[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Pļāpātava
J0nisDatums: Pirmdiena, 07.03.2011, 21:58 | Ziņa # 106
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
alus Tā turpināt !!!


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 17.03.2011, 20:52 | Ziņa # 107
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakara plāns! alus
Pielikumi: 4380757.jpg (43.1 Kb)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
TukliitisDatums: Ceturtdiena, 17.03.2011, 23:46 | Ziņa # 108
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Quote (parcopi)
Vakara plāns! alus

tas plāns ir nodegustēt kurš ir labāks un tad ieteikt citiem kurš labs kurš slikts? :D



Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
kreisaisDatums: Piektdiena, 18.03.2011, 00:05 | Ziņa # 109
Videomāns
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1197
Reputācija: 7
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba Kluba Vadiba
Labs vakara plāns ;)


Nav neatrisināmu problēmu, ir nepatīkami risinājumi ...
 
copmanis78Datums: Piektdiena, 18.03.2011, 00:43 | Ziņa # 110
Copmanis-ziņnesis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2573
Reputācija: 13
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
alus ja
 
dexters21Datums: Sestdiena, 19.03.2011, 10:53 | Ziņa # 111
Karpu copes speciālists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 61
Reputācija: 0
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti
Viennozīmīgi užava,tad tērvete ,un bauskas.
Bet plāns labs alus Priekā čaļi alus Lielām spurainajam
 
J0nisDatums: Sestdiena, 19.03.2011, 19:40 | Ziņa # 112
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Bauska,Užavas un tad Tērvete un vispār es alu vairs nedzeru :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
Koka_KlucisDatums: Ceturtdiena, 24.03.2011, 12:37 | Ziņa # 113
PP2 VIP
Grupa: Moderatori
Komentāri: 1569
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba


Tava kultūra ir tas, ko tu dari, kad Tevi neviens neredz ...
 
J0nisDatums: Piektdiena, 25.03.2011, 09:36 | Ziņa # 114
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Zileņu kvass

Sastāvdaļas:

Ūdens - 10L
Zilenes - 2kg
Medus - 2glāzes
Raugs - 30gr

Pagatavošana:

Ogas notur 12 stundas, nomazgā un saspaida. Pārlej ūdeni, uzvāra, atdzesē un nolej sietā. Pievieno medu un raugu. Atstāj rūgt siltā vietā uz 12 stundām.

Anatolij ,te jau sanāk kārtīgs brāgas spainis :D



Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Svētdiena, 27.03.2011, 10:50 | Ziņa # 115
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šorīt minos mierīgi no darba un mani uz Pulkveža Brieža ielas apturēja ceļu policija :D Bija jāiepūš trubiņā, laikam baigi aizdomīgais no rīta izskatījos
Otro reizi mūžā mani uz riteņa aptur. Laikam jāsāk pierast :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Svētdiena, 27.03.2011, 11:30 | Ziņa # 116
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Labi ka Tu nestrādā spirta rūpnīcā ja Tad gan mājās nokļūšana varētu izraisīt problēmas :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
TukliitisDatums: Svētdiena, 27.03.2011, 11:51 | Ziņa # 117
Galdnieks
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 241
Reputācija: 6
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
hmmm, es 5us gadus braucu ar veļuku gan gonkās gan treniņos, bet mani neapstādina, pat ātrumu esmu dažviet pārsniedzis :D


Galdnieks/ antīko mēbeļu restaurators
Pirms metat ārā kādu antīku mēbeli paziņojat par to man! :)
Varu arī restaurēt kādu mēbeli! :)
 
parcopiDatums: Svētdiena, 27.03.2011, 15:02 | Ziņa # 118
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
J0ni - traks vai? Mani un spirta rūpnīcā :D

Tukliitis - a viņiem tagad šad tad reidi notiekās, ka tur visus, kas pa ceļu pārvietojās. Da kaut vai ar skeitu nirga
Es ar vienreiz gadā sacensībās piedalos
Bet vispār, patīk braukt ar velo un uzskatu, ka pa pilsētu viens no labākajiem pārvietošanās līdzekļiem! ja



Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Svētdiena, 27.03.2011, 17:42 | Ziņa # 119
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Tukliitis)
mmm, es 5us gadus braucu ar veļuku gan gonkās gan treniņos, bet mani neapstādina, pat ātrumu esmu dažviet pārsniedzis :D

Tas tāpēc ka viņi Tevi nevarēs noķert :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Sestdiena, 09.04.2011, 22:35 | Ziņa # 120
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Šodien uztinu makšķerēm jaunas auklas, tātad tuvākajās dienās jāatklāj sezona! prieks


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Pļāpātava (Vieta, kur tāpat papļāpāt par makšķerēšanas lietām :))
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv