[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, kapracis  
Vēžošanas lomi
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 19.08.2010, 15:57 | Ziņa # 46
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Biju pirmdienas vakarā vēžot. Lomā paturējām uz diviem 56gb. vezis
 
RaivisDatums: Otrdiena, 14.09.2010, 18:22 | Ziņa # 47
Koļega
Grupa: Savējie
Komentāri: 26
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Lielupē ar spiningu arī šo to var noķert chukle
Par laimi vēzis netraumējās un es to atlaidu :)
Pielikumi: 4172901.jpg (126.6 Kb)
 
eduksDatums: Otrdiena, 14.09.2010, 21:47 | Ziņa # 48
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Raivis)
Lielupē ar spiningu arī šo to var noķert chukle

Tas vairs nav nekas pārsteidzošs, ja runā par Lielupi, vēžu tur ir tik daudz savairojies, ka uz spini šamie patrāpās visai bieži :) ...
 
ZivinensDatums: Otrdiena, 14.09.2010, 23:59 | Ziņa # 49
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Es ar šodien pabiju signālvēžus pagūstīt,caurmērā tādi pasīki bija,kāds zin kad šie maina kažoku jo daļa no šiem izskatijās nemaukušies un daļa mīksti.Visādus citus biju kēris bet šitos pirmoreiz.
 
eduksDatums: Trešdiena, 15.09.2010, 14:57 | Ziņa # 50
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Zivinens)
Es ar šodien pabiju signālvēžus pagūstīt,caurmērā tādi pasīki bija,kāds zin kad šie maina kažoku jo daļa no šiem izskatijās nemaukušies un daļa mīksti.Visādus citus biju kēris bet šitos pirmoreiz.

Par šiem, ko nezinu, to nezinu :) ...
 
ZivinensDatums: Sestdiena, 18.09.2010, 13:21 | Ziņa # 51
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Signālvēži.

Pielikumi: 9964371.jpg (123.5 Kb) · 0634444.jpg (123.2 Kb)
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 19.09.2010, 15:27 | Ziņa # 52
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Skaisti! Tādus neesmu ķēris. A tas plankums pie spīlēm viņiem visiem ir? domaa
 
ZivinensDatums: Svētdiena, 19.09.2010, 16:33 | Ziņa # 53
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Lielākiem zilgans pleķis,mazākiem vairāk tā kā balts vezis
 
Kurmis30Datums: Pirmdiena, 28.02.2011, 16:20 | Ziņa # 54
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 6
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
vezis Beidzot ari mans lielakais sapnis piepildits par 2 dienam 220 vezu vezis1 :vezis1: alus dance

Pielikumi: 5289997.jpg (108.4 Kb) · 1188555.jpg (183.2 Kb) · 8023976.jpg (192.7 Kb) · 1947757.jpg (327.2 Kb)


Ziņojumu laboja Kurmis30 - Pirmdiena, 28.02.2011, 16:24
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 28.02.2011, 17:42 | Ziņa # 55
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Ehhh, sakaitināji ar savām bildēm!
Bet loms labs ja


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
eduksDatums: Otrdiena, 01.03.2011, 13:07 | Ziņa # 56
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (Kurmis30)
Beidzot ari mans lielakais sapnis piepildits par 2 dienam 220 vezu vezis1 vezis1 alus dance

Smuks loms, lai arī par pārs mēnešiem novēlots posts ;) :D ! Jebšu tu šajā nedēļas nogalē pabiji kautkur stipri ārpus LV robežām ;) :D !?...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
eduksDatums: Otrdiena, 01.03.2011, 13:33 | Ziņa # 57
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Skatos un priecājos, ka parādās jauni lapas lietotāji (vai labi piemirsti vecie), kas izliek apskatei foršas vēžošanas lomu bildes. Tas tiešām priecē! Tad man kā vienam no šīs sadaļas "Patroniem" :D rodas loģisks un neuzspiests jautājums, vai kāds no augstāk minētajiem autoriem negribētu arī sarakstīt kādu, kaut nelielu, rakstiņu par un ap vēžošanu!? Pēc maniem novērojumiem savu mūža pirmo vēžošanas sezonu pagājušo vasar aizvadīja vairāki lapas lietotāji un foruma biedri, bet rakstiņu (man ļoti patika) sarakstīja tikai viens ;) :D... Nebaidieties kautko rakstīt, ja Jums, piemēram, ir visai neliela pieredze vēžošanā, jo ticiet man, lasīt par kāda vēžošanas gaitu uzsākšanu, vēžošanas rīku pagatavošanu, pirmajām emocijām un sportisko azartu, ļoti bieži ir daudz interesantāk kā kādu ļoti profesionālu un priekš daudziem sarežģītu rakstu!...
Ja kāds vēlas kautko uzrakstīt, bet nav drošs, tad sākumā var uzrakstīt man uz e-pastu vezuklubs@parcopi.lv vai privāto pastu šeit pat forumā un kopā varēsim vērtēt, pielabot rakstu utt...
Pašam man pagaidām lielā mērā jau izsmēlies materiāls rakstiem, bet vēžu tēmas niša vēl ir ļoti plaša. Mums, piemēram lapā vēl ir maz info par signālvēžiem un to ķeršanu, nedaudz arī par šaurspīļu vēžiem, tāpat par vēžošanu āprus Latvijas būtu ļoti aizraujoši palasīt. Protams, der arī jebkuras citas tēmas rakstiem, ka tik būtu vēlme rakstīt!
Cerībā uz atsaucību, eduks!


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!

Ziņojumu laboja eduks - Ceturtdiena, 03.03.2011, 13:00
 
RatsuDatums: Trešdiena, 25.05.2011, 19:56 | Ziņa # 58
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 2
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Es gribu nopirkt lielāku daudzumu vēžus (Astacus astacus)?
 
dezzzerDatums: Pirmdiena, 06.06.2011, 20:16 | Ziņa # 59
Grupa: Vēžotāji
Komentāri: 39
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Esmu aizdomājies , kāpēc neviens nav publicējis signālvēžu loma bildi (smirk)


Ne asakas!
 
eduksDatums: Pirmdiena, 06.06.2011, 20:22 | Ziņa # 60
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Slikti meklē...
Un kas, tavuprāt, ir šis:
http://parcopi.lv/_fr/0/0634444.jpg
+ vēl palasi šo rakstu:
http://parcopi.lv/publ....1-0-309

Takšto tavi mājieni uz to, ka signālvēžu Latvijā esamība ir mīts, nav pamatoti :) ! ...
Lai gan es pats šos arī neesmu ķēris :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv