[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Parcopi.lv talants" (Konkurss "Parcopi.lv talants")
Konkurss "Parcopi.lv talants"
ljubitexDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 10:11 | Ziņa # 31
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
plaude plaude plaude


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
sheriffDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 10:16 | Ziņa # 32
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Forshi Anatolij, nu konkreeti iz dziives:)
Izraadaas veel esi arii dzejnieks!!!! prieks
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 11:21 | Ziņa # 33
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
He, nu jau visiem godalgotās vietas vairs nesanāk. Kādam nāksies palikt ārpus trijnieka :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
sheriffDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 11:38 | Ziņa # 34
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Aigar, mums vajadzeeja to bildi kur mees trijataa vienu rengi nokjeeraam:)))
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 11:44 | Ziņa # 35
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (sheriff)
Aigar, mums vajadzeeja to bildi kur mees trijataa vienu rengi nokjeeraam:

Jā, tad bija toč talants :D
Bet diez vai man uz kompja tā bilde ir palikusi :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
sheriffDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 11:52 | Ziņa # 36
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Es toch nefohjeju, mozh sandim ir, kaut izliki taksh i te i pp2
 
BriedisDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 11:54 | Ziņa # 37
Svētdienas makšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 313
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Kluba Vadiba
Anatolijs - super! ja


Ne spīles un, ne asakas!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 11:56 | Ziņa # 38
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (sheriff)
Es toch nefohjeju, mozh sandim ir, kaut izliki taksh i te i pp2

Pameklēšu lapā un pp2 lapā, jo uz datora man toč vairs nav...


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 11:56 | Ziņa # 39
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es piesaku savu otru talantu :D
es māku izvilkt sagramotu asari ārā no zandarta puncīša, neizvelkot pašu zandartu :D

Pielikumi: 5411859.jpg (105.0 Kb)


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 11:58 | Ziņa # 40
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
O pankūka!
Man tā toč nav gadījies :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivnieksDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 12:00 | Ziņa # 41
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
bet šitas bija labs - uz bumbiņas galā raudiņa, seko cope...nogaidu, piecērtu..IR!!! pļac...vairs nav...izvelku ārā šitādu dupletu - skaidrs ir tas, ka zanderis bija raudiņu jau norijis, bet āķa smaile iecirtās, nevis zanderī, bet iepriekšējā maltītē, un čpokts zandarts paliek bez maltītes..nes ko šis nodomāja :D


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 12:01 | Ziņa # 42
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Sheriff - atradu bildi, kur divi āķi reņģei lūpā, bet Intruder savu jau bija izvilcis laikam. A reāli tai renģei bija trīs dažādu makšķeru āķi mutē :D


Piesaku kopēju manu, Sheriffa un Intruder talantu :D Kā trijiem noķert vienu un to pašu zivi vienlaicīgi :D Bildē gan diemžēl palikuši tikai divi āķi, bet cerams tauta noticēs triju vīru vārdiem :D
Pielikumi: 3538786.jpg (28.9 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 12:02 | Ziņa # 43
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
bet šitas bija labs - uz bumbiņas galā raudiņa, seko cope...nogaidu, piecērtu..IR!!! pļac...vairs nav...izvelku ārā šitādu dupletu - skaidrs ir tas, ka zanderis bija raudiņu jau norijis, bet āķa smaile iecirtās, nevis zanderī, bet iepriekšējā maltītē, un čpokts zandarts paliek bez maltītes..nes ko šis nodomāja

Nabagam aplaupīji jau noēsto. Zandarts droši vien šokā - gribēja vēl uzkost un te paliek vispār tukšu vēderu :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ZivinensDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 12:20 | Ziņa # 44
Rūdīts copmanis
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1073
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Anatolijs uzcepis pantiņus ne pa jokam :D plaude
 
sheriffDatums: Pirmdiena, 29.08.2011, 15:01 | Ziņa # 45
Spānis
Grupa: Savējie
Komentāri: 359
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Piesaku kopēju manu, Sheriffa un Intruder talantu :D Kā trijiem noķert vienu un to pašu zivi vienlaicīgi :D Bildē gan diemžēl palikuši tikai divi āķi, bet cerams tauta noticēs triju vīru vārdiem :D

NU NEBIJA JAU LAIKA NE VIENAM FOCHET, VEEL JAU VIS SAPINKEREEJAAS:)
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Parcopi.lv talants" (Konkurss "Parcopi.lv talants")
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv