asari, viens smuks asaris un divi līdakas shodi, bet tās nebija mērā. Bija interesanti, tikai nodegām nedaudz! dance












Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 15.05.2017, 20:29 | Ziņa # 2304
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote parcopi ()
Ķērās tikai man

Kā Je6ka teiktu, pārējiem vējšss di... prieks


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Pirmdiena, 15.05.2017, 20:30
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 15.05.2017, 23:31 | Ziņa # 2305
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
:D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 16.05.2017, 13:22 | Ziņa # 2306
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 17.05.2017, 13:30 | Ziņa # 2307
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Forši! ja
Man šogad pagaidām reti sanāk, bet vēl jau visa sezona priekšā! dance


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
je6kaDatums: Ceturtdiena, 18.05.2017, 22:14 | Ziņa # 2308
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Smuks asars ja kurā karjerā, tad tā aktivitāte notiek ari kādreiz gribētos apmeklēt, kaut kā neesmu manījis te ne vienu karjeru :D


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 21.05.2017, 20:19 | Ziņa # 2309
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Tas ir Plostmuižā, pie Imanta laukos! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AlbertsDatums: Otrdiena, 23.05.2017, 17:05 | Ziņa # 2310
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Biju divreiz pabradāt pa mazajām upēm. Līmenis zem pierastā, zivis ir. Nēģi arī. Līdz ar to pie upēm var satikt visādus interesantus cilvēkus svilpo


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
Parcopi.lv Forums » Makšķernieku forums » Spiningošana » Spiningošana (Viss par un ap spiningošanu)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv