[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
aigars16Datums: Pirmdiena, 26.09.2011, 21:33 | Ziņa # 691
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Sex ir kā matemātika: Pieskaiti gultu, atņem drēbes, izdali kājas un lūdz dievu ka nereizināsi (giggle)
 
aigars16Datums: Pirmdiena, 26.09.2011, 21:34 | Ziņa # 692
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Pēc ārsta apmeklējuma 9a klasē konstatēts, ka ir tikai viena nevainīga meitene. Tā ir klases audzinātāja!!!!:D :D
 
aigars16Datums: Pirmdiena, 26.09.2011, 21:42 | Ziņa # 693
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Ļaunākais murgs: Uztaisīt maizītes, uzliet tēju, aiznest to visu uz gultu, ietīties segā un aizmirst televizora pulti!:D
 
parcopiDatums: Otrdiena, 27.09.2011, 10:29 | Ziņa # 694
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14099
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Kāda sieviete, kopā ar māsu, pastaigājās pa lielveikalu un izdomāja ieiet veikalā, kurā pārdod riektus. Viņas aplūkoja vitrīnās izlikto produkciju, līdz pārdevējs pienāca pie viņām un pajautāja: "Es atvainojos, bet vai varētu jums kā palīdzēt?". "Nē, paldies, es tikai aplūkoju Jūsu riekstus," atbildēja sieviete. :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 27.09.2011, 17:02 | Ziņa # 695
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
*Ja Max Factor ražo skropstu tušas, kas liek skropstām izskatīties 3x lielākām, kādēļ Max Factor neražo prezervatīvus ?

*Vēršu acis vaļā. Govju acis ciet.

*Ļoti gribētos svētdienās celties astoņos, kārtīgi paskriet un iztīrīt māju. BET ES ESMU STIPRĀKS PAR SAVĀM VĒLMĒM !

*Protams, patīkami, ja meitenes parāda lieliskas zināšanas politikā vai demonstrē labu humora izjūtu, bet tomēr viņām ir arī labākas lietas ko rādīt.

*A davai puse burtu lasīsies h*j sazin kā, bet otra puse vispār nelasīsies. Pa virsu saliekam vēl šķības garumzīmes. (Tā radās franču valoda)

*Cikliskās modes tendences ļauj 95gadīgajam Leonīdam būt modē jau otro reizi mūžā.

*Ja Tu esi viens, tad tev ir skumji, ja divi, tad tev ir labas narkotikas.

*Papētīju izlaiduma bildes. Izskatās, ka plankingu pirms pāris gadiem esmu izgudrojis es.

*22:05, ne agrs ne vēls, uz galda krūzē stāv tēja. No veikala pārnāk noskumis dēls. Šoreiz nepaspēja.

*Rasismu bērniem ieaudzina jau no mazotnes. Vārnas ir sliktas, ķērc un zog. Gulbīši/stārķīši labi, mīļi, smuki. Tiem jādod maizīte.

*Pie mums fotogrāfs ir katrs, kurš nopērk fotoaparātu. Mūziķis - katrs kuram ir ģitāra. Bet politikas un hokeja eksperti ir visi.


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
jutrixDatums: Otrdiena, 27.09.2011, 21:13 | Ziņa # 696
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tēvs zvana pie kaimiņa durvīm: - Jūs izpildījāt savam dēlam uzdevumu matemātikā? - Jā, izpildīju... - Iedodiet norakstīt..


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 27.09.2011, 21:35 | Ziņa # 697
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vīrietis - būtne, kas spējīga trīs stundas pēc kārtas gaidīt copi, bet nevar pagaidīt 15 minūtes, kamēr sieva apģērbsies...!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 28.09.2011, 08:48 | Ziņa # 698
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pēc kapitālisma idejas, izsalkušajam nevajag dod zivi, bet makšķeri. Reālajā dzīvē kapitālismā makšķeri nevis iedod, bet pārdod uz kredīta, noklusējot, ka topošajam makšķerniekam nav nedz pieejas dīķim, nedz arī atļaujas makšķerēt. Turklāt dīķis ar visām zivīm pieder tam, kam jāmaksā par makšķeri. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
martiDatums: Trešdiena, 28.09.2011, 17:40 | Ziņa # 699
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
tikko kā izkopēju vienu rindkopu no tvnet ziņas:

"Šobrīd Gaiļezerā uzturas tikai jaunā māmiņa un bērniņi.
Vīrs un jaunais tētis viņus apciemo divas reizes dienā - no rīta un vakarā."

vīrs no rīta un jaunais tētis vakarā :)


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 29.09.2011, 09:02 | Ziņa # 700
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
A moš abi kopā nāk gan no rīta, gan vakarā :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 29.09.2011, 09:03 | Ziņa # 701
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ļoti gribētos svētdienās celties astoņos, kārtīgi paskriet un iztīrīt māju. BET ES ESMU STIPRĀKS PAR SAVĀM VĒLMĒM ! :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 29.09.2011, 15:06 | Ziņa # 702
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
6-klasniekam mamma somā atrod "sadomazo" komplektu un sasauc ģimenes sapulci.Tēvs :- Tā, cik es saprotu, pērt Tevi ir bezjēdzīgi... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 29.09.2011, 15:07 | Ziņa # 703
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kāpēc ikvienas ballītes beigās, kad visi jau nolūza, virtuvē vienmēr paliek divi tipi, kuri līdz rītam tur sēž, pīpē un runā par dzīvi?


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 29.09.2011, 15:08 | Ziņa # 704
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Apsūdzētais, sakiet, kas jūs pamudināja aplaupīt juvelierveikalu? - Skatlogā bija rakstīts – Kungi, nelaidiet garām izdevību! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 29.09.2011, 15:08 | Ziņa # 705
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Mammu, Tu guli.? - Nē. - Mammu, es gribu ēst. - Netraucē, es guļu :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv