[ Jauni komentāri · Dalībnieki · Noteikumi · Kodi · Meklēšana · RSS ]
Foruma moderators: Koka_Klucis, kreisais, Zivnieks  
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 7.parcopi.lv salidojums! (7.parcopi.lv salidojums!)
7.parcopi.lv salidojums!
spridzeklis27Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 14:32 | Ziņa # 31
Lielupes takzinis
Grupa: Savējie
Komentāri: 36
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
ziemá jásaríko védzelu turnírs fish zivs
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 14:38 | Ziņa # 32
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Ceru kad vīķes arī ies ieskaitē fish


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
spridzeklis27Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 14:44 | Ziņa # 33
Lielupes takzinis
Grupa: Savējie
Komentāri: 36
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
saprotams pie manis alá dance
Pielikumi: 1979989.jpg (150.7 Kb)
 
parcopiDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 14:48 | Ziņa # 34
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Quote (spulgits)
Ceru kad vīķes arī ies ieskaitē

Kāpēc lai neietu? Visas zivis ies ieskaitē, kas atbildīs makšķernieku noteikumiem :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
spulgitsDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 14:49 | Ziņa # 35
Grupa: Savējie
Komentāri: 1121
Reputācija: 16
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Quote (parcopi)
Kāpēc lai neietu? Visas zivis ies ieskaitē, kas atbildīs makšķernieku noteikumiem

ja


Es nekad nestrīdos !Es tikai izskaidroju kāpēc man ir taisnība!
 
parcopiDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 15:07 | Ziņa # 36
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Varam arī samest simbolisku maksu konkursam. Teiksim 2ls. Un pirmā vieta pēc tam dabū 1/2 no samestā, otrā vieta saņem 2/3 no atlikušās summas un treša vieta saņem 1/3 :)
Tikai jāizdomā konkursa nolikums, ko var pielāgot gan miermīlīgo zivju ķeršanai, gan plēsīgo :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
AnatolijsDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 15:30 | Ziņa # 37
Zvērināts pludiņmakšķernieks
Grupa: Savējie
Komentāri: 1033
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Kluba Vadiba
Es kaut kad pieslēgšos. Uz visu salidojuma laiku visticamāk nē, bet sestdien 95% ka būšu :)


Za ribalku!
 
spridzeklis27Datums: Trešdiena, 22.08.2012, 15:38 | Ziņa # 38
Lielupes takzinis
Grupa: Savējie
Komentāri: 36
Reputācija: 2
Statuss: Izgājis
Kluba Vadiba
esu tikai par,2 lati neko nenozímé,bús lieláks azarts zivs
 
jutrixDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 19:13 | Ziņa # 39
Jokplēsis
Grupa: Savējie
Komentāri: 2942
Reputācija: 26
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (Zivnieks)
mļins...a man izrādās uz kāzām jādodās tajos datumos :( ne

man ar :( tagad jādomā kur labāk doties svilpo


The most dangerous animal in Japan is ninja
 
J0nisDatums: Trešdiena, 22.08.2012, 22:24 | Ziņa # 40
Kompānijas dvēsele
Grupa: Savējie
Komentāri: 2377
Reputācija: 44
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Kluba Vadiba
Quote (spridzeklis27)
jauzoganizé konkurss lielákais pális

Te jau tāpat ik gada uzvarētājs nemainās :D


Ja šī pasaule tev liekas ideāla, tad vai nu Tu esi Dievs, vai nu par daudz iedzēris…
 
IesācejsDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 00:35 | Ziņa # 41
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Ceru, ka beidzot tikšu uz tik izdaudzināo pasākumu sērijas vienu epizodi plaude
Jautājums ir kad un kādā sastāvā. Ja sestdien no rīta uz sacensībām salidotāju "biezo" vārdu krājums būs izsīcis, tad labprāt ierastos ar visiem makšķerniekiem-junioriem. Pretējā gadījumā būs jāpiestrādā par diplomātisko tulku ne
Junioru piedalīšanās ir atkarīga arī no viņu noskaņojuma (pirmā skolas/bērnudārza nedēļas nogale).

Saimnieks solīja vienu "dežūrlaivu" uz dalībniekiem 2 Ls ietvaros - vai pareizi sapratu?
Ja tā - labprāt pietektos uz šo laivu sestdienas priekšpudienā un beidzot tur pamēģinātu sagūstīt kādu plēsēju. zivs
Ja tā laiva jau aizņemta, vai var dabūt vēl kādu laivu uz sestdienu? Pagaidām piesakos. raksta


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
parcopiDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 00:48 | Ziņa # 42
Multimakšķernieks
Grupa: Administratori
Komentāri: 14085
Reputācija: 118
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs Parcopi.lv valdes loceklis Vip persona Kluba Vadiba
Iesācējs - domāju, ka droši vari juniorus ņemt līdz, galvenais lai vakara daļas neoficiālo daļu nedzird, tad iespējams tulku vajadzēs :D
Par to laivu tā saimnieks teica. Vēl jau būs arī daudziem savas laivas un kaut kā jau sadalīsies pa laivām, kas gribēs no laivām :)


Lielākais pārbaudījums makšķerniekam ir nevis tas, cik daudz zivju viņš noķer, pat ne tas, kā viņš tās ķer, bet gan tas, ko viņš iegūst, nenoķerot nevienu zivi.(Džons H. Bredlijs)
 
IesācejsDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 00:54 | Ziņa # 43
VIP fīderists
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 200
Reputācija: 17
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti
Mani jaunākie juniori ir dzīvsudrabveidīgie, ja mazliet palaiž grožus. Uz vietas skatīsimies


Apgūstu makšķerēšanas tehnikas priekam
 
ljubitexDatums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 09:50 | Ziņa # 44
Grupa: Savējie
Komentāri: 532
Reputācija: 12
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Kluba Vadiba
Nu es savu sīko vienmēr līdzi ņemu-viņai arī pirmā nedēļa būs-bērnudārzā prieks un mazie jau tur parasti nesēž un neklausās ko lielie onkuļi runā Viņiem interesantāk apkārt skraidīt..


Ja nepazīsti mani,tad nerunā par mani.Ja gribi runāt par mani,tad runā ar mani
 
martins_Datums: Ceturtdiena, 23.08.2012, 10:20 | Ziņa # 45
Grupa: Makšķernieki
Komentāri: 1478
Reputācija: 18
Statuss: Izgājis
Par aktivitāti Par labu aktivitāti Par izcilu aktivitāti Par superaktivitāti Parcopi.lv biedrs Parcopi.lv goda biedrs
Quote (Iesācejs)
Pretējā gadījumā būs jāpiestrādā par diplomātisko tulku

Bet ir arī savi plusi - nebūs katru nedēļu pa vienam vārdam pēc bērnudārza jāskaidro, apgūs visu uzreiz un varēs dārziņā ne tikai biedrus, bet arī auklītes apmācīt svilpo


Ja veiksme pagriež tev mugurpusi - izmanto situāciju, noliec to!
 
Parcopi.lv Forums » Informācija, ierosinājumi, arhīvs » Arhīvs » 7.parcopi.lv salidojums! (7.parcopi.lv salidojums!)
Meklēšana:


Copyright Parcopi.lv © 2009



Epasts: parcopi@parcopi.lv