[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Humors un joki
parcopiDatums: Pirmdiena, 31.12.2012, 18:29 | Ziņa # 1831
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
No kāda bērna sacerējuma.. Tuksnesī dienas vidū smiltis ir tik karstas, ka tajās var izcept olas. Tāpēc kamieļiem ir garas kājas. :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 31.12.2012, 19:44 | Ziņa # 1832
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Dēls pārnāk mājās un saka tēvam.
-Tēti, vai man pastāstīt par manu braucienu ar tavu auto vai par to izlasīsi rītdienas avīzē? :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 01.01.2013, 21:35 | Ziņa # 1833
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Blondīne sēžot pie jauna BMW stūres lej gaužas asaras. Trīs pedāļi, bet kājiņas ta tikai divas...


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 02.01.2013, 14:26 | Ziņa # 1834
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Alkohola klasifikācija

0.1l - demo version;
0.25l- trial version;
0.5l - personal edition;
0.7l - professional edition;
1.0l - network edition;
1.75l - enterprise;
3l - for small business;
5l - corporate edition;
spainis šņabja - extreme edition
šņabja jūra - global edition
Kandžas pudele - home edition;
"Ceļakājai" - Service pack;
Rasols no rīta - Recovery tool;
Uzkoda - plugins;
Alus - patch;
coca-cola, fanta, 7-UP - trojan viruses.

alus


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 03.01.2013, 03:36 | Ziņa # 1835
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Ieraksts twitterī: hmm, kaut kāds dīvains troksnis kāpņu telpā, iešu paskatīšos.
pirms 65 dienām :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 04.01.2013, 13:22 | Ziņa # 1836
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
-Tev nāk miegs, kapēc tu neej gulēt?
-Aha, tikko aizmigšu, tā jauna darba diena klāt, bet kamēr vēl nomodā, tikmēr turpinās brīvais vakars!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Piektdiena, 04.01.2013, 13:24 | Ziņa # 1837
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Strīds ģimenē. Vīrs:"Visas Tavas draudzens ir šausmīgas!"-".....bet visi Tavi draugi dzer!"-"Tāpēc jau arī dzer!


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Sestdiena, 05.01.2013, 05:40 | Ziņa # 1838
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Dzērājs autobusā apvemj priekša sēdošajai sivietei muguru.
Sieviete: -Cūka, ko tu dari? Dzērājs: -Pati cūka - paskaties kāda Tev mugura :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
parcopiDatums: Sestdiena, 05.01.2013, 11:01 | Ziņa # 1839
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14101
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Eju pa ielu un pie manis pienāk puisītis - "Atvainojos, vai varētu lūdzu iedot cigareti?" Es biju šokēts!!! Tik pieklājīgi bērni mūsdienās aug!!! :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 05.01.2013, 13:33 | Ziņa # 1840
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Dēliņ, kāpēc dzīvoklī tāda nekārtība? - Bija ballīte ar draugiem. - Bet kur klavieres? - Iedevu paklausīties.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 05.01.2013, 13:33 | Ziņa # 1841
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Ivar, kas tu gribi būt, kad izaugsi liels? - Policists! - Un tu, Pēter? - Bandīts, lai mēs atkal abi varētu kopā spēlēties.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 05.01.2013, 13:34 | Ziņa # 1842
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tu vakariņo ar meiteni,kas Tev patīk.Kā Tu pieklājīgi pateiksi,ka Tev vajag čurāt? -Mīļā, es aiziešu paspiest roku vecam draugam, ceru,ka pēc vakariņām Jūs iepazīsieties.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 05.01.2013, 13:36 | Ziņa # 1843
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
-Kaimeņ!? -NU? -Tavs sivāns peipei? -Nā. -Nu ta tev škiuns dag.


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
jutrixDatums: Sestdiena, 05.01.2013, 22:25 | Ziņa # 1844
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Человек звонит в квартиру в 3 часа ночи и спрашивает — здесь живет Эдита Пьеха? А ему в ответ — здесь живёт Идиты Нахуй.. :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Pirmdiena, 07.01.2013, 00:22 | Ziņa # 1845
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Vecis nopērk glaunajā zoodārzā 500$ vērtu pērtiķi. No bezdarbības vecis sāk mācīt pērtiķi runāt. Beigu beigās iemācīt pilnvērītigi runāt nesanāca, taču iemācīja vienu vienīgu vārdu - Protams. Pēc pāris mēnešiem pērtiķis tik šausmīgi izbesījis veci, ka viņš aizgājis uz tirgu pārdot to.
Pienāk jauneklis un prasa.
- Cik maksā pērtiķis?
- 1000$
- Kāpēc tik daudz?
- Pērtiķis runāt prot.
- Nu nedirs....
- Aizēj pats pajautā!
Jauneklis pieiet un jautā:
- Tu runāt proti?
- "Protams"
Jauneklis pārliecinājies, nopircis pērtiķi, atvedis mājās, apsēdinājis uz krēsla un jautā:
- Dzersi?
Pertiķis kā vienmēr:
- "Protams"
- Smēkēsi arī?
- "Protams"
- Ēst arī gribi?
- "Protams"
- Draudzeni ņemsi priekšā?
- "Protams"
Jauneklis pēc šādas atbildes šokā, aiznes atpakaļ uz tirgu pārdot. Pie jaunekļa pienāk dārgumu meklētājs un prasa:
- Cik maksā pērtiķis?
- 2000$
- Ko tik dārgi?
- Pērtiķis zin, kur atrodas dārgumi.
- Nu nedirs...
- Aizēj pats pajautā!
Pieiet pie pērtiķa un jautā:
- Tiešam zini, kur atrodas dārgumi?
- "Protams"
Šīs laimīgs, izmet 2000$, paķer pērtiķi un iekāp mašīnā, aizbrauc mājās, atver karti un iebakstot ar pirkstu jautā:
- ŠEIT?
- "Protams"
Dārgumi mednieks paņem lāpstu, pielāde džipu ar krājumiem, pārtiku un dodas uz tālājiem austrumiem, atbrauc uz to vietu un prasa...
- Rakt šeit?
- "Protams"
- Varbūt dziļāk?
- "Protams"
- Varbūt Tu mani mēģini ap*ist?
- "Protams"
- A varbūt Tev sadot pa spalvaino purnu?
- NE-VA-JAG!!! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv