[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: marti, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Eholotes (Viss par un ap eholetēm)
Eholotes
Oskars7Datums: Sestdiena, 10.01.2015, 20:12 | Ziņa # 76
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Iesakāt kādu ehalotu līdz 180euro fish
Es metu aci uz šiem
http://www.gpspro.lv/product....ts.html

http://www.eboat.lv/lv....lite-3x

un kāds labāks ir ar lielaku leņķi vai mazāku? man saka, jo mazāks , jo labāks svilpo
itkā mazāka leņķi parādīs visu daudz precīzāk cool
 
martiDatums: Sestdiena, 10.01.2015, 22:17 | Ziņa # 77
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
par šito cenu ne uz ko nesaceries. tikai dziļuma noteikšanai. zivis objektīvi nerādīs. zivju eholots sākas no kādiem 700 eur.
man ir tas 180 max hummins. reāli tikai dziļumam.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Oskars7Datums: Sestdiena, 10.01.2015, 22:59 | Ziņa # 78
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 31
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
tad labāk iesaki, ja nav naudas tiem zivju eholotiem tad ņemt to pašu lēto, lai nepārmaksātu?
http://www.eboat.lv/lv....max-153
 
martiDatums: Sestdiena, 10.01.2015, 23:01 | Ziņa # 79
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bez maz vai jā ;)
bet tam dziļumam ir ļoti liels svars.
rāda jau viņi arī zivtiņas, taču manā pieredzē tā ir tikai netvu čakarēšana.
es slēdzu ārā, lai nerāda. jo viņas mēdz ķerties vietās, kur tās nemaz neuzrāda un neķerties kur uzrāda...


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 11.01.2015, 00:19 | Ziņa # 80
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Paskaties šo, vairāk kas paliks skaidrs ;)


Un tā zivju rādīšana manuprāt nav svarīga funkcija, bet kas nu kuram. Man galvenais, lai rāda to dziļumu un ir uzticams tas eholots un pagaidām mans Lawrence mani pilnībā apmierina. Zivju 100% redzēšana jau bik nosistu to azartiņu tās meklēšanā un nav man lieku 1000eiriku tādam priekam :D Noskaties, tur stāsta i par leņķiem, ekrāna izšķirtspējām, i citām īpašībām. hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
nikita7874Datums: Otrdiena, 05.01.2016, 15:25 | Ziņa # 81
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Pārdodu jaunu ziemas eholoti Praktik ER-6 Pro par 120 eiro! Viss ir jauns iepakojumā. Pārdodu, jo nopirku divus. 28827772, Rīgā.

Pateicoties nelielajam svaram un izmēram, niecīgam elektroenerģijas patēriņam, hermētiskam triecienizturīgam korpusam, elastīgam sala izturīgam kabelim, augsti kontrastainam ekrānam un augstai sala izturībai ir lielisks palīgs makšķerniekam vasaras un īpaši ziemas makšķerēšanā.

Eholote Praktik ER-6 PRO ir ļoti interesanta eholote. Tā darbojas līdz 25 dziļumam, spēj noteikt zivis un šķirot to lielumu pēc definēta algoritma un digitāli atspoguļot grunts blīvumu. Grunts Blīvuma indekss ir no 0 līdz 40. Barošanas avots - viena AA izmēra baterija, kura atšķirībā no baterijas un lietošanas uzstādījumiem spēj strādāt līdz 200 stundām.

Piegāšu Rīgā bezmaksas. Varam arī sarūnāt par piegadi ārpus Rīgas.

Video Eholote Praktik ER-6 Pro darbībā
Pielikumi: 8222030.jpg (44.3 Kb)


Ziņojumu laboja nikita7874 - Otrdiena, 05.01.2016, 15:29
 
kreisaisDatums: Piektdiena, 12.02.2016, 10:56 | Ziņa # 82
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Kāda būtu ziemas copei piemērotākā eholote? doma
Sākuma par eholotes lietošanu ziemā izturējos ar diezgan lielu skepsi, bet......... tomēr esmu pārliecinājies par tās noderību, sevišķi lielajos ezeros. Kā vienmēr gribas kaut ko labu un lētu!
Kurš vispār no foruma dalībniekiem lieto eholoti ziemā, vai to ir darījis, vai plāno to darīt? Kam vispār pievērst uzmanību, pie izvēles?
Paldies jau iepriekš! hello


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
martiDatums: Piektdiena, 12.02.2016, 11:57 | Ziņa # 83
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
cik es sapratu, tad tur nav daudz variantu - praktik un deeper.
viens lētāks, viens dārgāks. lētākais (praktik 120 eur) ar savu melnbaltu ekrānu un ilgspēlējošs bateriju ziņā. dārgākajam(deeper 200 eur) nepieciešams "gudrais, smērējamais" telefons vai planšete, lai redzētu, kas notiek. Tātad tam ir smuks krāsais nekrāns, nav nekādi vadi, noder arī vasaras copē, bet mīnuss tāds, ka ēdelīgs enerģijas ziņā un jārēķina, jādomā cik daudz viņā skatīties, lai sanāktu līdz copes beigām.
man nav ne viens ne otrs :)
man ir kaut kāds lētais ķīniešu sūds pasūtīts ebay. tādu gan neiesaku nene
gandrīz var teikt, ka zemē izmesta nauda.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Piektdiena, 12.02.2016, 12:32 | Ziņa # 84
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote marti ()
tādu gan neiesaku

Kādu tad biji iegādājies? :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnovsDatums: Trešdiena, 17.02.2016, 14:34 | Ziņa # 85
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 147
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Praktik labs eholote. Cena arī laba! ja
http://www.eholotes.lv/produkts/eholote-praktik-er-6-pro/
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 17.02.2016, 19:31 | Ziņa # 86
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Paldies! hello
Praktik laikam praktiskāks maniem mērķiem! ja


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
BabūnsDatums: Piektdiena, 19.02.2016, 13:44 | Ziņa # 87
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 114
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote kreisais ()
Praktik laikam praktiskāks maniem mērķiem!

Neko sliktu nevaru pateikt. Diezgan noderīgs verķis. Lai labi kalpo! plaude


I.R. Baboon
 
parcopiDatums: Svētdiena, 13.03.2016, 20:21 | Ziņa # 88
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Svētdiena, 13.03.2016, 21:13 | Ziņa # 89
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labi labi, budžeta klases varbūt skan drusku pārspīlēti
Kaut gan runa iet par lētākajām eholotēm ar sānu skatu un to cenu diapazons ir no 700 EUR - 1000 EUR


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Svētdiena, 13.03.2016, 22:01 | Ziņa # 90
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Budžeti jau katram savādāki, tā ka ir ok hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Aprīkojums, palīglīdzekļi, tehnika » Eholotes, GPS, akumulatori, citi aprīkojumi » Eholotes (Viss par un ap eholetēm)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv