[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Humors » Humors un joki (Anekdotes un joki :))
Humors un joki
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 25.02.2015, 08:23 | Ziņa # 2236
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Oficiant, ko jūs man ieteiktu pie šī smalkā Premier Grand Cru Classe vīna?
- Mazāk dirsties. Es redzēju, ar ko jūs piebraucāt.

:)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Trešdiena, 25.02.2015, 23:36 | Ziņa # 2237
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bērziņam blakus psihiatriskajai slimnīcai saplīst automašīna... Kamēr apsargi maina riepas, viņš izkāpj paelpot svaigu gaisu un skatās uz slimnīcas logiem... Bet te viens psihs parāda viņam logā kulaku. Nu arī viņš parāda kulaku. Trakais viņam divus kulakus. Bērziņš pagroza pirkstu pie deniņiem un aiziet.
Aizbrauc, stāsta Straujumai- vot tāds muļķis tur psihenē bija- rāda man kulaku, es viņam arī, rāda man divus, es parādīju, ka viņš ir muļķis un aizbraucu.
Psihs stāsta savējiem- šodien redzēju Bērziņu, rādu viņam- "Turi Latviju!", viņš man- "Turu!", es viņam- "Turi abām rokām!", viņš- "Smadzenes trūkst"...


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 26.02.2015, 14:35 | Ziņa # 2238
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Juri, tu armijā esi dienējis?
- Neesmu. Mani nepaņēma...
- Kāpēc nepaņēma?
- Nevarēja atrast...

:)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Sestdiena, 28.02.2015, 08:51 | Ziņa # 2239
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
- Kāds alus veids jums vislabāk patīk?
- Atvērts!

:)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 05.03.2015, 18:10 | Ziņa # 2240
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Narkomāns izkrīt pa trešā stāva logu. Apkārt saskrien bariņš cilvēku un prasa:
-Kas notika?Narkomāns:
-Nezinu, pats tikko piekāpu.


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 17.03.2015, 11:47 | Ziņa # 2241
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kopš paliku nabadzīgs, man zvana tikai modinātājs....

:)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
AlbertsDatums: Trešdiena, 18.03.2015, 13:19 | Ziņa # 2242
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 492
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti
Notiek konkurss sieviešu žurnālam "Majsaimniece". Konkursā uzvar 10 gadīgais Jānītis. Sašutis vīrietis uzraksta vēstuli žurnālam: "Man ir 65 gadi, sievietes zinu jau no 12 gadiem, bet jūs balvu piešķīrāt kaut kādam sīkajam!?"

Žurnāls atbild: "Uz pirmo konkursa jautājumu "Kur sievietēm ir sprogaini mati?" Jānītis atbildēja pareizi - Centrālajā Āfrikā, bet ko Jūs atbildējāt un pat uzzīmējāt?!!!

Uz otro jautājumu "Kā sauc sievietes galveno orgānu?" Jānītis arī pareizi atbildēja - "Sieviešu vispasaules federācija". Bet ko Jūs atbildējāt un vēl uzzīmējat?!!!!!!!

Uz trešo jautājumu "Ko sievietes ar nepacietību gaida katru mēnesi?" Jānītis arī pareizi atbildēja, ka žurnālu "Mājsaimniece", bet ko jūs uzrakstījāt?!!!!! Paldies, ka vēl neuzzīmējāt!


Vienmēr uzklausi arī citu viedokli.
 
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 18.03.2015, 13:25 | Ziņa # 2243
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Šito netaisnību! Divdesmit divi spēlētāji, divi treneri, desmit rezerves spēlētāji, tiesnesis, divi līnijtiesneši, seši operatori, trīs televīzijas darbinieki, piecdesmit žurnālistu un astoņdesmit tūkstoši skatītāju, bet tas balodis ņem un uzkakā uz galvas tieši man! :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 23.03.2015, 17:00 | Ziņa # 2244
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Ja cilvēki spētu lasīt manas domas, es dabūtu pa purnu diezgan bieži :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
jutrixDatums: Trešdiena, 25.03.2015, 13:08 | Ziņa # 2245
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Uzdāvināju sievai svarus, viņa man dzimšanas dienā lineālu, nesapratu...
Pēc tam sapratu - lai nav zemmēra līdakas jāņem!!! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Ceturtdiena, 26.03.2015, 21:45 | Ziņa # 2246
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
-Tēt,kas ir poligāmija?
-Tas ir tad,kad cilvēkam ir kāda lieka sieva.
-Un monogāmija?
-Principā tas pats! :D


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 29.03.2015, 17:32 | Ziņa # 2247
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
– Kaimiņ, vai jūs nevarētu salabot elektrības kontaktu?
– Jums taču ir vīrs!
– Viņš nedrīkst! Viņu elektrība var nosist! :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 29.03.2015, 17:33 | Ziņa # 2248
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Nekad nestāviet māņticīgam cilvēkam aiz kreisā pleca! :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 29.03.2015, 17:33 | Ziņa # 2249
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vairākus gadus pētot ziemeļblāzmas fenomenu, britu zinātnieki beidzot nonākuši pie secinājuma – baigi smuki! :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Svētdiena, 29.03.2015, 17:35 | Ziņa # 2250
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
21.gadsimts. Ir draugiem.lv, facebook, skype, e-pasts, mobilie telefoni......bet nē viņam vajag divos naktī pie mana loga bļaut: "Dainīiii, alu dzersi?" :D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Humors » Humors un joki (Anekdotes un joki :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv