[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: kreisais, Koka_Klucis, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Humors » Humors un joki (Anekdotes un joki :))
Humors un joki
Koka_KlucisDatums: Trešdiena, 07.12.2016, 12:53 | Ziņa # 2311
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Tumsa. Mežs. Viņš un viņa jau manāmi iekarsuši un nodarbojas ar pieaugušo lietām. Pēc minūtēm 15 viņš pieceļas kājās un saka: ‘’Sasodīts, man šobrīd tik ļoti noderētu lukturītis!’’ Viņa atbild: ‘’Noderētu gan. Tu pēdējās 10 minūtes grauzi zāli.’’
:D


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 12.12.2016, 13:40 | Ziņa # 2312
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
-Tuk, tuk!
-Kas tur ir?
-Policija, atveriet!
-Pagaidiet, es... kakāju.
-Mēs to redzam, jo telefona būdiņa taču ir no stikla!


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 12.12.2016, 13:40 | Ziņa # 2313
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ienāk vīrs veikalā -D-d-d-dodiet s-s-s-s-s
-Sviestu?
-N-n-nē d-d-dodiet s-s-s-s-s
-Sinepes?
-N-n-nē s-s-stulbeni kefīru!


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Sestdiena, 17.12.2016, 14:36 | Ziņa # 2314
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Pielikumi: 7672681.png (55.8 Kb)


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 05.01.2017, 14:55 | Ziņa # 2315
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Kādā Dienvidamerikas pilsētiņas tiesas zālē prokurors izsauca liecinieci- vecu tantīti. Viņš uzsāka nopratināšanu:
— Cienītā kundze, jūs mani pazīstat?
— Protams, es jūs pazīstu. Es jūs pazinu vēl kā pavisam mazu puisēnu un, godīgi sakot, jūs man esat sagādājis lielu vilšanos.Jūs melojat, krāpjat savu sievu, manipulējat ar cilvēkiem un viņiem aiz muguras runājat par viņiem visādas cūcības Jūs domājat, ka esat varens cilvēks, bet jums nepietiek smadzeņu, lai saprastu, ka esat tikai sīks birokrāts. .
Prokururs bija šokēts. Nezinot, ko darīt tālāk, viņš norādīja uz telpas otru galu un pavaicāja: - Vai jūs pazīstat advokātu?
— Nu kā tad nezināšu. Protams, pazīstu. Es zinu viņu no pašas agrās bērnības.Viņš ir slinks, neiecietīgs un viņam ir smagas problēmas ar alkoholu. Viņš nevar izveidot normālas attiecības ne ar vienu un viņa advokāta birojs ir viens no sliktākajiem visā valstī. Nemaz nerunājot par to, ka arī viņš krāpj savu sievu- pie tam ar trīs dažādām sievietēm. Starp citu- viena no viņām ir jūsu sieva. Jā, protams, es viņu pazīstu.
Advokāts stāvēja ne dzīvs, ne miris.
Tiesnesis piesauca abus juristus pie sevis un klusi teica:
— Ja kāds no jums, idiotiem, sadomās viņai pavaicāt, vai viņa mani pazīst, es nosūtīšu jūs abus uz elektrisko krēslu!


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Otrdiena, 10.01.2017, 15:57 | Ziņa # 2316
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Jaunais izpletņlēcējs strauji tuvojas zemei. Pēkšņi skatās, pretī kāds lido. Izpletņlēcējs sauc:
- Klau, vecīt, nezini kā rezerves izpletni atvērt?
- Nezinu, es esmu sapieris...


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 11.01.2017, 09:43 | Ziņa # 2317
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
kreisaisDatums: Pirmdiena, 16.01.2017, 14:23 | Ziņa # 2318
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Pielikumi: 6609356.jpg (23.7 Kb)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
ZivnovsDatums: Piektdiena, 17.02.2017, 11:00 | Ziņa # 2319
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 147
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
 
parcopiDatums: Trešdiena, 22.02.2017, 17:02 | Ziņa # 2320
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 04.03.2017, 20:02 | Ziņa # 2321
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 2932848.jpg (39.0 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Koka_KlucisDatums: Piektdiena, 17.03.2017, 12:31 | Ziņa # 2322
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Sinoptiķi nekļūdās.
Viņi vienkārši bieži vien
sajauc laiku un vietu.


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 27.03.2017, 12:31 | Ziņa # 2323
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Vīrieši nespēj imitēt orgasmu, jo veselais saprāts neļauj saviebt tik dramatiski vājprātīgu viepli.


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 27.03.2017, 12:33 | Ziņa # 2324
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Romantika soļotāju ģimenē. Pēc treniņa.
- Varbūt aizejam kaut kur šovakar?
- Varam! Kur tu gribētu?
- Nu, piemēram, uz Liepāju?


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Koka_KlucisDatums: Pirmdiena, 27.03.2017, 12:36 | Ziņa # 2325
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Laba māte atdos baterijas bērna rotaļlietai pat no sava vibratora.


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Humors » Humors un joki (Anekdotes un joki :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv