[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Foruma moderators: Bebrs, kreisais, Zivnieks  
Vasaras mormiška
parcopiDatums: Ceturtdiena, 05.11.2009, 19:53 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 8773218.jpg (9.7 Kb)
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 08.12.2009, 20:48 | Ziņa # 2
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nākamgad noteikti šito izmēģināsim ar bračku smile
 
kreisaisDatums: Otrdiena, 27.04.2010, 20:14 | Ziņa # 3
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Runā, ka ļoti rezultatīvs makšķerēšanas veids, bet neesmu izmēģinājis :)
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 09.06.2010, 12:44 | Ziņa # 4
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Ja kas, tad izmēģināju vienā nelielā ezeriņā šo metodi! Uzreiz pasaku, ka metode ļoti interesanta un rezultatīva. Es sānu sardziņu pieliku parastajam teleskopam, vienīgi noņēmu teleskopam augšējo posmu, lai nesalūzt. Un teleskopu vēlams vismaz 5m, labāk pat 6m. Un vislabāk ir brist pa ūdeni ar zābakbiksēm, jo no krasta ne visur var tikt klāt, bet brienot var piebrist vietās, kur no krasta netiek un tā arī zivis mazāk baida, nekā stāvot krastā. Metode īstenībā ļoti vienkārša un noteikti to papraktizēšu vēl. Izmantoju parastās ziemas mormiškas, galā liku mušu kāpurus, vai mazu slieku. Bridu gar krastu pa zālēm un kur redzēju brīvu lodziņu starp zālēm, kur ielaist mormišku, tur to arī darīju. Laidu arī uzreiz aiz zāļu malas vietās, kur varēja aizsniegt. Un gandrīz vienmēr, uzreiz pēc mormiškas nolaišanas un pāris kustībām ar makšķeri uz augšu un leju, sekoja cope. Pārsvarā gadījās ruduļi un raudas, bet gadījās arī daži pliči un pat divi breksēni. Lielu nebija, lielāko izvilku šādi 400gr ruduli. Bet interesanti ir tas, ka zivis ir jāmeklē un jāpiemāna - gandrīz kā ziemā. Vēl šī metode varētu patikt tiem, kam nepatīk iebarot, jo šai metodei iebarošana nav vajadzīga - tā ir tīrākā zivju meklēšana. Man viens paziņa Kurzemē šādi ķer ļoti skaistus brekšus un arī karūsas pa zālēm. Pieļauju domu, ka ja uzliek lielāku mormišku, vai kādu bļitkiņu, tad var šādi noķert arī līdaku un asarus. Vienīgais kātam jābūt pietiekami garam un stingram. Ja tas ir teleskops, tad vēlams noņemt augšējo posmu! Pagaidām gan tikko tikai sāku apgūt šo metodi, bet man ļoti patīk! Noteikti turpināšu to apgūt! ja zivs raada


Ziņojumu laboja kreisais - Trešdiena, 09.06.2010, 12:44
 
parcopiDatums: Piektdiena, 18.06.2010, 15:50 | Ziņa # 5
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Būs laikam beidzot jāizmēģina. Normālas laivas kāreiz man vairs nav, var paeksperimentēt.
Tie sānu sardziņi veikalos ir? domaa
Vienīgais man nav 5-6m teleskopa, nāksies mēģināt ar īsāku. Vai arī aizņemšos no senča garo teleskopu :)
 
kreisaisDatums: Sestdiena, 19.06.2010, 17:24 | Ziņa # 6
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Šur tur esmu veikalos manījis. Var jau pats izgatavot to sardziņu. Var pat no plastmasas pudeles izgriezt.
Pamēģini gan, iesaku! ;)
 
modrisabikisDatums: Ceturtdiena, 29.07.2010, 21:46 | Ziņa # 7
Grupa: Savējie
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Esmu redzējis ka no laivas ar ziemas makšķerēm velk asarus.
 
parcopiDatums: Piektdiena, 30.07.2010, 07:37 | Ziņa # 8
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14094
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (modrisabikis)
Esmu redzējis ka no laivas ar ziemas makšķerēm velk asarus.

Tā var ķert arī zandartus un brekšus, bet tā nav tā pati metode, kas šī. Šai ir garš kāts un galā sardziņš kā ziemas makšķerei, tikai uz sāniem. Pats pārvietojies pa ūdeni, vai pa krastu un meklē perspektīvas vietas, kur ielaist mormišku un ar garā kāta palīdzību arī spēlē ar to. :)
 
feeder77Datums: Sestdiena, 31.07.2010, 14:58 | Ziņa # 9
Bilžu mednieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 219
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Tieši tā,labu laiku atpakaļ Vaidavā ķēru foreles ar tādu metodi.Gribētos kādreiz aizlaist,nesanāk laika.
 
kreisaisDatums: Ceturtdiena, 16.12.2010, 15:59 | Ziņa # 10
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
Johnny_BravoDatums: Trešdiena, 20.04.2011, 10:54 | Ziņa # 11
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Par tādu metodi pat nezināju. Noskatījos arī dažus video krievu valodā par šo. Būs jāpamēģina! plaude


johnny bravo
 
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv