[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » "Zalīvē ziemas gaumē ar ledu" (Jauns konkurss ""Zalīvē ziemas gaumē ar ledu")
"Zalīvē ziemas gaumē ar ledu"
parcopiDatums: Sestdiena, 19.01.2013, 20:19 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 3360271.png (147.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 19.01.2013, 20:19 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
No 20.janvāra startē jauns konkurss "Zalīvē ziemas gaumē ar ledu"

Konkursa nolikums.

Konkursā drīkst piedalīties jebkurš šajā vietnē reģistrēts lietotājs.
Konkursa uzdevums sastāv no divām daļām:
1. Dalībniekam jānoķer zandarts, līdaka, vai vēdzele, zivs jānomēra un jānosver, pēc tam jāieliek šajā tēmā bildes. Pieteikt var tikai zandartus, līdakas un vēdzeles.
2. Dalībniekam jāuzraksta apraksts kā zivs noķerta, vai klāt jāpieliek copes atskaite.
Konkursā piedalās tikai tie dalībnieki, kas izpildījuši abus konkursa noteikumus!
Katrs konkursa dalībnieks drīkst pieteikt 3 trofejas.
Konkurss sākās 20.janvārī un noslēgsies 28. februārī plkst 23:59
Pirmās vietas ieguvējs nopelnīs dāvanu karti no makšķernieku veikala 5ls vērtībā.

Ne asakas visiem un veiksmi konkursā! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Svētdiena, 20.01.2013, 00:02 | Ziņa # 3
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Nu, kurš nākamsvētdien grib doties ar karogiem pacopēt? :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
kreisaisDatums: Svētdiena, 20.01.2013, 12:29 | Ziņa # 4
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Vēdzeļu copei tieši drīz sāksies pateicīgs laiks :)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
eduksDatums: Pirmdiena, 21.01.2013, 11:07 | Ziņa # 5
Vēžu cienītājs-makšķernieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1377
Reputācija: 15
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Quote (martins_)
Nu, kurš nākamsvētdien grib doties ar karogiem pacopēt? :)

Prasās biku siltāks laiks priekš "flažokiem" :) ...


Visgaršīgākā zivs ir tā, kas ir uz galda!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 21.01.2013, 11:18 | Ziņa # 6
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Zivnieks gan jau grib :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
MārisDatums: Pirmdiena, 11.02.2013, 18:35 | Ziņa # 7
Grupa: Moderatori
Komentāri: 313
Reputācija: 3
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Pieteikums konkursam.

Bijām ar draugu vakar, 10/02, uz kādu lielā izmēra Vidzemes ezeru. Noķērām katrs pa dažām ēsmas zivīm (pliči, ķīši, raudas) safilējām un bijām gatavi vēdzeļu copei. Domājām, ka cope varētu sākties ap 19.00-19.30, vismaz tā notika pirms nedēļas. Šoreiz arī bijām vienīgie makšķernieki, kas protams priecēja. Nepatīkamākas likās ziņas, ka vēdzeles šo vietu esot pametušas, tam gan es neticēju. Lai nu kā, ap 18.00 laidām iekšā bļitkas... Draugs vēl tikai mērīja dziļumu, kad viņam jau pirmā vēdzele bija galā- smuka, ap gramiem 700-800, un pēctam uzreiz otra tāda pati, tad kurkulis, un tad atkal lielāka. Man tikmēr turpat blakām nekā, ak nē, kas tad tas? Kaut kas, tuk-tuk, uzsit pa bļitku, es nogaidīju un pie trešā uzsitiena situ pretī. Jā, ir! Vēdzele smagi pumpē, bet neatvairāmi nāk augšā uz ledus. Ir man arī pirmā. Kā vēlāk izrādījās- 640 g un 43 cm. Uzreiz pēctam paņem kaut kas smags, ko nedabūju iekšā āliņģī, kādu minūti tik patrēju un tad šī atkabinājās. Draugam kaut kas aiziet ar visu bļitku. Un tad sākās... necope. Vismaz man. Draugam ik pa laikam iznāk pa divām, pa trim. Man nekā. Izmēģinājos visādi, aprīkojums mums gandrīz identisks, viņam ņem, bet man ne piesitiena. Tad pieņēmu radikālu lēmumu un aizgāju projām no zivīgās vietas kādus 50 metrus, ielaižu bļitku, uzsitu pāris reizes pa grunti un ir galā! Viena, otra, trešā, diemžēl izmērs 30 cm +/- 5. Ceturtā zivs izrāda jau labu pretestību, biju gatavs arī grūst roku līdz elkonim āliņģī, kā to darīja draugs, bet tas nebija vajadzīgs- pēc nelielas stīvēšanās sniegā pie āliņģa lokās jau smuka vēdzele (900 g, 49 cm) Pēc tam atkal sīkie. 21.00 copi beidzām, draugam jau skaits sajucis, noķēris viņš bija padsmit gabalas, paturējis trīs, un atlaidis vairākas smukas zivis. Man divas paturētas, kopā noķēru 9 gab.



Pielikumi: 2408942.jpg (61.1 Kb) · 1918465.jpg (58.1 Kb)


I don't care who your father is... don't walk on the water while i'm fishing!!!
 
je6kaDatums: Pirmdiena, 11.02.2013, 18:49 | Ziņa # 8
Savējais
Grupa: Savējie
Komentāri: 1170
Reputācija: 38
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Wow, Māri, pa skaisto un pa visam nopietns pieteikums uz konkursu!!! ja


Ja dzīvo pēc principiem, tad principā sūdos!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 12.02.2013, 11:34 | Ziņa # 9
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Super! ja
Man tā arī nesanāca šogad no ledus uz vēdzelēm pasēdēt. Vēl jau gan it kā laiks ir un varēs pamēģināt :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 12.02.2013, 15:13 | Ziņa # 10
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Māris ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Otrdiena, 12.02.2013, 20:03 | Ziņa # 11
Grupa: Dzēstās
Forši, ziemā vēdzeles no ļedus. Ja zin vietu, kur šīs tagad to čiki-briki taisa, tad jau tukšā nepaliks. :)
 
RaichaDatums: Otrdiena, 12.02.2013, 21:54 | Ziņa # 12
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Māris, ja
 
Baltais62Datums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 00:19 | Ziņa # 13
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 89
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
7.februārī copēju Burtniekā. Līdz pl.10 pilnīgi nekas .Tad uz bļitku paņem 41cm zandartiņš,apmēram pēc 20 min. smuka cope,bet pie ālinģa noāķējas dusma Tad ap pusvieniem izdodas vienu skaistu(51cm) zandartu izvilkt ja
Līdz pl.3 centīgi raustu bļitku,bet nau,un tad izšauj karodziņš,piecērtu un uzreiz skaidrs taada
Saurbju 2 ālinģus kopā un pēc apmēram 15 min.uz ledus 109cm gara un 11,08kg līdaka prieks
Pielikumi: 3405705.jpg (83.1 Kb)
 
RaichaDatums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 00:35 | Ziņa # 14
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 4
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Baltais62, ja nopietns pieteikums
 
copmanis78Datums: Ceturtdiena, 14.02.2013, 00:35 | Ziņa # 15
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Baltais62, jā tas tik ir kukainīts. ja prieks
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » "Zalīvē ziemas gaumē ar ledu" (Jauns konkurss ""Zalīvē ziemas gaumē ar ledu")
  • Lappuse 1 no 2
  • 1
  • 2
  • »
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv