[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 19:23 | Ziņa # 1171
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Hokeja mača laikā sieva prasa vīram:
- Par ko to skatītāju blakussēdētāji tā lamā?
- Viņš meta ar pudeli tiesnesim.
- Bet viņš taču netrāpīja?
- Par to arī lamā :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 19:25 | Ziņa # 1172
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
У меня мелкая сестра очень любит тискать кота. Он идет мимо, она вопит: «Вася!!!» и обнимать его так, что у бедолаги аж кости трещат. И так раз по 7-8 в день. Долго кошак терпел, очень долго (он ее царапал пару раз, но получал за это по шее).
Прихожу сегодня домой и наблюдаю картину: Васька активно трется об ковер, его жутко бьет током, он орет, но продолжает тереться. Потом весь такой взлохмоченный идет и ложится на кресло. Я уж подумал, что сестра ему мозг окончательно расплющила.
Заходит в комнату моя сестра. Ну, все как обычно, «Вася!!!» и бегом к нему. Кот, который обычно старается спастись бегством, ни с места. Через секунду я понял почему: мою сестрицу ТАК ДЕРНУЛО ТОКОМ, что она от него кубарем откатилась. И ведь не придерешься к нему!! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 19:28 | Ziņa # 1173
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sveiks, dēliņ!!!

Gribēju tikai Tev uzrakstīt dažas rindas, lai pateiktu, ka vēl esmu dzīva.
Rakstu lēnām, jo zinu, ka tu neproti ātri lasīt. Tu nepazītu mūsu māju, kad pārbrauktu, jo mēs esam pārcēlušies. Tēvam ir jauns, ļoti labs darbs.

Zem viņa tagad ir 5000 cilvēku. Viņš pļauj zāli kapos.

Šī tik tiešām ir pasakaina vieta. Te ir pat veļas mazgājamā mašīna. Es gan nezinu, vai tā strādā, jo pagājušajā nedēļā ieliku mazgāties palagus un kopš tās reizes neesmu tos redzējusi. Runājot par mēteli, kuru tu gribēji, lai tev nosūtam, tēvocis Stenlijs teica, ja to sūtīsim pa pastu, tas kopā ar pogām būs pārāk smags, tādēļ mēs tās nogriezām un ielikām kabatās.

Tavai māsai šorīt piedzima bērniņš. Es vēl nezinu, vai tas ir puika, vai meitene, tāpēc nevaru pateikt, vai tu esi onkulis vai tante.

Pirms dažām dienām uzsprāga krāsns virtuvē. Mūs abus ar tēvu trieciens izsvieda ārā pa durvīm. Tā bija pirmā reize pēdējos desmit gados, kad bijām izgājuši kaut kur kopā.

Pagājušonedēļ lija tikai divas reizes. Pirmo reizi trīs dienas, pēc tam četras. Pirmdien bija tik stiprs vējš, ka mūsu cālis izdēja vienu un to pašu olu četras reizes.

Vakar Džons nejauši ieslēdza mašīnā savas mašīnas atslēgas. Mēs pa īstam satraucāmies, jo, lai dabūtu mani un tavu tēvu laukā, bija vajadzīgas divas stundas.

Onkulis Teds pagājušonedēļ iekrita viskija mucā. Daži vīri mēģināja viņu izvilkt laukā, bet viņš pretojās un noslīka. Mēs viņu kremējām, un viņš dega trīs dienas.

Kā redzi, īpaši daudz jaunumu nav, nekas sevišķs nav noticis.

Tava mīlošā māte

p.s. Gribēju Tev nosūtīt kādu naudiņu, bet biju jau aizlīmējusi aploksni. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 19:30 | Ziņa # 1174
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Gāju es šodien pa ielu - skatos, 3 vīri vārtrūmē ceturto sit. Nu, es, protams, nolēmu iet palīgā... - O, es nezināju ka tu tik drosmīgs? - Jā... bet kā mēs to nabagu četratā piesitām. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 19:34 | Ziņa # 1175
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sievietes vismazāk runā februārī, jo tas ir īsākais mēnesis.Savukārt, vīrieši ziedus viņām dāvina marta sākumā kā pateicību par februāri :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 19:35 | Ziņa # 1176
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
1.Cik ir joku par blondiineem?
Neviena...taa visa ir patiesiiba.

2.Blondīne apēda "Rafaello", bet kauliņu saglabāja, lai pēc tam to iestādītu.

3.Blondīne atnāk no skolas un stāsta mammai: "Mammu, es šodien skolā iemācījos skaitīt līdz 10. Pārējie varēja tikai līdz 6Vai tas ir tāpēc ka es esmu blonda?"
Māte atbild: " Nē meitiņ."
Nākamajā dienā atkal meita atnāk mājās un stāsta: "Mammu, es šodien skolā iemācījos alfabētu līdz K ! Pārējie varēja tikai līdz F. Vai tas ir tāpēc ka es esmu blonda ?"
Māte atbild: "Nē meitiņ."
Nākamajā dienā meita atkal atnāk no skolas un stāsta: "Mammu, mēs šodien peldējām. Man bija vislielākās krūtis. Vai tas ir tāpēc ka es esmu blonda?"
Māte: "Nē, meitiņ, tas ir tāpēc, ka tev ir 27 gadi."

4.Lidostas biļešu pārdevēja jautā blondīnei:
“Kādu kompāniju vēlaties izmantot?”
Tā neapmierināti atbild:
“Kādu vēl kompāniju?! Es vēlos lidot viena!”

5.Blondīne iepina meitiņai puķīti matos.
Skaisti, tomēr neērti: podiņš pa muguru sitas.

6.Blondīne sāk strādāt skolā par psiholoģi. Pirmajā dienā viņa pa logu pamana zēnus kuri spēlē bumbu. Tikai viens zēns stāv vientuļš malā. Blondīne pieiet pie viņa un vaicā:
- Kāpēc tu te stāvi? Viens pats ... bez draugiem? Jūties pamests? Vēlies par to parunāt?
- Atvainojiet, bet es esmu vārtsargs!

7.Puisis ar draudzeni blondīni devies makšķerēt.
Pēc piecām minūtēm meitene jautā:
- Dārgais, cik maksā tā sarkanā mantiņa?
- Pludiņš? Kādus 30 santīmus. Kāpēc jautā?
- Būšu tev parādā, manējais tikko nogrima!

8.Kapec blondines need bananus?
Tapec, ka nevar atrast ravejsledzeju.

9.Blondīne izdomā nopelnīt un nolaupa bērnu. Domā domā un uzraksta zīmīti mātei tad un tad tur un tur tev jānogādā 10000 Ls un aizsūta mazo ar zīmīti mājās. Nākamajā dienā blondīne atnāk uz norunāto vietu un atrod maisiņu ar 10000 Ls un piespraustu zīmīti. Lūk jūsu nauda. Bet kā jūs varat būt tik nežēlīgi. Paraksts - blondīne.

10.Blondiines 10 izgudrojumi
1. uudens izturīgs dvielis
2. kabatas baterija uz saules baterijaam
3. zemuudenes durvis ar sietinju pret moskiitiem
4. graamata - "kaa iemaaciities lasiit?"
5. piepuushamais meerkjis
6. vaardniicas alfabeetiskais raadiitaajs
7. katapulteejamais seedeklis helehopterim
8. uudens pulveriitis
9. invadliidu ratinji ar pedaaljiem
10. uudens izturiigs teejas maisinjs

11.-Kaapeec blondiineem nepatiik M&Ms konfektes?
-Paaraak ilga lobiishana.

12.Jautajums: Ko 1000 blondines mekle okeana dibena???
Abilde: Leonardo de Kaprio.

13.Kāpēc blondīne nekad nezvana palīdzības dienestam 911?
Nevar atrast ciparu 11.

14.Blondīne piedalās konkursā, kura galvenā balva 1mlj. dolāru! Viņai tiek uzdoti šādi jautājumi:
1) Cik ilgi norisinājās simtgadu garš:
a) 116
b) 99
c) 100
d) 150.
Blondīne izlaiž jautājumu.

2) Kurā valstī izgudroja panamas?
a) Brazīlija
b) Čīle
c) Panama
d) Ekvadora
Blondīne lūdz palīdzību universitātes studentiem.

Kurā mēnesī tiek atzīmēta Oktobra revolūcija?
a) janvāris
b) septembris
c) oktobris
d) novembris
Blondīne lūdz zāles palīdzību.

4) Kā sauc karali Georgu sesto?
a) Alberts
b) Georgs
c) Manuels
Blondīne izvelk zīlēšanas kārtis.

5) No kāda dzīvnieka radies nosaukums Kanāriju salas?
a) kanārijputniņš
b) Ķengurs
c) Ronis
d) Žurka
Blondīne pamet spēli.
Ja tu sevi uzskati par gudru un pasmējies par blondīni, tad paskaties pareizās atbildes:
1) Simtgadu karš ilga 116 gadus no 1337 līdz 1453 gadam
2) Panamas izgudroja Ekvadorā
3) Oktobra revolūcija tiek atzīmēta novembrī.
4) Karaļa Georga vārds - Alberts. Viņš to nomainīja 1936. gadā
5) Kanāriju salu nosaukums radies no roņa. Salas latīniskais nosaukums ir Insukaria Canaria, kas nozīmē Roņu sala.
:D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 20:21 | Ziņa # 1177
Grupa: Dzēstās
Jutrix, ar ko atšķiras blondīne no brunetes? Blondīne tiešām domāja, ka Kanāriju salu nosaukums cēlies no roņiem. Bet brunete domāja, ka no suņiem. Latīniski canis - nu tjipa suns. :D
 
jutrixDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 20:34 | Ziņa # 1178
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Boroda)
Jutrix, ar ko atšķiras blondīne no brunetes?

Atšķiras kaut vai ar to ka par brunetēm nav tik daudz anekdošu, un ar to ka brunetes iekš dzīves tomēr netaisa un nerunā tādas stulbības ka blondīnes ;)
protams ir arī izņēmumi, bet ļoti reti sastopama parādība :D


The most dangerous animal in Japan is ninja

Ziņojumu laboja jutrix - Trešdiena, 01.02.2012, 20:37
 
BorodaDatums: Trešdiena, 01.02.2012, 20:43 | Ziņa # 1179
Grupa: Dzēstās
Canis - cranis - crancis - krancis... Latvieši tomēr ir bijuši brunetes. :D Un Kanāriju salas atklāja latvieši, nosauca tās līdzpaņemtā suņa vārdā! Un palaida to suni tajās salās, lai aug un vairojas. Vēlāk atbrauca latīņi un ieraugot daudz jau kranču, nosauca salas suņa vārdā - canis. :D A roņi, ai tie palika igauņos... :D
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 01:00 | Ziņa # 1180
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Iegāju bārā un ilgi domāju, kas stiprāks – mans gribasspēks vai manas paģiras.
Izrādījās, ka tomēr gribasspēks.
Bet stiprākais jau vienmēr pažēlos vājāko… :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 16:55 | Ziņa # 1181
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vienīgas cilvēks kas pie mums pilsētā var atļauties pārvietoties ar jaguāru ir zooloģiskā dārza apsargs Igors! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 16:56 | Ziņa # 1182
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Жила-была женщина, и ни один мужчина её удовлетворить не мог. Раздобыла она адрес деревенского мужичка, поехала к нему. Провела у него ночь, а наутро говорит:
- Бросай свою деревню, поехали ко мне в город жить, будешь у меня как сыр в масле кататься.
- Не, не могу, у меня хозяйство, огород, корова, ты лучше к моему брату в соседнюю деревню сходи, может он согласится.
- А он также женщин удовлетворять может?
- Ну, насчёт женщин не знаю, но он пять лет назад медведя траxнул, так он ему до сих пор мёд носит :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 16:57 | Ziņa # 1183
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Skolotāja bērniem liek sacerēt stāstu, kurā ir trīs morāles. Viņa lasa Jānīša darbu. "Bija ziema, uz koka zara sēdēja zvirbulis, viņš nosala un nokrita. Garām gāja govs un uzdirsa putniņam, sasildījies puniņš saka čivināt, taču garām gāja kaķis un apēda putniņu." Skolotāja prasa: "Bet kur tad ir morāle?" "Nu, kā," Jānītis saka, "pirmkārt, ne katrs, kas uzdirš tev uz galvas, ir tavs ienaidnieks. Otrkārt, ne katrs, kas izvelk tevi no sūdiem, ir tavs draugs. Un, treškārt, ja esi sūdos līdz ausīm, tad nečivini." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 17:19 | Ziņa # 1184
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jautā copespro | - Kategorija nav norādīta -
cik smagu svinu vajadzetu sini laika lai ar cemerāķi varētu aizķert 10 kg. lasi???
Atbild Normunds Grabovskis
paņem savu labo roku, noloci četrus pirkstus, tikai vidējo atstāj taisnu, tad novelc ūziņas un iespraud sev to pirkstu tieši tur no kurienes kaka nāk, tad tev atnāks vīzija un tu visu sapratīsi pats, pietam bez vārdiem.......


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 02.02.2012, 17:20 | Ziņa # 1185
Grupa: Dzēstās
:D
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv