[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Pirmdiena, 01.04.2013, 15:48 | Ziņa # 1966
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Rētas izdaiļojot vīrieti? Mazgā savu runci katru dienu un kļūsti par sava rajona sekssimbolu! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 01.04.2013, 15:50 | Ziņa # 1967
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pēterītis atnāk ciemos pie omes.
Ome : -Ko,vai vecāki atkal strīdas ?
-Jā, mamma no kurorta esot atvedusi kaut kādu triperi, -tētim uzdāvinājusi, Jāņonkulim un kaimiņam
no pretējā dzīvokļa, tagad visi strīdās, bļaustās!
Nesaprotu tikai vienu, vai par maz atvedusi, vai visiem nav vienādi ticis? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 01.04.2013, 16:07 | Ziņa # 1968
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Alfrēds Nobels skaitās pirmais dinamīta izgudrotājs aiz tā vienkāršā iemesla,ka viņa priekšgājējusneizdevās... atpazīt!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 01.04.2013, 20:11 | Ziņa # 1969
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Всё…пипец....пора к окулисту: Захожу в магазин — глаза разбегаются… Смотрю на цены — глаза на лоб лезут… Заглядываю в кошелек — вообще ни хрена не вижу… :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Trešdiena, 03.04.2013, 16:41 | Ziņa # 1970
Grupa: Dzēstās
- Jānīt, kas Tavā Ģimenē ir visvecākais?
- Vecvecvecvecvecvecvecvecmāmiņa..
- Bet tā taču nevar būt!
- Vavavavar gan!
 
dadziicDatums: Ceturtdiena, 04.04.2013, 07:23 | Ziņa # 1971
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Молодой парень в кафе пьет кофе и смотрит на красивую девушку за
соседним столиком. Наконец решает подойти:
- Девушка, а можно к вам присесть?
Девушка на все кафе:
- ДА НЕ БУДУ Я С ТОБОЙ СПАТЬ!!!
Люди заоборачивались, заулыбались. Парень покраснев возвращается
к своему столику. Тут к нему подсаживается эта же девушка.
- Вы, конечно, извините, но дело в том что я психолог и пишу
дисертацию на тему "Поведение разных типов людей в неадекватных ситуациях".
Парень, внезапно, на все кафе:
- ЧТО?! ДВЕСТИ БАКСОВ?!


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
jutrixDatums: Piektdiena, 05.04.2013, 21:01 | Ziņa # 1972
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Pa ezeru peld plaudis,bet pretī šim ķīsis-tāds ļoti jautrs.
-Ko tāds apmierināts esi?
-Tārpus brangi saēdos...
-Kur tad?-pārtrauc stāstu plaudis.
-Lūk,tur pie moliņa!
Plaudis aizpeld,bet ķīsītis nicīgi:
-Peldi,peldi,plaudi, tevi figuški septiņas reizes kāds izmetīs no laivas!


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 18:00 | Ziņa # 1973
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Kādā ostas krodziņā,jūrnieks iesēdinājis meiču klēpī,iedzer,pļāpā :
-Zini,-man uz vēdera ir tetovējums ! Zemūdene !
-Jā,-periskops jau jūtams !!! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 09.04.2013, 19:32 | Ziņa # 1974
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
-Eu,Tev dubļiķis grab! -Ko?! -Tev dubļiķis grab! -Ko?! -Bļe,Tev dubļiķis grab! -Es Tevi nedzirdu,man dubļiķis grab!!!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 10.04.2013, 20:51 | Ziņa # 1975
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Dzīvoja reiz dvīņi – Džons un Džeks. Džonam nomira sieva, Džekam tajā pašā laikā nogrima laiva.
Līdzjūtīgā kaimiņiene satika Džeku un, noturējusi viņu par Džonu, izteica līdzjūtību sakarā ar lielo zaudējumu.
Džeks teica:
- Ak, nav tik traki, es pat priecājos, ka tiku no tā grausta vaļā. Viņa bija galīgi izrūsējusi, dibens sačokurojies un smirdēja pēc beigtām zivīm. Visu laiku tecēja un čīkstēja, bija grūti viņu noturēt taisni, un tas caurums priekšā kļuva lielāks katru reizi, kad viņu lietoju. Bet tad tie četri asie puiši viņu no manis aizņēmās uz nedēļas nogali, un tas veco kraķi piebeidza. Es brīdināju, ka liela prieka no viņas nebūs, bet šie nelikās mierā. Puiši mēģināja tikt viņā iekšā visi reizē – un, kamēr izmēģinājās visādos stāvokļos, mana večiņa pārlūza vidū pušu…
Kaimiņiene noģība.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 11.04.2013, 15:02 | Ziņa # 1976
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Mūsu grupā mācās meitene Anna. Viņai labāk ietu vārds Malvīne - lielas, zilas acis, naturāla blondīna, skaista, pareiza figūra.
Kantējas klāt visi, bet pagaidām nevienu nelaiž klāt.
Nu vot, pagājušajā piektdienā man sagribējās viņai uzrakstīt sms. Negaidīti viņa man atbildēja. Vārds vārdā, sarunājām satikties kafejnīcā pēc stundas.

Kafejnīca ir pie viņas mājām, bet man jābrauc caur visu pilsētu. Es ātri ģērbjos, tiri piri, pēkšņi jūtu, ka gribās dirst. Ne tik spēcīgi, drusciņ tikai... Bet gribās. Laika padirst vairs nav. Nu, domāju, huļi, atgriezīšos mājās un padirsīšu.
Ķeru taksi un braucu uz kafejnīcu, pasūtu kafiju, vēl kafiju, vēl kafiju, o, Anniņa atnāca, viņai martini, man alu, vēl martini, man alu.
Jūtu, ka jau gribu arī mīzt. Tas ir - mīzt un dirst, bet ne tik spēcīgi. Bet te Anniņa saka: "A braucam pie manis, man ome mājās baigos gardumus uztaisījusi."
Vot šajā vietā man vajadzēja viņu pasūtīt dirst, bet es nezināju, kā tas viss beigsies. Nu, saku - davai, ejam! Bet mīzt ta gribās, dirst arī, bet neērti teikt, tipa, pagaidi, es uz tualeti.
Atbraucam pie viņas, ome tik jauka, krauj man kotletītes, salātiņus, kompotiņu... BĻA ES DIRST GRIBU... ES VIENKĀRŠI NEVARU!!!
MĪZT TAGAD GRIBĀS VĒL VAIRĀK. Nu vot, tagad sākās. Sēžu es ar šķību purnu un riju, blakus Anniņa ar savu rociņu man zem galda glāsta kāju, a ome sēž un muld.
Es nevaru piecelties un aiziet uz tualeti, ko man teikt? Piedodiet, bļa, ome, jūsu murgs man zajibal? Nē. Un Anniņa kāju glāsta.
Glāsta ar tādu sajūtu. Jūtu - erekcija. Bļa, vēl tevis pietrūka.
Tagad es gribu mīzt, dirst, bet tam visam klāt vēl rīks stāv. Ome te pēkšņi atčuhņījās, ka viņai seriālu jāskatās, a jūs, bērni, sēdiet. Aiziet prom.
Es vairs nevaru izturēt, uzvelku smaidu uz sejas un saku Anniņai, ka vajag uz tualeti. Viņa - jā, jā, protams.
Aizskrienu uz tualeti, bet tur... DIRST, MĪZT UN STĀV! AR KO LAI SĀK????
1. Nu es pieliecos, cenšos iebāzt savu stienu tualetē, lai pamīztu. Atslābinu muskuļus un jūtu, ka sūdi nāk līst ārā no pakaļas. 2. STOP! Labāk apsēdīšos, izdirsīšos, cenšoties neapmīzties. Apsēdos, saspiedu locekli, cenšos dirst un vienlaicīgi sāku mīzt. 3. STOP! Gandrīz zaudēju samaņu no dilemmas DIRST-MĪZT-STIENIS. Sēžot tualetē centos nolaist rīku starp kājām tualetē, bet stienis... Gandrīz salauzu viņu. Pa to laiku uz grīdas jau bija neliela peļķe. Es pieliecos, lai rīks būtu tualetē, bet pakaļa perpendikulāri tai, domāju, ka trāpīšu. Huj tur bija, nedaudz apdirsu tualeti. Man panika, viss sāp. Gribas dirst, mīzt, stāv pimpis, asaras acīs un tualetē jau smird. 4. 5. UN TE PĀR MANI NĀCA APSKAIDRĪBA! Padirst un pamīzt vienlaicīgi var vannā, bet pēc tam visu noskalot! 6. Sēžos vannā un... padirsu, pamīzu, bet rīks tā arī stāv... Nu labi, lai stāv, vairs netraucē. Galvā dzied enģeļi. Ziniet to dziesmu - aleluja, aleluja? 7. Ņemu dušu un sāku skalot sūdus. Bet viņi netiek cauri, tur, bļa, ir reste. Ar rokām iegrūst arī nevaru. Smird nežēlīgi, vanna piepildēs, sūdi peld. 8. ATKAL PANIKA. Un te pēkšņi klauvējieni pie durvīm. Anniņas balss: "Kāpēc tu ieslēdzi dušu?" Bļā, ko atbildēt? "Nu es nolēmu ieiet dušā." "Tu galīgi traks esi? Kāpēc? Man omīte ir mājās!" Man aptumsojās smadzenes un es pateicu: "Domāju ar seksu nodarboties" "KO???? Es eju iekšā" "Lūdzu tevi, neej" Smirdoņai laikam vajadzēja nokļūt līdz durvīm. Anniņa atver durvis un... tur vnk tāda bilde. Stāvu bez apakšbiksēm vannā ar stāvošu pimpi, ar fekāliju atlikumiem pa visu ķermeni, vanna pilna ar brūnu ūdeni, kurā peld sūdi, grīda apdirsta un apmīzta. Anniņas kliedzienu es neaizmirsīšu nekad. Es savācu savas mantas, izskrēju koridorī un rāvos uz izejas durvīm. Pēdējais, ko es atceros, tās bija aptrakušās omes acis, kas reaģē uz mazmeitas kliedziena skaņu un puskailu mani sūdos ar stāvošu pimpi, pingvīna pozā skrienot pa koridoru uz izejas durvīm. Poģikā ātri noslaucījos ar turpat atrastajām avīzēm un braucu uz mājām. Universitātē nebiju jau trīs dienas un diez vai tur kādreiz parādīšos... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 11.04.2013, 19:13 | Ziņa # 1977
Grupa: Dzēstās
Mammu, Mammu Jānīts kakas ēd! - Pasaki, lai daudz neēd drīz būs pusdienas! :D
 
rendzisDatums: Ceturtdiena, 11.04.2013, 19:40 | Ziņa # 1978
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 107
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
dzekam nu gan piedzivojums :D pats gandriz apmizos! :D


Ezīt's dedzin kūl', zaķīt's act a fool!
 
rendzisDatums: Ceturtdiena, 11.04.2013, 23:34 | Ziņa # 1979
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 107
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
No laulību šķiršanas tiesu protokoliem:

«Ak, es neesmu seksuāla?! Visiem esmu seksuāla, bet viņa mazajam pirkstiņam neesmu!»

«Saskatījies porņukus un pieprasa no manis visādas izvirtības – kafiju gultā viņam vajagot!»

«Viņa ir briesmīgi garlaicīga: visu laiku pieprasa naudu un seksu...»

«Viņš visu laiku velk gultā visādas draņķības: te kaimiņieni, te pastnieci, te mani...»

«Kafiju es viņam gultā nepasniedzu, bet pārējo sniedzu tik daudz, ka citiem atlika tikai drupatas!»

«Bet tagad, kad esam izšķirti, patausti sev galvu – tev ragu vairāk nekā matu!»

«Viņa māte mūsu laulības dzīvē līda pa visiem caurumiem un pat gultā centās ar mums manipulēt.»

«Būtu jūs viņu redzējuši bez apakšbiksēm! Darvins droši vien viņa dēļ nolēma, ka cilvēks cēlies no pērtiķa.»

«No pufīgas jaunkundzes, viņa pārvētās plakankrūtainā vecenē.»

«Kā lai ar viņu dzīvo, ja viņa ir čūska nevis pēc zodiaka, bet dzīvē.»

«Bērziņš P. mani apprecēja nevis mīlestības dēļ, bet lai apgūtu «Kamasutru», ko pierāda mūsu divi bērni.»

«Cilvēki no bēdām kaisa pelnus uz galvas. Lai viņš pēc šķiršanās kaisa pelnus biksēs!»

«Viņš manas krūtis par uzpirksteņiem nosauca! Pašam viņam uzpirkstenis biksēs!»

«Cilvēkos viņš ir pasaku princis, bet gultā trešais tēva dēls – muļķītis.»

«Viņš mani krāpa pa labi un pa kreisi jau pirms kāzām, kad es biju stāvoklī no viņa drauga.»

«Viņa priecājās kā bērns, kad es sadzēries uzsēdos uz kaktusa un ar galvu sasitu lampu!»

«Viņa man teica, ka viņai divdesmit astoņi, bet kad apprecējāmies, izrādījās divdesmit deviņi. Kā es varu būvēt gaišo nākotni ar tādu krāpnieci?!»

«Skatieties, ko viņš izdarījis ar manām krūtīm! Ko man tagad pēc šķiršanās - tās bantītē sasiet? »

«Kāpēc Ieva visu dzīvi nodzīvoja ar Ādamu? Tāpēc, ka viņai nebija mammas!»

«Kāpēc es ar viņu apprecējos? Tāpēc, ka domāju, ja cilvēks katru dienu ir iedzēris, tad labi pelna.»

«Kaimiņš man piedāvāja fiksi nokniebties par spīti viņa sievai, kuru es arī nemīlu, tāpēc piekritu.»

«Tikai pēc kāzām es sapratu, ko vecmāmiņa domāja teikdama: - Septiņas reizes nomēri un vienu reizi izmēģini.»

«Smagus miesas bojājumus es viņai neesmu nodarījis. Tikai tamponu ar sinepēm sasmērēju.»

:D


Ezīt's dedzin kūl', zaķīt's act a fool!
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 11.04.2013, 23:46 | Ziņa # 1980
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Čigānu triatlons - aizskrien līdz ezeram, nopeldas, atpakaļ atbrauc ar riteni... :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv