[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Fotokonkurss "Nāk rudens izgleznot Latviju" (Fotokonkurss "Nāk rudens izgleznot Latviju")
Fotokonkurss "Nāk rudens izgleznot Latviju"
kapracisDatums: Pirmdiena, 03.11.2014, 12:27 | Ziņa # 31
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Bebrs, superīga bilde!
agrāk jau Tu liki ne tikai copes bildes, bet visvisādas un visiem bij liels prieks tās vērot!
bildē izskatās, ka mamma ir mirusi un vīrs skumst:))
 
kapracisDatums: Pirmdiena, 03.11.2014, 12:40 | Ziņa # 32
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1233
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
vienkāršais, šis nav tas portāls, kur prasība ir -augstas kvalitātes fočenes! protams ir prieks, kad Bebrs vai Marti un pa retam vēl kāds iemet kādas kvalitatīvas fočenes, kur pamielot acis, bet pārsvarā veči iemet fočenes no prastiem telefoniem par copes atskaiti vai kādu foršu dabasskatu, bez nekādām pretenzijām un augsto mākslu un tas mums te ir visnotaļ pieņemams un atbalstāms!
ja Tev ir kādas pretenzijas, tad labāk tās paturi pie sevis!
un kā jau te minēja je6ka, tad mēs te neesam pieraduši gānīties kā CL.
lūdzu, to ņemt vērā un ievērot!
 
BebrsDatums: Pirmdiena, 03.11.2014, 14:20 | Ziņa # 33
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote kapracis ()
bildē izskatās, ka mamma ir mirusi un vīrs skumst:))

Ta tieši šajā monentā kad lašu mamma, ap 6 kg noliekas sāniski, kā sacīt, met spoguli, viņa nērš ikrus


Nav bildes- nav zives :D
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 03.11.2014, 18:25 | Ziņa # 34
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote Bebrs ()
Ta tieši šajā monentā kad lašu mamma, ap 6 kg noliekas sāniski, kā sacīt, met spoguli, viņa nērš ikrus

Noteikti dabā iespaidīgi izskatās. ja Kaut ko no tā esmu TV manījis, vai nu nacionālajā ģeogrāfijā, vai diskaverijā.
 
J0nisDatums: Pirmdiena, 03.11.2014, 21:16 | Ziņa # 35
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Nu jā vienkāršais,visu jau pateica Je6ka ar kapraci ja Un Bebr tev ar galīgi tukša bilde ,es tur neko nesaskatu kā tikai divas zivis Labi pajokojām pietiek :) Tā kā rezultātu vel nav un ja nav par vēlu es balsoju

1.Eidis
2.Boroda
3.Anatolijs


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Otrdiena, 04.11.2014, 16:43 | Ziņa # 36
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Oficiālie konkursa balsošanas rezultāti:
Eidis 3+2+3+3+3+2+3=19p
Dadziic 2+2+1+3=8p
Aigars 1+1+1=3p
Boroda 3+3+2+2+2=12p
Anatolijs 1+1+1=3p

Konkursa uzvarētājs ir Eidis! cempion
Apsveicam uzvarētāju! sumina

Pēc nolikuma otrai un trešai vietai pienākās diplomi, bet sakarā ar mazo konkursa dalībnieku tādi netiks iespiesti! :) Paldies visiem, kas tomēr piedalījās un kas balsoja! hello

Par balvas saņemšanu ar uzvarētāju vienosimies privāti! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
eidisDatums: Trešdiena, 12.11.2014, 17:43 | Ziņa # 37
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 105
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Paldies par balsīm. :)


Tight lines!
 
BorodaDatums: Trešdiena, 12.11.2014, 18:52 | Ziņa # 38
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Eidi, kāda Tev fototehnika? Nu tā intereses pēc. Šo to saprotu, šo to nē.
 
eidisDatums: Trešdiena, 12.11.2014, 21:46 | Ziņa # 39
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 105
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Mana fototehnika ir Iphone 5s. Kvalitāte ir mazliet sabojāta, jo nāk caur facebooku. Agrāk līdzi nēsāju vienu no lētākajām spogulenēm canon 1000D, bet tagad roka neceļas staipīt līdz vēl spoguleni, jo bieži sanāk apkrauties līdz ausīm, ja vēl uz balto zivi iet. :)


Tight lines!
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 13.11.2014, 19:39 | Ziņa # 40
Vīrs ar pieredzi
Grupa: Savējie
Komentāri: 1749
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote eidis ()
Mana fototehnika ir Iphone 5s. Kvalitāte ir mazliet sabojāta, jo nāk caur facebooku. Agrāk līdzi nēsāju vienu no lētākajām spogulenēm canon 1000D, bet tagad roka neceļas staipīt līdz vēl spoguleni, jo bieži sanāk apkrauties līdz ausīm, ja vēl uz balto zivi iet. :)

Forši sanācis, laikam man tomēr būs jāpāriet uz jauno telefonu... :D Vislaik gribēju sakrāt kapeikas spogulenei, bet kaut kā iztērējās šogad pa mačiem braucot (pārsvarā fīderēšanā). A telefons man vecais, esmu laikam iesīkstējis... :D
 
eidisDatums: Piektdiena, 14.11.2014, 11:42 | Ziņa # 41
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 105
Reputācija: 5
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Kameras telefoniem tagad tiešām ir labas. Pats brīnos par bildēm, kas sanāk. :D


Tight lines!
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Fotokonkurss "Nāk rudens izgleznot Latviju" (Fotokonkurss "Nāk rudens izgleznot Latviju")
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv