[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Vasaras nogales loms 2012 (Jauns konkurss "Vasaras nogales loms 2012")
Vasaras nogales loms 2012
parcopiDatums: Sestdiena, 15.09.2012, 12:36 | Ziņa # 76
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Konkurss beidzies, sākusies balsošana! raksta


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Sestdiena, 22.09.2012, 21:23 | Ziņa # 77
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu ko, nedēļa pagājusi, balsošana beigusies, un manuprāt pēc balsojuma, kurš bija gana saspringts, uzvarējis ir Zivnieks! cempion
Bet pagaidīsim vēl žūrijas komisijas galvas lēmumu alus
Ja viņš piekrīt, tad par uzvarētāju tiks atzīts Zivnieks, kurš saņems savā īpašumā dāvanu karti 10ls vērtībā no sezona.lv hello


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 13:16 | Ziņa # 78
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Skatos, ka žūrijas komisijas priekšsēdētājam iebildumu nav, tāpēc ar šo paziņoju, ka konkursa "Vasaras nogales loms 2012" uzvarētājs ir Zivnieks! cempion
Zivniekam tiek galvenā balva - dāvanu karte 10ls vērtībā no sezona.lv ja

P.S. Tuvākajās dienās startēs jauns konkurss :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 13:30 | Ziņa # 79
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
hello
mļins...tagad būs jāsāk domāt par solījuma pildīšanu svilpo


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 14:05 | Ziņa # 80
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
mļins...tagad būs jāsāk domāt par solījuma pildīšanu

Aha, gaidam rakstu! prieks


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BebrsDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 17:57 | Ziņa # 81
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1412
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zivniek , man rīkle kalst :D


Nav bildes- nav zives :D
 
BorodaDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 18:08 | Ziņa # 82
Grupa: Dzēstās
Apsveicieni, Zivniek! Arī visiem lomu uzrādītājiem un aprakstu autoriem urrā! plaude hello
 
spulgitsDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 18:19 | Ziņa # 83
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zivniek! shampis


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
J0nisDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 19:31 | Ziņa # 84
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Skatos, ka žūrijas komisijas priekšsēdētājam iebildumu nav

Naf,naf, tikko tik izlasīju biju palaidis garām šo ierakstu svilpo Apsveicu Zivniek ja


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
ljubitexDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 19:34 | Ziņa # 85
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Zivniek,APSVEICU!!!!


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
martiDatums: Otrdiena, 25.09.2012, 21:21 | Ziņa # 86
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
alus alus alus


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 26.09.2012, 13:58 | Ziņa # 87
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Zivnieks, gaidām tad to rakstu par vasaras copi :)


Za ribalku!
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Vasaras nogales loms 2012 (Jauns konkurss "Vasaras nogales loms 2012")
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv