VIETNES IZVĒLNE
Kategorijas
Parcopi.lv raksti [64]
Stāsti [10]
Apraksti [7]
Ceļojumi [3]
Vēžošana [18]
Salidojumi [6]
Iesūtītie raksti [7]
Vītauta stāsti [10]
COPES KALENDĀRS
http://parcopi.lv/index/copes_kalendars/0-14
STATISTIKA
Online kopā: 1
Viesi: 1
Lietotāji: 0
Sakums » Raksti » Apraksti

Vobleristi pret bleķiniekiem


Vobleristi pret bleķiniekiem!

Tā nu nemanot pienāca runātā sacensību diena, kurā parcopi.lv foruma dalībnieki izdomāja sacensties spiningošanā netradicionālā veidā. Trīs cilvēki lietoja tikai voblerus, trīs cilvēki lietoja tikai bleķus. Pie tam laivās sēdāmies tā, lai katrā laivā būtu pa vienam bleķiniekam un pa vienam vobleristam.
Jau no paša rīta viss aizgāja nepareizās sliedēs. No rīta nedzirdēju modinātāju, bet Marti jau bija klāt. Pateicoties Jutrixa modrajai acij, kurš no savas mājās redzēja, ka es esmu aizgulējies, es tomēr tiku uzsliets augšā.
Fiksi noskaloju ģīmi, aģērbos un bez rīta tējas jau biju lejā. Saliku mantas pie Marti mašīnā un tālāk devāmies pēc Zivnieka un Borodas. Tur nekāda aizķeršanās nebija un drīz vien jau braucām ezera virzienā. Pa ceļam piestājām benzīntankā, lai kaut ko apēstu, sagaidījām Kristu ar Dadzīti un nu jau visi seši devāmies tālāk. Drīz vien jau bijām pie ezera. Sanesām mantas, makšķeres un elektromotorus pa laivām, pagaršojām Zivnieka ķirsīti un laidāmies iekšā.  Bet pie ezera atcerējos, ka esmu mājās aizmirsis diplomus. Slikti. Ļoti slikti, bet sacensības varēja sākties!
Ezers izskatījās skaisti no paša rīta un bija gandrīz bezvējš, kas copei gan nav labi. Drīz vien saņēmām ziņu, ka Borodam jau ir divi zemmēri,  bet Marti jau noķēris mēra līdaku. Arī Zivniekam un Kristam jau bija pa zemmēriem. Mums ar Dadzīti gan pagaidām tukšā.
Mainījām vietas, mainījām mānekļus, bet tā arī pie zivs mums neizdevās tikt. Uz abiem mums bija tikai piecas copes. Viena līdaka smuku uzšāva pa Dadzīša džerku, bet arī tai nebija lemts uzsēsties uz āķa. Ezerā toties Dadzītis atrada teleskopisko pludiņmakšķeri, ko vēlāk pakarināja stāvvietā uz koka, varbūt atrodas saimnieks.


Tā nu tuvojās sacensību beigas, bet mums zivju joprojām nebija. Un tā tas arī diemžēl palika. Mēs ar Dadzīti godam nopelnījām titulu "Sliktākā ekipāža" :D
Sacensību beigās sabraucām visas laivas kopā, paskatījāmies kādi kuram lomi, apspriedāmies un devāmies krastā. Zivnieks ar Kristu aizslīdēja pa priekšu, bet mēs ar Dadzīti paķērām sacensību uzvarētāju Marti un Borodu, lai viņiem nav jāairē.
Tā nu sacensības bija noslēgušās ar pārliecinošu vobleristu triumfu. Pirmo vietu ar visai cienījamu rezultātu bija nopelnījis Marti. Viņam bija divas mēra līdakas un vairāki mēra asari. Otrā vieta tika Kristam. Kā komanda pārliecinoši uzvarēja Vobleristi! Labākās ekipāžas titulu es domāju, ka ir pelnījuši Marti ar Borodu. Jo viņi laivu darbināja ar roku spēku, Marti saķēra visvairāk un Boroda izrādīja viscienīgāko pretošanos vobleristu komandai. Boroda tika pie vairākām līdākam virs 40cm, tikai nedaudz pietrūka un bleķinieki ar būtu kādu ieskaites punktu dabūjuši.
Pie mašīnām vēl sekoja pamērišanās ar krāniņiem(kas kam kastē) un tad jau braucām visi mājās.
Kaņieris kā ezers smuks, bet priekš manis nesaprotams. Nav tādu klasisku spiningošanas vietu, pie kādām esmu pieradis. Man tomēr ezeri ar dziļumu liekas krietni saprotamāki. Iespējams, ja būtu bijis vējš un uz ezera vilnītis, tad rezultāti būtu savādāki. Bet tas no sērijas kā būtu, ja būtu  :D
Attaisnojumus nemeklēšu, vobleristi vinnēja godam un Marti vispār cepuri nost!
Cerams, ka šāda formāta sacensības rudenī varēsim atkārtot, bet jau savādāka veida ūdenstilpnē!
Ne asakas visiem!Aicinām Jūs apmeklēt arī mūsu forumu http://parcopi.lv/forum/ , kur
varēsiet uzzināt vēl daudz jaunas informācijas, vai arī pats varēsiet ņemt dalību foruma tapšanā, piedaloties diskusijās par visu, kas saistīts ar vēžiem un copi!
Kategorija: Apraksti | Pievienoja: parcopi (26.08.2012) | Autors: Aigars
Skatījumu skaits: 3406 | Komentāri: 5 | Birkas: Spiningošana, bleķi, vobleri, kaņieris | Reitings: 5.0/3 |
Komentāru kopskaits: 5
5 parcopi   (28.08.2012 13:12) [Materiāls]
"Labs pasākums! Bleķinieki revanšu ņems?"

Ja vobleristi nenobīsies :D

100%" cellspacing="1
4 Alberts   (28.08.2012 12:23) [Materiāls]
Sveicu visus ar labi pavadītu laiku ja

100%" cellspacing="1
3 Johnny_Bravo   (28.08.2012 12:16) [Materiāls]
Labs pasākums! Bleķinieki revanšu ņems? :D

100%" cellspacing="1
2 J0nis   (26.08.2012 19:49) [Materiāls]
Sveicu vobleristus :)

100%" cellspacing="1
1 prusis   (26.08.2012 15:48) [Materiāls]
Labs pasāciens ja

100%" cellspacing="1
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
PROFILS
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:18.207.160.97
IEEJAS FOMA
Lietotāja vārds:
Parole:
SAVĒJIE
https://www.facebook.com/Lielais-Loms-108094701064355/

https://www.facebook.com/SarkandaugavasunTumsasKauss/

https://www.facebook.com/CMSBIEDRIBA/ http://www.vesturesklubs.lv/
VIETNES DRAUGI

Copyright Parcopi.lv © 2009Epasts: parcopi@parcopi.lv