VIETNES IZVĒLNE
Kategorijas
Parcopi.lv raksti [64]
Stāsti [10]
Apraksti [7]
Ceļojumi [3]
Vēžošana [18]
Salidojumi [6]
Iesūtītie raksti [7]
Vītauta stāsti [10]
COPES KALENDĀRS
http://parcopi.lv/index/copes_kalendars/0-14
STATISTIKA
Online kopā: 14
Viesi: 14
Lietotāji: 0
Sakums » Raksti » Salidojumi

9.parcopi.lv salidojums


9.parcopi.lv salidojums

Septembra sākumā tika noslēgts 9.parcopi.lv salidojums, kaut gan par salidojumu to diezgan grūti nosaukt, tāpat kā otro salidojumu. Bet lai nu kā, salidojums notika un tika aizvadīts godam.
Salidojuma kodols bija četri cilvēki. Interesants fakts, jo balsojumā par šiem datumiem bija nobalsojuši 8 cilvēki, es pats nebalsoju, Imants forumā parādās ļoti reti un ar nebalsoja, Spulgits arī teicās, ka neesot balsojis un Koļa internetu vispār nelieto. Sanāk, ka salidojuma kodolu veidoja cilvēki, kas nemaz balsojumā nav piedalījušies. Bet lai nu paliek, vienkārši pēc šādām reizēm noplok entuziasms kaut ko rīkot. A varbūt arī nav vajadzīgi tie salidojumi, jo lielākās vai mazākās kompānijās, mēs tāpat tiekamies kopīgās copēs. Katrā gadījumā viela pārdomām.
Par pašu salidojumu sākumā gribēju uzrakstīt diezgan detalizētu aprakstu, bet sākumā nebija laika, pēc tam mūza mani pameta, tāpēc īsumā ieskicēšu salidojuma hronoloģisko secību.
Piekdienas dienā ieradāmies četru cilvēku sastāvā - Aigars, Imants(Chominsh), Spulgits un Koļa. Uzcēlām nojumi, telti, iekārtojām copes vietas un sākām arī pašu copi. Spulgits ar Koļu pievērsās tikai fīdecopei, bet es copēju arī uz pludiņmakšķeri uz "dzīvo", Imants arī uz fīderi un nedaudz pamētāja arī spiningu no krasta. Vēl mēs uz maiņām ar mazo pludiņmakšķeri ķērām ēsmas zivtiņas - tās ķērās labi! Pirmā zivs uz fīderi bija Spulgitam - tas bija neliels asaris! Jāsaka, ka līdz tumsai lielākās zivis bija Koļam un tā bija rauda uz gramiem 400 un nedaudz lielāks breksis. Ja neskaita, ka man bija divas zemmēra līdakas uz dzīvo. Pa tumsu palika copēt tikai Koļa. No rīta secinājām, ka ne velti. Viņš bija ticis pie skaistiem brekšiem - viens uz 2kg noteikti un otrs ar krietni virs kilo.
Sestdiena pagāja copējot no krasta. Pa dienu mums arī pievienojās Iesācējs, kuru spriežot pēc aprīkojuma un zināšanām vairs tā gluži saukt nevar :) Pa dienu uz brītiņu bija pieskrējis, paskatīties kā mums iet, Spridzeklis ar kolēģi Nēģi.
Pa dienu atkal nekas liels nepieteicās, uz dzīvo tiku pie viena asara un bija pāris tukšās copes. Pa nakti atkal palika copēt terminators Koļa. Un no rīta atkal secinājām, ka ne velti - viņš atkal bija ticis pie smukiem brekšiem!
Pēc brokastīm, kad jau taisījāmies ar Imantu laisties iekšā ar laivu, man bija laba cope uz dzīvo, es piecirtu un jutu, ka galā ir laba līdaka.......bet diemžēl tas viss ilga kādas sekundes 4-5 un līdaka aizpeldēja sev zināmās darīšanās kopā ar manu ēsmas zivtiņu. Vēlāk beidzot ielaidāmies ar laivu, līdz tikai spiningi. Ik pa laikam mūs mērcēja lietus, bet šo to tomēr dabūjām. Bija zemmēra līdaka, trīs asari un vēl viens asaris atkabinājās pie laivas un bija dažas tukšās copes. Imantam gan nepaveicās, jo spolei kaut kas notika un tā sāka ķerties un slikti griezties, bet citas līdz nebija. Pēcāk krastā nokūpinājām vēl vienu breksi kopā ar kartupeļiem, sacepām atlikušo gaļu un tad sākām vākties nost. Salidojums bija noslēdzies. Vieta laba, bija jautri un zivis ar redzējām. Kas var būt skaistāks par šo? :)
 

Aicinām Jūs apmeklēt arī mūsu forumu http://parcopi.lv/forum/ , kur varēsiet uzzināt vēl daudz jaunas informācijas, vai arī pats varēsiet ņemt dalību foruma tapšanā, piedaloties diskusijās par visu, kas saistīts ar vēžiem un copi!

 

Kategorija: Salidojumi | Pievienoja: parcopi (04.09.2013) | Autors: Aigars
Skatījumu skaits: 2381 | Komentāri: 2 | Birkas: Lielupe, Līdakas, salodojums, Brekši, parcopi.lv | Reitings: 5.0/1 |
Komentāru kopskaits: 2
2 kreisais   (16.09.2013 15:02) [Materiāls]
Pazīstamas vietas! plaude

100%" cellspacing="1
1 eduks   (06.09.2013 11:36) [Materiāls]
Forši jums ir gājis! :)
P.s. apsveicu ar 100.-o rakstu katalogā! :)

100%" cellspacing="1
Pievienot komentārus var tikai reģistrētie lietotāji.
[ Reģistrācija | Ieeja ]
PROFILS
Viesis!

Jūsu vārds: Viesis
Jūs atrodaties šeit: -dienas
IP:18.206.13.203
IEEJAS FOMA
Lietotāja vārds:
Parole:
SAVĒJIE
https://www.facebook.com/Lielais-Loms-108094701064355/

https://www.facebook.com/SarkandaugavasunTumsasKauss/

https://www.facebook.com/CMSBIEDRIBA/ http://www.vesturesklubs.lv/
VIETNES DRAUGI

Copyright Parcopi.lv © 2009Epasts: parcopi@parcopi.lv