[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Balsojums par 9.parcopi.lv salidojuma datumiem! (Kuros datumos salidojam septembrī?)
Balsojums par 9.parcopi.lv salidojuma datumiem!
Kuros datumos organizējam 9.parcopi.lv salidojumu?
1.30.augusts - 1.septembris[ 8 ][72.73%]
2.13.-15.septembrī[ 3 ][27.27%]
Kopā atbilžu: 11
ljubitexDatums: Pirmdiena, 05.08.2013, 21:26 | Ziņa # 16
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Tikko dzirdēju par Ratnieka ezeru..kā tur ar vietām?


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
BorodaDatums: Pirmdiena, 05.08.2013, 21:46 | Ziņa # 17
Grupa: Dzēstās
Quote (ljubitex)
Tikko dzirdēju par Ratnieka ezeru..kā tur ar vietām?

Nav ne ziņas, ne miņas. Bet ir peldvieta. :)
Vēl ir Rideļu dzirnavezers. Kādreiz tur bija telšu vietas gar ezeru. Nezinu gan, vai drīkst ar savu laivu. Seklā galā ir arī līņi. Līdakas arī ir. Nu un krodziņš blakus. :)
 
ZivnieksDatums: Otrdiena, 06.08.2013, 10:35 | Ziņa # 18
Stāstnieks
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3480
Reputācija: 41
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
es varu ieteikt pakuļu ūdenskrātuvi - tur ir pa skaisto un zivis arī ir daudz un lielas - zandarti, karpas, līdakas utt...
Saldus rajons


Ritens gar zem', pats gar zem', pill mut a zem' - viss zob a pa zem'..!!!
 
urmaasDatums: Otrdiena, 06.08.2013, 12:41 | Ziņa # 19
Grupa: Savējie
Komentāri: 1688
Reputācija: 19
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
es varu ieteikt pakuļu ūdenskrātuvi - tur ir pa skaisto un zivis arī ir daudz un lielas - zandarti, karpas, līdakas utt...
Saldus rajons


Udenskrātuve ir savdabīga.Nemaz tik viegli pie labas fishas tur nevar tikt.Pirms tur dodaties uzziniet kā tur ar privāto pūšļu izmantošanu sastāv.


Vienīgais darbs kurš baro,tā ir ēsšana! ;)
 
BorodaDatums: Otrdiena, 06.08.2013, 20:54 | Ziņa # 20
Grupa: Dzēstās
Pakulis arī ir patālu no Rīgas, un piekrītu Urmaasam, tā vieta jāatkož, un to nevar pa pāris dienām izdarīt. Tāpēc es tur pat neesmu bijis. :)
No tuvumā esošiem objektiem - Vecdaugava, Zivnieka utt.. laivu bāze. Tad Lielupe, Ķīšezers (nez vai tur var kaut kur krastā tusēt). Daugava? Rīgas centrā uz jaunās krastmalas. Mmmm, bet pilsētā par alus pudeles atvēršanu liels sods. :D Daugava tālāk - nezinu smukas vietas, kuras nav privātīpašums. Tur kur bijām - kur Jonis ar batutu sacentās? Nez...
p.s. Man personīgi patīk Lielupe. Kura vieta? Nu tādas pa kluso starp Rīgu un Jelgavu nezinu. Var jau pie Kaigiem ielaist pļaviņā un laicīgi vietu aizsist. Tur no laivas gan var atvilkties, gadās. Bet jārēķinās, ka blakus būs citas kompānijas, tikpat izsalkušas, ja ne vairāk....
 
J0nisDatums: Trešdiena, 07.08.2013, 08:15 | Ziņa # 21
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Iesaku braukt uz Pintu ezeru Tur zivīm jābāt obligāti taada Ir daudz vēžu un dabas taka


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
StautsDatums: Trešdiena, 07.08.2013, 10:38 | Ziņa # 22
Grupa: Savējie
Komentāri: 34
Reputācija: 8
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
Varbūt Sasmaku ez.? Es it kā pļavu varētu sarunāt.
 
BorodaDatums: Trešdiena, 07.08.2013, 11:11 | Ziņa # 23
Grupa: Dzēstās
Quote (J0nis)
Iesaku braukt uz Pintu ezeru Tur zivīm jābāt obligāti Ir daudz vēžu un dabas taka

Ja tur nebūtu neliela dūņu kārtiņa uz smilšainā krasta, tad varētu, bet tagad ni ni.... :D
 
BorodaDatums: Trešdiena, 07.08.2013, 14:21 | Ziņa # 24
Grupa: Dzēstās
Vitkopi? attālums 76.5 km no manas mītnes.
 
martiDatums: Trešdiena, 07.08.2013, 18:58 | Ziņa # 25
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
stauts: kuru pļavu?
sasmakas ezerā tukšā palikt nevar. smalkās zivis tur dafiga.
ir arī smuki brekši un līņi ar ir.
ir arī zandarti un līdakas, tikai tās grūtāk dabūt.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
BorodaDatums: Trešdiena, 07.08.2013, 20:09 | Ziņa # 26
Grupa: Dzēstās
Quote (marti)
stauts: kuru pļavu?
sasmakas ezerā tukšā palikt nevar. smalkās zivis tur dafiga.
ir arī smuki brekši un līņi ar ir.
ir arī zandarti un līdakas, tikai tās grūtāk dabūt.

No krasta ķērājiem noderētu kāda laipiņa. :)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 07.08.2013, 23:20 | Ziņa # 27
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pakules ezerā biju pagājušogad, kad biju komandējumā. Tad arī tajā Brocēnu ezerā(nosaukumu neatceros un tagad slinkums meklēt) pacopēju. Patika abi divi ezeri! Bet patālu!
Kur tāds Pintu ezers? ::) Kas tur mīt? :D
Vitkopi? Izklausās pēc dīķiem :D
Sasmakas? Nosaukums jau varens, bet ja ir sarunājuma vieta, tad es tikai par! Un ja jau marti saka, ka zivis ir, tad jātic :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 07.08.2013, 23:34 | Ziņa # 28
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
zivis ir, bet BAIGI DAUDZ mazās :)
taču ir arī smuki brekši un pietam ļoti daudz.
diemžēl švakāk ar manām mērķa zivīm - asari, līdakas, zandarti.
ir arī karpas. tas mans bērnības ezers. visas vasaras pie tā pavadītas.
bet tad tur bija arī foreles... tagad tā vairs nav. taču ezeram nav ne vainas.
un nav pat vajadzīga laipa, jo ir vietas, kur brīvi no krasta var. atkarīgs kur stautam tā pļava.


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 07.08.2013, 23:39 | Ziņa # 29
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Izklausās labs variants, vismaz bez zivju zupas nepaliksim :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
BorodaDatums: Ceturtdiena, 08.08.2013, 19:57 | Ziņa # 30
Grupa: Dzēstās
Sasmaka no manīm ap 127km.
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » Balsojums par 9.parcopi.lv salidojuma datumiem! (Kuros datumos salidojam septembrī?)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv