[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Balsojums par 9.parcopi.lv salidojuma datumiem! (Kuros datumos salidojam septembrī?)
Balsojums par 9.parcopi.lv salidojuma datumiem!
Kuros datumos organizējam 9.parcopi.lv salidojumu?
1. 30.augusts - 1.septembris [ 8 ] [72.73%]
2. 13.-15.septembrī [ 3 ] [27.27%]
Kopā atbilžu: 11
parcopiDatums: Otrdiena, 13.08.2013, 13:04 | Ziņa # 31
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nu tā. Datumi tā kā skaidri, vajadzētu "opreģeļitca" ar vietu.
Ir principā četri varianti, un vienu no viņiem vajadzētu nedēļas laikā izvēlēties.
- Sen ieteiktā un visu laiku atliktā Diendvidsusēja
- Daugava virs 100km no Rīgas(Stauts vietas zin :D )
- Atkal Lielupe(kaut kur rajonāap klosteri)
- Sasmakas ezers(sanāk kādi 140km)

Kādas domas? doma


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 13.08.2013, 17:33 | Ziņa # 32
Grupa: Dzēstās
Man, jo tuvāk, jo labāk (lētāk) - atkal Lielupe. :) Gribētos ar fīderīti pasēdēt. :)
Protams, ja vieta atrastos kādā pūslī, tad jau uz dzīvo vajadzētu mēģināt...
 
jutrixDatums: Otrdiena, 13.08.2013, 21:42 | Ziņa # 33
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Es piedāvāju Sāruma ezeru, Limbažu rajonā. Ir kempings, 3ls no cilvēka par diennakti. Ir liels galds ar nojumi, elektrība, ja ir vēlēšanās var noīrēt mājiņu. Laivu īre 10 ls diennaktī. Var arī atrast savu vietu ārpus kempinga. Zivis ezerā ir! :)


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
jutrixDatums: Otrdiena, 13.08.2013, 21:50 | Ziņa # 34
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
P.S. Vēži arī ir vezis


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
BorodaDatums: Otrdiena, 13.08.2013, 22:04 | Ziņa # 35
Grupa: Dzēstās
Quote (jutrix)
Laivu īre 10 ls diennaktī.

nene
 
parcopiDatums: Otrdiena, 13.08.2013, 22:11 | Ziņa # 36
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Runājot par Daugavu, man te darba kolēģis ieteica labu vietu un parādīja kartē un pastāstīja kā piebraukt. Apmēram 100km no Rīgas, Klintaine. raksta
Es pats laikam laikam šoreiz piekrītu Borodam, Lielupe vistuvākais variants, kas nav mazsvarīgi un arī tiem, kas no krasta copē, ir labas vietas. Bet pagaidām vēl tas nav galīgais variants, turpinam uzklausīt viedokļus hello
Quote (jutrix)
P.S. Vēži arī ir

Lielupē arī! alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Trešdiena, 14.08.2013, 18:33 | Ziņa # 37
Grupa: Dzēstās
Lielupē ir zivis. Gan no krasta, gan laivas. Es jau nezinu, vai pats 100% būšu, bet labprāt nebrauktu nekur tālu...
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 15.08.2013, 12:20 | Ziņa # 38
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Vakar pie ruma glāzes noskaidrojās, ka Chomish ar piedalīsies alus


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 15.08.2013, 16:27 | Ziņa # 39
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Mēs ar Je6ku vakar bez ruma glāzes :) noskaidrojām, ka šoreiz nebūsim Tā kā visas zivis jūsējās :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 15.08.2013, 17:11 | Ziņa # 40
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
Mēs ar Je6ku vakar bez ruma glāzes noskaidrojām, ka šoreiz nebūsim Tā kā visas zivis jūsējās

Iesaku tomēr noskaidrot pie ruma glāzes. Tad dažreiz domas mainās. :D
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 15.08.2013, 21:58 | Ziņa # 41
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (J0nis)
noskaidrojām, ka šoreiz nebūsim

Baigi žēl :(


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Piektdiena, 16.08.2013, 16:28 | Ziņa # 42
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Kura vieta pie Lielupes? kas par klosteri? P.S. sorry ka bez garumzimem-esmu Vacija,kompim tik vacu burti svilpo


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
BorodaDatums: Piektdiena, 16.08.2013, 16:40 | Ziņa # 43
Grupa: Dzēstās
Quote (ljubitex)
esmu Vacija,kompim tik vacu burti

zwischen Jelgava und Kalnciems :)
 
ljubitexDatums: Piektdiena, 16.08.2013, 17:03 | Ziņa # 44
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Paldies ja


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Balsojums par 9.parcopi.lv salidojuma datumiem! (Kuros datumos salidojam septembrī?)
  • Lappuse 3 no 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv