[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
jutrixDatums: Pirmdiena, 07.01.2013, 00:25 | Ziņa # 1846
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Skolotāja klasē aizsāk tematu par taupīšanu, kā piemēru minot, ka jāšķiro papīri no stikliem un liek bērniem pajautāt vecākiem, kā pie viņiem ģimenē taupa. Nākošajā rītā klasē skolotāja jautā Pēterītim, kā pie viņiem taupa. Pēterītis stāsta, ka no rīta visi kad mostas un dodas uz tualeti, tad pēdējais norauj ūdeni. "Pareizi darāt, ūdens dārga manta. Mārīt, kā jūsu ģimenē taupa?" "Kādreiz, kad mēs cepām kotletes, mēs maltai gaļai likām klāt maizīti, bet tagad mēs maizītei klāt liekam gaļiņu." "Jā, Mārīt, tā arī ir taupīšana. Ilzīt, bet kā jums?" "Paps aizdzina mammu no mājām." "Bet kur tad te ir taupīšana?" "Paps teica, ka viņam nestāvot un neesot nekāda jēga te liekēdi turēt, bet kas nestāv, es aizmirsu uzprasīt." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 07.01.2013, 00:28 | Ziņa # 1847
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Citplanētieši nolaižas pļaviņā, skatās grāvmalā ar mugurām pret viņiem sēž divi vīri uz kaut ko cilā sev priekšā. Viņi sūta savu pārstāvi nodibināt kontaktus ar Zemes iedzīvotājiem.
- Sveicināti, mani sauc Androns...
Pēkšņi viens vīrs saka otram:
- Joņ, ielej Andronam!
Citplanētiešu pārstāvis izdzer savu dziru, atgriežas uz savu kosmosa kuģi un izstāsta notikušo. Tiek pieņemts lēmums mēģināt vēlreiz. Citplanētiešu pārstāvis atgriežas pie vīriem un saka:
- Sveicināti, mani sauc Androns...
Atkal tas pats vīrs, nemaz nepaskatīdamies uz viņu, saka otram:
- Joņ, ielej Andronam!
Citplanētiešu pārstāvis atkal izdzer savu dziru un nesapratnē atgriežas uz kosmosa kuģi pie pārējiem, izstāsta notikušo. Viņi apspriežas un nonāk pie lēmuma, ka viņi runā par lēnu, tāpēc pārstāvim jāiet vēlreiz un ātri viss jāpasaka, lai būtu kaut kāds rezultāts. Viņš aiziet un ātri nober:
- Sveicināti, mani sauc Androns, esmu no planētas Xela-12, mēs esam ieradušies uz Zemes, lai nodibinātu kontaktus ar Zemes iedzīvotājiem un to papētītu sīkāk...
Vīrs atkal pagriežas pret otru un saka:
- Joņ, Andronam vairs nelej! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 07.01.2013, 00:30 | Ziņa # 1848
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Darba biržā: — Man steidzami vajadzīgs darbs. Man ir sieva un pieci bērni! — Ko jūs vēl protat darīt? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Pirmdiena, 07.01.2013, 13:07 | Ziņa # 1849
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nacionālie sporta veidi- litrabols, sinhronā dzeršana, daiļrāpošana, tālvemšana un orientācijas spēle - atrodi mājas!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 08.01.2013, 11:09 | Ziņa # 1850
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Viņš bija īsts neveiksminieks.
Viņam neveicās visur.
Arī seksā.
Pat tad, kad viņš piezvanīja uz dienestu “Sekss pa telefonu”, viņam atbildēja:
- Šodien nē! Man sāp auss. :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Otrdiena, 08.01.2013, 16:31 | Ziņa # 1851
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Jānītis prasa mammai:"Mammu es drīkstu pasēdēt pie datora?" Mamma:"Labi tikai neslēdz iekšā." :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 08.01.2013, 20:51 | Ziņa # 1852
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Skolotāja:
-Bērni,pastāstiet,kas ir jūsu vecāki?
Pēterītis:
-Mans tētis ir menedžeris.
Skolotāja:
-Ļoti labi,Pēterīt.Un,kas ir tavs tētis,Jānīt?
Jānītis:
-Mans tētis ir hakeris.
Skolotāja:
-?
Jānītis:
-Trīs reizes kodējās no alkaholisma un visas trīs reizes kodu lauza.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
J0nisDatums: Trešdiena, 09.01.2013, 21:30 | Ziņa # 1853
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Tēt, matemātikas skolotāja tevi uz skolu izsauca.
- Kas noticis?
- Viņa man prasīja: "Cik būs 7*9?", un es atbildēju: "63", savukārt viņa: "bet, cik būs 9*7?", un es atbildēju: "Kāda, nahuj, tur starpība?"...
- Patiešām, kāda starpība? - atbild tēvs, -labi, aiziešu.
Nākamajā dienā atnāk dēls no skolas, pienāk pie tēva:
- Tēt, tu uz skolu jau biji?
- Vēl nē.
- Tas labi, jo tagad tevi izsauc fizkultūras skolotāja.
- Par ko?
- Mēs nodarbojamies ar fizkultūru, kad viņa prasīja, lai paceļu labo roku, un es pacēlu. Pēc tam kreiso, un es pacēlu; pēc tam viņa prasīja, lai paceļu labo kāju, un es pacēlu. Bet tagad viņa saka, lai paceļu kreiso kāju. Es viņai atbildu: "Ko, man vēl tagad uz pim*ja būs jāstāv?"
- Jā, patiešām..., - atbild tēvs, - labi, aiziešu.
Nākamajā dienā dēls atkal nāk no skolas:
- Papa, tu uz skolu biji?
- Vēl nē.
- Nesteidzies, mani izslēdza.
- Par ko?
- Mani izsauca pie direktora, aizgāju uz viņa kabinetu, kur sēdēja matemātikas skolotāja, fizkultūras un zīmēšanas skolotāja.
- A, nahuj, zīmešanas skolotāja atnāca?
- Es tā arī paprasīju.


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 09.01.2013, 22:02 | Ziņa # 1854
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jāni, Tava sieva ir transvestīts! - Zinu, a kas? - Brīdināt vajag, vot kas!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 10.01.2013, 00:57 | Ziņa # 1855
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sarunājas divi veči. - Es vakar mežā salasīju trīs spaiņus ar sēnēm sievasmātei. - Un ja nu tās ir indīgas? - Ko nozīmē - ja nu? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 10.01.2013, 00:57 | Ziņa # 1856
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Sievasmāte salikusi zobus pa 600Ls. Tagad baidās runāt man pretī. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 10.01.2013, 09:36 | Ziņa # 1857
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pasniedzējs eksāmenā: Kādā krāsā ir mācību grāmata? Atbildes nav. Kādā priekšmetā šodien ir eksāmens? Atbildes nav. Kā mani sauc? No aizmugurējā sola klusa balstiņa: Gāž iekšā maita, gāž iekšā. chukle


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 10.01.2013, 12:56 | Ziņa # 1858
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Sakiet, Bērziņ, kas jums liek katru dienu tā piedzerties?!
– Neviens neliek, šef, esmu brīvprātīgais… :)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 12.01.2013, 00:07 | Ziņa # 1859
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Skolotāja: "Rīt kontroldarbs, visi lai būtu skolā." Pēterītis: "Bet ja es būšu seksuāli noguris?" Skolotāja: "Tad rakstīsi ar otru roku''


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Svētdiena, 13.01.2013, 14:51 | Ziņa # 1860
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Večiņa iekāpj autobusā un nosēžas pretīm večukam ar plati atplestām kājām. Večuks: - Kapiņu aizver... Večiņa: - Ko, mironis sāka atdzīvoties?!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv