[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Foruma moderators: eduks, Zivinens, marti, Bebrs  
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Jūnija līnis" (Konkurss "Jūnija līnis")
Konkurss "Jūnija līnis"
parcopiDatums: Otrdiena, 31.05.2011, 21:14 | Ziņa # 1
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pielikumi: 6502779.png (281.4 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
parcopiDatums: Otrdiena, 31.05.2011, 21:15 | Ziņa # 2
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
No 1.jūnija startē trešais konkurss no trīs konkursu cikla un tas ir - "Jūnija līnis"

Konkursa nolikums.

Konkursā drīkst piedalīties jebkurš šajā vietnē reģistrēts lietotājs.
Konkursa uzdevums ir jūnija mēnesī noķert līni un ielikt šajā tēmā tā fotogrāfiju.
Katrs konkursa dalībnieks drīkst iesniegt trīs līņu fotogrāfijas.
Trīs makšķernieki, kuri būs noķēruši vislielākos līņus, tiks pie balvām!
Konkurss startē 1.jūnijā un pēdējais loma iesniegšanas termiņš ir 2011.gads 30.jūnijs 23:59

Ne asakas visiem un veiksmi konkursā! ;)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Trešdiena, 01.06.2011, 14:06 | Ziņa # 3
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Ui, šitam konkursam gan mans uzgrizīs muguru zivs , nu ja vienīgi sanāks kādu šito glumo puiku aizcemmerēt, kas gan līdz šim ne reizi nav gadījies dance dance
turpināšu savu vēl nenoķerto īsto maija līdaku kacināt prieks


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 17:50 | Ziņa # 4
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Martins - a vot, ja neesi nekad ķēris, tad pamēģini - iesācējiem veicās! ;)
Ja vakarā nav ko darīt, aizej līdz ūdeņiem. Neko jau tur daudz nevajag. Vajag netālu ūdenstilpni, kur dzīvo līņi, pludiņmakšķeri, dažas palielas sliekas, un kaut vai rupjmaizi ar ko iebarot. Un viss - varbūt tieši Tu noķersi lielāko līni! ja

P.S. ja vēl uz āķa piekabina kādu mušukāpuru un barībai izmanto ko labāku, tad iespēja tikt pie līņa palielinās :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Trešdiena, 01.06.2011, 19:01 | Ziņa # 5
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
eeee...mmmm... nu man pīderis un bolonēze stāv stūrī. nu jau trešā sezona būs, kā cenšos šiem rīkiem vispār nepieskarties :) tikai un vienīgi špinis. nestāv vairs uz citiem copes veidiem. turpināšu vien savu pirmo džerka sezonu, a periodiskiem izskrējieniem kauluģīmjos. :) līņus pavērošu bildītēs :) alus


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
GirtensDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 19:48 | Ziņa # 6
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es pacentīšos noķert kādu lielu līni, bet kā tieši tiks noteikts lielākais Līnis.. ??
 
kreisaisDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 21:57 | Ziņa # 7
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Ja gadīsies kāds glumais, tad mēģināšu pieteikt! svilpo


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
parcopiDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 22:28 | Ziņa # 8
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (martins_)
nu jau trešā sezona būs, kā cenšos šiem rīkiem vispār nepieskarties... tikai un vienīgi špinis.

Es gan tā nevaru! Man visi copes veidi patīk, nevarētu pāriet tikai uz kaut ko vienu! Katrā ir kaut kas feins ;)

Quote (Girtens)
Es pacentīšos noķert kādu lielu līni, bet kā tieši tiks noteikts lielākais Līnis.. ??

Sākumā noķer, tad jau manīs :D
Domāju, ka vizuāli varēs noteikt lielāko. Ideālā variantā jau būtu bilde ar mērlentu un uz svariem, bet tā jau parasti nav :D Kaut ko salīdzinājumam gan derētu bildē, lai nerastos pārpratumi :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martins_Datums: Trešdiena, 01.06.2011, 23:03 | Ziņa # 9
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote (parcopi)
Man visi copes veidi patīk, nevarētu pāriet tikai uz kaut ko vienu!

ļehko :) man tas zivs apmānīšanas un izprovocēšanas process ņēma pār visu pārējo virsroku.

Quote (Girtens)
bet kā tieši tiks noteikts lielākais Līnis.. ??

Quote (parcopi)
Kaut ko salīdzinājumam gan derētu bildē, lai nerastos pārpratumi

atceraties kā Cilvēkbērnā mērījās? ar līņiem tāpat, galvenais to līni neizstiept :)


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 01.06.2011, 23:20 | Ziņa # 10
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (martins_)
man tas zivs apmānīšanas un izprovocēšanas process ņēma pār visu pārējo virsroku.

Zivs jau jāpiemāna arī citos copes veidos, bet nu cik makšķernieku, tik viedokļu! Citi vispār tikai konkrētas sugas zivis ķer. Man patīk viss process no A-Z jebkurā copes veidā :)
P.S. Neesmu mēģinājis mušot, domāju, ka arī ļoti azartisks copes veids, bet man pagaidām pietiek ar citiem copes viediem. Visu tāpat nevar paspēt :D
Quote (martins_)
atceraties kā Cilvēkbērnā mērījās? ar līņiem tāpat, galvenais to līni neizstiept

ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
HuseensDatums: Ceturtdiena, 02.06.2011, 00:24 | Ziņa # 11
Grupa: Savējie
Komentāri: 127
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Kluba Vadiba
Nezinu vai sanāks kautko pieteikt, jo īsti līņu vietu tuvumā laikam nav, kautgan nezinu, kas ar Daugavu darās. Itkā vecmamma savā mazajā dīķī pirms daudziem gadiem bija salaidusi līņus, bet liekas, ka neviena tur vairs nav. :D
 
agris4245Datums: Ceturtdiena, 02.06.2011, 12:35 | Ziņa # 12
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Es arī piedalos...šitas process piesaista. cerams, ka arī rezultāts neizpaliks taada


99 problēmas no 100 parasti atrisinās pašas no sevis
 
agris4245Datums: Otrdiena, 07.06.2011, 10:16 | Ziņa # 13
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 10
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
mūsu pusē vēl neķeras tie līņi...
kā kolēģiem veicas?


99 problēmas no 100 parasti atrisinās pašas no sevis
 
parcopiDatums: Otrdiena, 07.06.2011, 12:07 | Ziņa # 14
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vēl neesmu bijis, bet mēness jau vēl tikko sācies - noteikti uz līņiem pasēdēšu! ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Johnny_BravoDatums: Otrdiena, 07.06.2011, 13:56 | Ziņa # 15
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 316
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti
Kādu vakaru pamēģināšu Lielupē vai Buļļupē kādu dabūt :)


johnny bravo
 
Parcopi.lv Forums » Vaļas brīdim » Konkursi » Konkurss "Jūnija līnis" (Konkurss "Jūnija līnis")
  • Lappuse 1 no 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • »
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv