[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 7.parcopi.lv salidojums! (7.parcopi.lv salidojums!)
7.parcopi.lv salidojums!
parcopiDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 11:35 | Ziņa # 61
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Pa dienu cope, tad drope, tad no atkal cope, tad drope, tad cope un tad uz mājām :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 11:38 | Ziņa # 62
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
man liekas, ka tas tavs plāns tik precīzi nepiepildīsies :D


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 11:41 | Ziņa # 63
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (marti)
man liekas, ka tas tavs plāns tik precīzi nepiepildīsies

Ja nopietni, tad šoreiz ir doma tieši uz copi spiest daudz vairāk, nekā dropi :)
Bet plāni ne vienmēr izdodās :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
martiDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 11:41 | Ziņa # 64
Estēts
Grupa: Moderatori
Komentāri: 3493
Reputācija: 45
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
ez turēšu par jums īkšķus!


Pavadiņa ir kā prezervatīvs.
Bez - riskanti, bet baigais kaifs!
 
ljubitexDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 12:05 | Ziņa # 65
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
es domāju,ka labāk ir spinings...no laivas


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
parcopiDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 12:14 | Ziņa # 66
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
es domāju,ka labāk ir spinings...no laivas

Pamatā jau no laivas arī darbošos, bet ar dzīvajiem arī :)
Tāpēc domāju, ka ja vēl sagribās ar pludu ruduļus paķert, vai vakarā pasēdēt ar grunteni, tad daudz kāti jāņem līdz :D


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 13:12 | Ziņa # 67
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
a nopietni, tad šoreiz ir doma tieši uz copi spiest daudz vairāk, nekā dropi



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
J0nisDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 20:03 | Ziņa # 68
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (spulgits)
Tāpēc domāju, ka ja vēl sagribās ar pludu ruduļus paķert, vai vakarā pasēdēt ar grunteni, tad daudz kāti jāņem līdz

Tā viņš i !!! :) Es jau ar parasti domāju neņemt visus bet viņi paši kaut kā saliekās mašīnā :D Un tad vēl tā parastā doma - Ja neņems uz to tad pamēģināšu uz to un tt. :D
Šim nolūkam tikko iegādājos somu,nekā kruta :)no lētā gala !!! Bet savas funkcijas pilda perfekti ja Vismaz vairs nekas nepiņķējas un pārnēsāt kaudzi ar makšķerēm nav problēmu :)



Pielikumi: 7356600.jpg (113.2 Kb) · 2837970.jpg (106.3 Kb)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…

Ziņojumu laboja J0nis - Trešdiena, 29.08.2012, 20:54
 
parcopiDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 23:49 | Ziņa # 69
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Man ar līdzīga kādreiz bija, bet kad saplīsa gan soma, gan rāvējs, tā jaunu neesmu pircis :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
dadziicDatums: Trešdiena, 29.08.2012, 23:54 | Ziņa # 70
Grupa: Savējie
Komentāri: 662
Reputācija: 22
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
šitais ne pa tēmu, bet es spiningus un citus trauslus kātus vizinu tikai un vienīgi cietajos tubusos. Kam tubusa nav, to lieku kanalizācijas caurulēs. Spoles vienmēr ņemu nost un atsevišķā somiņā.


http://youtu.be/UzSwi3Qi-U8
Life to fishing
Forced to work
 
J0nisDatums: Ceturtdiena, 30.08.2012, 09:48 | Ziņa # 71
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Drošāk tas ir ,bet es pa slinku katru reizi stellēt virsū spoli un pārējos pričendālus svilpo :)


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
parcopiDatums: Piektdiena, 31.08.2012, 21:44 | Ziņa # 72
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14084
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Nolēju ķirsīti. Pietiks i šodien ar Imantu ko nedaudz padegustēt, i uz salidojumu vēl paliks ja


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
ljubitexDatums: Sestdiena, 01.09.2012, 22:52 | Ziņa # 73
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
dance dance dance Vēl tikai nedēļa!!! prieks


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
spulgitsDatums: Sestdiena, 01.09.2012, 23:45 | Ziņa # 74
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (ljubitex)
Vēl tikai nedēļa!!!



Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
BorodaDatums: Svētdiena, 02.09.2012, 18:54 | Ziņa # 75
Grupa: Dzēstās
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 7.parcopi.lv salidojums! (7.parcopi.lv salidojums!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv